Статті

Если уже и брать кого-то из артистов андеграундного жанра, то одними из самых разноплановых и стебных будет группа из трех букв (первая Х) под названием ХЗВ. Расшифровываетсяэта аббревиатура, как Хамерман Знищує Віруси, вдруг кто-то на украинских культурных широтах еще не знает.

press

Цією публікацією ми розпочинаємо ще одну непостійну рубрику - Neformat Family, у рамках якої розповідатимемо вам про минуле. Справа у тому, що форум Неформату - це, як горище вашої бабці, справжній скарб із давніми андеграундними релізами та гуртами. І ось ми добралися до цих запилених бітів інформації, готові їх відчухати та донести до вас у найкращому вигляді! 

Львівський гурт 1914 за майже 4 роки існування встиг привернути до себе увагу слухачів не тільки з нашої країни, але й з усього світу. Адже їх виступ ви точно ніколи не забудете та будете згадувати неодноразово. Інформації про гурт не так вже й багато, зокрема через малу кількість інтерв’ю для вітчизняних видань, тож спробуємо трохи глибше зануритися у світ 1914. Допоможуть нам в цьому Дмитро Кумар (вокал) та Віталік (гітарист).

Пожалуй, только ленивый не слышал о проектах одессита Евгения Тымчика - Septa и The Nietzsche. Обе команды не первый год заявляют о себе на сольных концертах и фестивалях, наращивая фан-базу и покоряя все больше слушателей. И если Septa гремят сольниками в Киеве и получают премии за лучший альбом, то о The Nietzsche широким массам известно чуть менее. Чтобы исправить эту несправедливость, мы собрали парней (без Жени), чтобы вы могли познакомиться с ними поближе.

press

Сьогодні у рамках рубрики про українські клуби ми розповімо вам про калуський Maxwell Pub та його особливості. Цікавими історіями із діяльності закладу з нами поділився його засновник -  Максим Барна. 

Природа человека устроена так, что в нем всегда живет несколько персонажей, эго, голосов. Все эти сущности периодически вступают в полемику друг с другом, иногда даже в агрессивной форме. Кто-то из этих "я" доминирует в итоге, кто-то оказывается подавленным, а может и вовсе исчезает. Приблизительно та же самая ситуация происходит в Украине с фестивалями, и если эту восточноевропейскую дамочку сравнить с человеком разумным, то на широтах ее характера обитает самая разнообразная флора и фауна. Есть хищные представители, а есть и вовсе панды с коалами, живущие в специальном климате среди южных деревьев и питающиеся эвкалиптовыми листьями.

Львівський психоделічний гурт Sex Blender нещодавно видав дебютний альбом "Hormonizer". Про запис, своє захоплення ударними і не тільки, нам розповів його творець Atanas Bro.

press

Ми трошки лінувалися і пропустили кілька ТОПів місяця, але ось повернулися до цієї теми, бо у сучасному інфополі таки важко за усім встежити( Тож перед вами кращі релізи квітня. Правила їх відбору ті самі, що й минулого разу.

press

Чергова екскурсія у рамках нашого Travel Guide відбудеться у Рівному! Поділитися особливостями міста погодився Андрій Гандзюк, він же Джонні Дивний  - МС хіп-хоп гурту Ціна Ритму та творець проекту Пароль від Сейфу. Він детально розповів нам про музичні локації міста, улюблені напої, фаст-фуд  і навіть привідкрив завісу таємничої "заброшки" поблизу центра Рівного.  

За окном почти лето, а значит, снова настало время долгих прогулок, покатушек и красивых рассветов. Скейт-рокеры Castalarial в этом точно знают толк, ведь обитают в южном городе нашей страны – Одессе, где лето длится чуточку дольше. О том, как город влияет на создание творчества, дебютном альбоме и не только, мы пообщались с TH (гитара), который любезно согласился ответить на наши вопросы от лица Castalarial.