17.02 Winter Solitude Evening 3 | Київ
17.02 Winter Solitude Evening 3 | Київ
17/02/2018
К. Point ( (Киев))
16:00
150 грн.
Информация

Winter Solitude Evening 3 - це тематичний вечір похмурої, атмосферної та важкої музики у виконанні кращих українських команд. Для вас гратимуть як культові, так і молоді перспективні гурти - найкращі представники вітчизняного Doom, Atmospheric Black та Post Metal.

Легендарний Gothic Doom гурт Полинове Поле після 7 років паузи “воскрес із мертвих” і в оновленому складі записав новий альбом “On The Edge Of The Abyss”. За словами самих музикантів, це початок нової ери у творчості і їх музичній кар’єрі, а також значна зміна звучання у важчу і мелодійнішу сторону.
http://polynovepole.com/

http://www.facebook.com/polynove.pole/


Vin de Mia Trix - автори одного з кращих Doom Metal-альбомів 2017 року повертаються на сцену Solitude Evening, щоб знову запросити слухачів до містичної та моторошної подорожі катакомбами колективної підсвідомості
http://facebook.com/vindemiatrixdoom

http://vindemiatrix.bandcamp.com/


Nödutgång:Självmord
 (Ньодут'гон:Хельв'муд) - гурт з Полтави, що грає суміш депресивного блеку та пост-панку. Створений у 2013 році колектив випустив повноформатний альбом "All Colours of Rainbow" та EP "Mourning Poems" за підтримки мексиканського лейблу Throats Productions.
http://www.facebook.com/ndgartplt/

http://throatsproductions.bandcamp.com/album/mourning-poems


NO
 - нове ім'я на українській Post-Black Metal сцені. Цей проект досвідчених музикантів вперше виступить вживу та представить свій повноформатний альбом Adrestia
http://throatsproductions.bandcamp.com/album/adrestia

http://www.facebook.com/no.band.black


Divine Clarity
 - Funeral Doom квартет з Житомира, що грає монолітно важку музику в найкращих традиціях стилю.
http://fb.com/divine.clarity.band

http://www.youtube.com/watch?v=5YJsNhSKsWA


Zoanthropy
 - новий Post-Metal колектив з Києва, що балансує між важким сладжовим та мелодійним звучаннями. Восени 2017го було представлено дебютний EP "vol. 1"
http://www.facebook.com/zoanthropyband/

http://zoanthropyband.bandcamp.com/releases

 

КВИТКИ можна придбати за посиланням