Новини

Київський електронний проект, який нещодавно випустив повноформатник  "schizo romance", уже продовжує роботу над новими релізами. 

Культовий український фестиваль Metal Head's Mission оприлюднив остаточну афішу з повним лайн-апом цьогорічного фестивалю. Це близько півсотні метал-колективів із різних країн.  

Наприкінці червня львівський хіп-хоп виконавець наживо презентує свій другий сольний альбом під назвою "Переклад".

До фіналу змагання  Koza Music Battle потрапили два колективи, але переможець буде тільки один. Фінал стартує вже скоро, 25 травня у Koza Bar.

Харківський проект залив у мережу свою першу роботу - трек "ode to kraftwerk". Kraftwerk, якщо раптом хто не знає, це німецький музичний гурт, який зробив помітний внесок у розвиток електронної музики, зокрема альбомом "Autobahn" (1974). 

Київський гурт презентував свій новий EP "Час" і заразом оголосив, що припиняє існування. 

Київський проект презентував дебютний EP "City of Nothing".

Напередодні четвертої річниці існування портал rap.ua та Jagermeister вперше проведуть фестиваль-премію Jägermeister RAP.UA Awards, на сцені якого зберуться діючі реп-виконавці України. 

Київський drone, dark-folk проект  представляє новий лонгплей, який отримав назву "Хоровод".

Київське дівоче панк-тріо, яке повертається до концертної діяльності після тривалого мовчання, анонсувало дату першого концерту. Виступ гурту відбудеться 22 червня у київському клубі Mezzanine