Новини

Львівське стонер тріо Somali Yacht Club випускає другий повноформатний альбом "The Sea" на лейблах Robustfellow Prods. (CD та лімітовані видання) і Kozmik Artifactz (вініли).

Учора прем'єра треку "Vero" який відкриває цей реліз відбулася на американському порталі The Obelisk. Послухати його можна за цим посиланням. 

Окрім того ви можете почитати рецензію на Somali Yacht Club - The Sea (2018) на нашому сайті

Нагадаємо, раніше музиканти представили слухачам трек "Blood Leaves a Trail" з нового альбому. 

Somali Yacht Club - це psychedelic/stoner rock тріо зі Львова. Сформований у 2010 році в якості джемової команди, гурт швидко трансформувався з сайд-проекту в головний для своїх учасників. У серпні 2011 вони самотужки випустили ЕР з чотирьох пісень під назвою "Sandsongs", а у 2013 році вийшов сингл "Desert Walls". У повноформатному альбомі “The Sun” (RBF 004, Robustfellow Prods.) вони змінили напрямок з прямолінійного в абстрактніший і прогресивніший бік. Гурт змішує stoner, blues, dub, shoegazing, psychedelic rock і post rock, красиво загортаючи це все в фуз, даруючи слухачеві різноманіття емоцій і станів у справді продуманий і атмосферний спосіб.  

Почитати рецензію на Somali Yacht Club - The Sun (2014) можна за цим посиланням. 

Somali Yacht Club  у соцмережах: 

https://www.facebook.com/Somaliyachtclub/

http://somaliyachtclub.bandcamp.com 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 1

У 2017 році на екрани вийшов фільм "Тельма" спільного виробництва Норвегії, Данії, Швеції та Франції. 

За сюжетом дівчина Тельма вступає до університету і вперше починає жити окремо від батьків, гіперопікаючих християн. Дівчина не піддається спокусам, не п'є і не курить, але одній спокусі протистояти не може - їй дуже подобається однокурсниця Анья. Та приймає Тельму в компанію своїх друзів, дівчата стають подругами. Тельма ніяковіє перед почуттями, до того ж у неї починаються схожі на епілептичні припадки.

Однак нам більш цікаво те, що у фільмі використаний трек "Black Arts" київського dark ambient проекту Dronny Darko з його альбому "Outer Tehom" 2014 року. 

Ім'я Dronny Darko, напевно, знають всі, хто цікавиться дрон-ембієнтом. Це творчий псевдонім киянина Олега Пузана, якого взяв під своє крило Саймон Хіт (Simon Heath), шведський композитор, продюсер, відомий, перш за все, за типовими проектами Za Frûmi, Atrium Carceri і за власним лейблом Cryo Chamber, який він заснував у 2012 році. 

Почитати рецензію на релізи Dronny Darkoможна за наступними посиланнями:

- Dronny Darko & protoU – Earth Songs (2015)
Dronny Darko – Neuroplasticity (2016)

 Dronny Darko у соцмережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/dronnydarko/
Bandcamp: https://dronnydarko.bandcamp.com/
Soundcloud: https://soundcloud.com/dronnydarko
Twitter: https://twitter.com/DronnyDarko 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 3

Ужгородські ветерани дез-металу поповнили свою дискографію першим лайвом "Live In Lemberg".

"Додаємо перший офіційний живий/лайв альбом до нашого арсеналу. Записаний у Львові у квітні 2010 року, де грались класичні хіти разом з новими на той час піснями. Скачуйте задарма (або за долари, як маєте бажання) і слухайте на здоров'я!", - розповідають музиканти. 

Запис релізу проводився на Death Metal Titanic Fest 10 квітня у львівському клубі Старушка. 

Soulrest – це гурт з Ужгорода, який виник усередині 90-х років, але існує й донині, хоча склад його часто змінювався. Стиль музики – progressive death metal. Soulrest бере свій початок з колись існуючих ужгородських гуртів Pentagram і Deathorder. На середину 1996 року було підготовлено перше демо, а в жовтні 1996 року був зроблений перший запис, що складався з трьох композицій.У квітні 1997 року були дописані ще п'ять композицій і самостійно виданий перший альбом Soulrest "Pathological Processes", з яким Soulrest об’їздили все Закарпаття та Словаччину.

Після того гурт випускав ще кілька альбомів, останній з яких, "In Spite" вийшов улітку минулого року.

Soulrest у соцмережах:

Bandcamp: https://soulrest.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Soulrestofficial/ 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 2

Агентство Незабываемых Концертов Kiev Kills представляет первый киевский тур международного конкурса Ostring Metal Contest 2018.

