Hexagon Motion Pictures зняли відео на трек Knifeman
Автор:

Трек "Вуаль" харківського хардкор гурту Knifeman отримав візуальне втілення завдяки проекту Hexagon Motion Pictures.

"Компания безумцев, которые объединились под названием Hexagon Motion Pictures и снимают всякие-разные хоррор/комические короткометражки (и в отличии от вас слушают хорошую музыку) запилили видео на наш трек "Вуаль"! Чекнуть его вы сможете на их канале, а если хотите разобраться что происходит в видосе - советуем вам посетить их страницу на фб", -  радять музиканти.  

Hexagon Motion Pictures - це американська продюсерська компанія, яка базується у штаті Міннесота. Вони зняли уже 4 короткометражні фільми, які наряду з наступними подібними картинами мають сформувати один великий фільм "The Architecture".  У відеоролику на трек Knifeman ми можемо побачити суміш стилізованих кадрів з усіх цих робіт.

Нагадаємо, на початку року дебютний альбом Knifeman вийшов на касетах. 

Гурт Knifeman виник влітку 2013 року у Харкові. Свою назву колектив узяв із пісні гурту The Bronx. Як розповідають самі музиканти натхнення знаходять у таких виконавцях, як Black Breath, Enabler, Greenery, Converge, Oathbreaker, Coliseum тощо. Спочатку це був one-man band проект, який випустив двопісенне демо, але згодом колектив поповнився новими учасниками. Зараз на рахунку гурту дебютний альбом "ÖZMEIN" та кілька синглів. 

Knifeman у соцмережах: 

https://knifemanband.bandcamp.com
https://facebook.com/knifemanband
https://vk.com/knifemanband
https://soundcloud.com/knifemanband 

Neformat.com.ua