Статті по автору Київ

Neformat Music Unity: трансформація індустрії, благодійність і нетворкінг

Підбиваємо підсумки нашої другої музичної конференції та ділимося відеонарізками з трансляції для тих, хто усе пропустив. 

provulok: інструментальна музика, яка розповідає історію

Уже завтра, 30 березня, у Mezzanine відбудеться потрійний інді-концерт за участі Скажи щось погане, Миколи Пацюка та проєкту provulok. Відтак наша авторка Христина Шкірка поспілкувалася із засновником проєкту provulok Льоманом Судакли про останні події на творчому шляху його дітища, людей, яким він довіряє його майбутнє, та, звісно, запланований повноформатник.

Mordox: перезапуск гурту і перший мініальбом, натхненний PeelingFlesh

Київський slamming brutal death гурт випускає перший з моменту перезапуску мініальбом "Grand$lam", створений таким, аби слухачі могли під нього відірватися та забути про свої проблеми. 

True Tough: Ми не знали, чи ще будемо створювати нову музику

29 вересня за підтримки лейбла Neformat Family вийшов новий мініальбом київського гурту True Tough — "Invaders Will Die", музика на стику дез-метала та хардкору. У цьому матеріалі розкриваємо всі його подробиці.

Amphibian Man — Path (2023). Огляд

Лейбл Neformat Family представляє новий альбом добре відомого нашим читачам столичного сьорф-рок проєкту Amphibian Man. Цього разу Іван Семещенко сам чи то шукає, чи то прокладає "Шлях" для інших слухачів. Тож розібратися з альбомом "Path" нам допомогла музична оглядачка, авторка зіну bubblegum та однойменного Telegram-каналу Олена Погонченкова.

Куди сходити: київський клуб і бар The Crown

Навіть у мирні часи відкрити музичний клуб в Україні — ризикова ідея, а зробити це в розпал війни — тим паче. Однак, саме такі події нам демонструють, наскільки важлива українська культура й чому ми маємо її плекати. Отож, даємо слово сміливцям, які наприкінці листопада відкрили на київському Подолі чудовий музичний клуб і бар The Crown.

Neformat Family: Uprising Fomalhaut

Сьогодні пригадуємо ранні деньки української distorted сцени разом з учасниками столичного гурту Uprising Fomalhaut.

Amphibian Man: Люди відвикли слухати самих себе

Минулого тижня на лейблі Neformat Family ми випустили "Flaming Home" — тринадцятий реліз київського surf-rock проєкту Amphibian Man. Тож зараз говоримо з його засновником Іваном Семещенком про філософію проєкту, його місце в українській андеграундній сцені та особливості сприйняття інструментальної музики.

O'Hamsters про "From Green Hills to Raging Sea": потрекова розповідь (Блог)

Сьогодні, у день 13-річчя гурту, українські селтік-панки випускають новий повноформатний альбом "From Green Hills to Raging Sea", на якому звертаються як до традиційних своїх підходів, так і чимало експериментують. Про кожен трек докладно та про альбом загалом читайте у цьому матеріалі.

stonefromthesky: Я намагаюсь робити музику, яка була б поза часом

stonefromthesky представляє другий повноформатний альбом у своїй дискографії. Ми дізналися більше про роботу над альбомом, його візуальну частину та найближчі плани виконавця.

Suicideburg: Музика — це більше ніж хобі

Сьогодні наш лейбл Neformat Family презентує перший повноформатний альбом львівського неокраст гурту Suicideburg. Дізналися більше про тематику цього альбому, вплив війни на учасників гурту, зміну їхніх поглядів та ще дуже багато цікавого.

Крізь війну та пандемію: як українські клуби переживають кризу

Українська музична індустрія дуже постраждала через коронавірусну кризу, а добити тих, хто якось протримався, може війна. Сьогодні дивимося, як за кризових змов виживають українські клуби.

Андрій Печаткін: Хотілося б займатись музикою до глибокої старості

Signals Feed The Void неочікувано повертаються з новим мініальбомом, отож, говоримо з учасником гурту Андрієм Печаткіним про нові пісні, вигорання від музики та роль мови у відродженому інтересі до української культури. 