Вас ждут не только угарчик по металу и отличная атмосфера, но и напряжённое состязание групп за прохождение в финал конкурса. 

В голосовании участвует каждый посетитель, а также жюри!  Более подробная информация о конкурсе тут

В программе групп:

1. Battle Up! (thrash metal/groove metal/hardcore)
2. Re:spawn (groove thrash / death metal)
3. My Last Attempt (Metalcore / Post-hardcore)
4. Middle Finger (Alternative Rock/Post Grunge/Stoner)
5. VOVK (stoner / post-hardcore / progressive rock)
6. ELΞCTRIFIED (Industrial Groove Metal)
7. ARHAT (Oriental Groove Metal)
8. Wolfanger (Melodic Death Metal)

Состоится отбор в Арт-клубе ТЁПЛЫЙ ЛАМПОВЫЙ" 21 января. Вход - 80 гривен. 

Подобные локальные отборы будут продолжатся в феврале и марте 

Событие в соцсетях: 

https://vk.com/event160046221
https://www.facebook.com/events/1888982741143863/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 2

В первом Movement 2018 года лейбл Worn Pop представляет сразу два события – выступление греческого дуэта Selofan впервые в Киеве, а также презентацию нового альбома Gil'otina.

В 2012-м году в Афинах, Joanna и Dimitris решили объединить свои музыкальные вкусы и придать им осязаемую форму, так образовался их проект Selofan. Вдохновляясь дарквэйвом и холодной волной 80-х в сочетании с собственным видением современности, музыканты создали новую трактовку уже известного жанра. Используя аналоговые инструменты и сильный визуальный образ, они как нельзя лучше вписались в новую западную темную сцену, при этом не оставляя равнодушным и стороннего слушателя.

Их особый шарм состоит в театральных, даже драматических живых выступлениях, где оба участника дают волю переполняющих их чувствам. В 2013-м году они записали свой первый одноименный альбом, вышедший ограниченным тиражом на кассетном лейбле Vocoder Tapes. За ним стремительно последовал следующий полноформатный альбом "Verboten", который они выпустили на своем же собственном лейбле Fabrika Rec, на котором издавались также релизы Lebanon Hanover, She Past Away, M!R!M, а также украинский проект blablarism. Материал был тепло принят слушателями, поэтому Selofan решили не останавливаться и один за одним выпустили еще два лонгплея, а также прокатились в мировое турне. Последний LP "Cine Romance" вышел в 2017-м году и музыканты приезжают с его презентацией в Киев.

Gil'otina – проект из Киева, который был основан в 2015 году, но уже сустя год выпустил свой первый лонгплей "Taiga" – холодный и пронзительный до костей пост-панк, еще раз подтверждающий насколько удачно было выбрано название группы. 3 февраля группа представит свой второй полноформатный альбом "Orgа́n", в котором они слегка перенаправили музыкальный вектор в более чувственную и лирическую, но все же эмоциональную сторону.

Концерт состоится 3 февраля в клубе Closer. Стоимость билетов составляет 200-250 гривен. 

Worn Pop – лейбл, базирующийся в Киеве, агентство, ответственное за букинг, промо и менеджмент артистов. Появился в 2013 году, когда его создатель Никита Нетребко самостоятельно занимался записью музыки, продвижением артистов, организацией вечеринок в Closer, в том числе иностранных артистов.

Сейчас Worn Pop работает с 7 артистами (Cold Comfort, Geuxx, Polje, Gil’otina, Люсі, Stepan i Meduza, Bichkraft) развивает полноценный продукт, организовывает серию музыкальных мероприятий Movement

Событие в соцсетях:

https://www.facebook.com/events/138464460199236/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 2

Львівський електронний гурт MOONZOO випустив дебютний кліп на пісню "Alive". 

Депо, в якому проходили зйомки, було першим у Львові - його збудували у 1894 році. Це одна з найбільш атмосферних локацій міста, і саме тут MOONZOO планує провести свій дебютний концерт в Україні вже за кілька місяців. Однак першими групу наживо зможуть оцінити німці - презентація проекту відбудеться в Бамбергу та Мюнхені на початку лютого.

Режисером кліпу став Макс Соснов.

Гурт описує свій стиль як "sad dance" - це суміш synth-pop, dance music та блюзу.

"Sad dance - це музика, яка звучить в машині після гучної вечірки. Це легка меланхолія і ностальгія в далекому ехо нічних барів і дискотек", - розповідаютьмузиканти. 

MOONZOO у соцмережах:

Facebook: https://goo.gl/BtLiwQ
Soundcloud: https://goo.gl/LN31HE

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 21

Уже стала відома дата проведення цьогорічного фестивалю Electric Meadow, а саме 7-8 липня 2018 року.

