Новини

З 12 по 14 липня 2019 у Києві відбудеться Music Conference Ukraine, що пройде у партнерстві з найбільшим фестивалем Східної Європи Atlas Weekend. На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії, пройдуть тематичні воркшопи та можна буде виграти грошовий приз на розвиток свого проекту.

AIR Music Meetup`19 - це велика конференція для музикантів, які хочуть, щоб їх музика була почута мільйонами на YouTube.

Київський рок-гурт днями представив лірик-відео на трек "Motherfucker" з дебютного EP "Copy My Heart". 

Київський гурт представляє новий трек "Fever". Це своєрідний тизер концертної програми, яку музиканти представлять у Києві 31 травня.

Українська виконавиця представила свій перший повноформатний альбом "ПИНТЯ: Гори".

Через прикрий випадок харківський гурт втратив майже повністю готовий новий альбом. Музикантів обікрали у Києві під час зйомок кліпу на Трухановому острові. 

Київський електронний проект адаптував картини Едварда Мунка через власну музику. Що вийшло, можна почути у його новому міні-альбомі "skrik".

Вінницький гурт презентував кліп на пісню "F*ck This Place Up" з дебютного повноформатного альбому "Mind Darknet", що вийшов у листопаді минулого року.

Київський гурт днями презентував слухачам новий сингл "Yet We Never Really". Кілька місяців тому учасники гурту вирішили опрацювати весь накопичений матеріал і нова пісня — частина цього процесу. 

18 травня у Тернополі відбувся фінал сьомого сезону битви-конкурсу між молодими артистами Koza Music Battle. Переможці є, але результат дещо неочікуваний.