Аліна Плеська: Київ-Берлін-Дніпро під час війни. Neformat Podcast

Наша випускова редакторка та концертна фотографка Аліна Плеська зустріла повномасштабну війну у Києві, потім допомогла рідним виїхати до Європи, де сама кілька місяців фотографувала концерти, а зараз повернулася до України. Ось її історія.  

Stay Tuned! Нестабільні емоції від Sasha Kladbische (Zwyntar)

Сьогодні маємо плейлист від Darwin Tremor або ж Саши Кладбіще, що відповідає за вокал та ударні у самобутньому дарк-кантрі гурті Zwyntar. У цій підбірці ви почуєте такі пісні, що еквіваленті фільмам жахів, тобто розбурхують емоції слухача та змушують волосся ставати дибки. 

Панк-бізнес: Взуття від Дмитра Мрачника

Вітайте перший випуск нашої нової рубрики "Панк-бізнес", у якій ми розповідатимемо, як музиканти та активні учасники андеграундної сцени змогли реалізувати у її рамках та навколо неї власну невелику справу. Ми не обов'язково говоритимемо виключно про панків, і не обов'язково їхня справа буде суперприбутковою, але все ж йтиметься про невеликих підприємців, які намагаються створити щось нове та надавати якісні послуги. Наголошуємо, що жоден випуск із цієї серії не є проплаченою рекламою (такі матеріали ми відповідно маркуємо). Тут же ми хотіли б дати простір для приватних ініціатив, адже вважаємо, що їхній успішний розвиток може бути хорошим прикладом та підтримкою і для суто музичних складових сцени.

True Tough: Не бачимо прогресу сцени, який би привертав нових слухачів

Їх називають однією з найважчих хардкор-метал банд Києва, столичною мош-машиною та відносять до молодої крові вітчизняної панк-сцени. Прийшла пора поговорити з командою True Tough про те, що ними рухає та якою вони хочуть бачити українську музичну сцену.

pustosh: Щастя в кожного своє

Чи справді пустота погана, коли альбом, яке буває щастя і що можна назвати зоозахисною діяльністю - поговорили з учасниками київського гурту Pustosh, здається, про все на світі.

Smurno: Постпанк можна й потрібно розвивати

Учасники Smurno зібралися через оголошення, зокрема й на форумі Неформату, і вже з першого свого мініальбому привабили увагу багатьох слухачів. Як бачать постпанк, що вважають успіхом і чому поки не планують видавати альбом, розповіли гітарист Ігор Тесленко, басист Андрій Сорокін та вокаліст-гітарист Ігор Костюк.

Ігор Настенко (Volume Club): "Заклад не може стояти на місці"

Карантин показав, наскільки клубна діяльність є вразливою та водночас важливою ланкою в музичному андерграунді, зокрема в Україні. Сьогодні розглядаємо цю сферу трохи детальніше крізь призму київського Volume Club, який нещодавно відзначив 3-річчя своєї діяльності. Говоримо з його артдиректором Ігорем Настенком.

Neformat Family: Snakerider

Snakerider — це ще один стоунер гурт, до створення якого долучився Ігор Сидоренко, але у доволі незвичній ролі ударника. Розповідаємо, чим запам'яталася ця команда та що встигла зробити за час свого існування.

We The Censors: Заробляти незалежною музикою майже нереально

We The Censors тільки-но вистигли випустити перший повноформатник на початку 2020-го і відіграти кілька концертів, як гурт і вся країна потрапили у карантинні реалії. Утім Артем і Дмитро часу без живих виступів не гаяли, натомість надихалися пандемічними умовами й шукали в них щось позитивне, що й передали у новому EP "Two Is Enough". Про нього, перші кроки в музиці і не тільки й поговоримо.

Neformat Family: Coala Pascal

Наступні герої нашої рубрики — київські експериментатори Coala Pascal, що були активні на зламі 2000-х та 2010-х і застали такі знакові для української музичної культури явища як клуб Хліб, тусовки на Оперці й не тільки. 

Ragapop: Замість туги ми обрали нові можливості

Електронний проєкт Ragapop цьогоріч встиг випустити два кліпи та дебютний EP i вже готується до перших виступів. Говоримо з командою про їхню творчість, вплив карантину, значення Франка і не тільки.