Нагадаємо, міжнародний фестиваль психоделічної рок-музики в Галичині охоплює такі стилі як stoner, sludge, psychedelic, space, noise rock, doom, post, occult, garage, shoegaze, progressive, experimental та багато інших. Проходить він щорічно, починаючи з 2013 року. 

Перші  анонси учасників з'являться вже найближчим часом. 

Локація фестивалю залишається незмінною: Львівська обл., Жовківський р-н, територія кафе "Лелека", що знаходиться між селами Вязова і Туринка. GPS: 50.107003, 24.022997

Нагадаємо, що цього тижня, 20 січня, відбуідеться концерт Electric Meadow: Winter Edition vol.1.

Electric Meadow у соцмережах:

https://vk.com/electric_fest17
http://electricmeadow.com.ua
https://www.facebook.com/electrik.fest

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 114

Оргкомітет фестивалю відкриває прийом заявок для молодих гуртів, які бажають виступити на сцені “Тарас Бульба 2018”! Правила відбору суттєво не змінились і ознайомитись з ними Ви можете на сторінці подачі заявки за цим посиланням

"Просимо серйозно поставитись до процесу заповнення всіх пунктів заявки і дати вичерпну інформацію про свій музичний проект. Неповні заявки, або такі, які не відповідатимуть умовам конкурсу до участі у ньому прийматись не будуть", - зазначають організатори фестивалю. 

Одними з основних умов допуску до конкурсного відбору є наявність репертуару українською мовою та як мінімум 30 хвилин концертної програми. Участь у відборі можуть взяти всі охочі гурти, незалежно від жанрових рамок, віку учасників та самого гурту і регіону проживання колективу. Оргкомітет фестивалю наголошує на тому, що попередньо потрібно обов’язково ознайомитись з правилами подачі анкети, а вже потім заповнювати її – це не буде ускладнювати роботу по відсіюванню колективів і не ставитиме знак питання над самим фактом участі в відборі.

Anketa

Загалом, буде відібрано 12 гуртів, з яких один гурт буде відібраний публікою шляхом голосування, а всі інші – компетентним журі. Голосувати можна буде на сайті фестивалю, за умовою наявності аккаунта в соціальній мережі Facebook. Остаточний результат відбору буде оголошений по завершенню всіх етапів голосування та живих регіональних відборів.

"Цьогоріч, фестиваль обзавівся хорошою системою захисту від накручування голосів, тому навіть найбільші “кмітливці” будуть відстежені, а це означає, що голосування на сайті буде на 99.9% справедливим", - запевняють організатори "Тарас Бульба 2018".

Корисні посилання:

Сторінка для подачі заявок до відбору: http://tarasbulba-fest.com/bands/
Сторінка з учасниками відбору: http://tarasbulba-fest.com/doshka-konkursantiv/
Офіційний сайт фестивалю: http://tarasbulba-fest.com/
Офіційна сторінка фестивалю: https://www.facebook.com/pg/FestivalTarasBulba
.
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 69

Запорізький coldwave проект поділився новим треком "Memories", який є передвісником виходу нового альбому. 

The last passenger - coldwave/post punk гурт із Запоріжжя, який виник у 2013 році. На їх рахунку вже є альбом "Descent" 2015-го року та кілька інших релізів. 

The last passenger у соцмережах:

https://www.facebook.com/thelastpassengerband/
http://thelastpassenger.bandcamp.com/
https://vk.com/the_last_passenger
https://www.facebook.com/thelastpassengerband/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 16

Київсько-варшавський дует на початку січня представив свій перший міні-альбом "Men's Health".

"Light Matters - это я, Юра Касьяненко, и Саша Коваль. Мы играем песенки под гитару и пьем пиво по скайпу. Сашка сидит в Киеве, а я в Варшаве. Он записывает песни и отправляет их мне, я записываю вокал и остальные штуки, а если не умею сам - прошу друзей. Таким образом мы записали нашу первую EP Men's Health, в запасе есть еще демка 2014 года.

Поем о делах душевных, вредных привычках и немного о политике. Следующий альбом будет уже совсем электрический и можно, наверное, сказать, мидвест имо", - розповідають музиканти. .

Над новим EP працювали:

  • Саша (Date Rape) - гитара
  • Юра (Date Rape, Salute, Bastard Disco) - вокал, ударні
  • Олесь (we watch clouds) - бас, запис вокалу і баса, зведення
  • Антон (SoundPlant) - запис гітари
  • Лукаш (Guiding Lights) - запис ударних 
  • Ханя - обкладинка

Light Matters у соцмережах:

https://lightmatters.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/lightmatters

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 75