24.02 Обійми Дощу | Київ
24.02 Обійми Дощу | Київ
24/02/2018
MonteRay Live Stage ()
19:00
150/300 грн.
Информация

Рок-гурт Обійми Дощу, впевнено заявивши про своє повернення в український музичний простір новим альбомом “Сон”, потішить слухачів великим сольним концертом з оновленою програмою.

Це знакова подія для української рок-сцени не тільки тому, що це перший сольний концерт гурту більш ніж за 5 років, але й тому, що сольні виступи Обійми Дощу — це завжди незабутня, емоційна, масштабна подорож у світ справжнього мистецтва. Поетична українська лірика, складна, неймовірно красива та атмосферна музика, потужний драйв, відеоарт та унікальна концепція виступу поєднаються в єдиний вихор сильних почуттів, що не відпустять вас за більш ніж дві години концерту до останнього подиху зі сцени.

Концерт відбудеться 24-го лютого 2018-го року в Києві у концерт-холі Monteray Live Stage на Прорізній, 8. Початок о 19:00. Придбати квитки без посередників та комісії можна, написавши організаторам (doomoverkiev@gmail.com або Doom Over Kiev). Вартість: вiд 150 грн (кількість обмежена), VIP — 300 грн.

Обійми Дощу / Obiymy Doschu
 — київський рок-гурт, що створює унікальне поєднання прогресивного року, неокласики, неофолку та построку з глибокою україномовною лірикою, витонченим струнним аранжуванням та неперевершеною мелодійністю. Слухайте новий альбом тут: http://rain.in.ua/son/