Новини

Український psytrance проект днями представив свій новий кліп на трек "Serdenko" із випущеного недавно міні-альбому ембіентних колискових "Nichna". 

Одеський колектив 22 липня на Dark Stage сцені тернопільського фестивалю Файне Місто представить свою нову пісню "Golem". 

Київський електронний проект сьогодні випустив свій перший повноформатний альбом "Spirals".  

Промо-група Dying Sky Booking везе до України російський пост-метал гурт Reka. Востаннє музиканти виступали у Києві в 2015 році. 

Львівський гурт представляє відео на трек "Show you love", образи якого апелюють до відомих фільмів жахів та трилерів. 

Харківський хардкор-гурт уже традиційно відправився у масштабний тур Європою, який розпочався учора, 18 липня, концертом у Кракові.

22 вересня у Хмельницькому відбудеться масштабний фестиваль Underground Sadness Fest, який організовують учасники місцевого скрімо-гурту René Maheu. 

Київський інді-колектив  цього місяця презентував свій перший міні-альбом "Aliens Love The Ocean".

yrstruly, який є новим проектом Нікіти Огурцова, більш відомого за своїм проектом Phooey!, випустив перший мікстейп. Загалом же цього року мають вийти три такі релізи. 

Київський панк-рок дует випустив свій другий міні-альбом, який отримав назву "Self Decay Gun". Реліз містить 6 треків, у тому числі і випущений раніше сингл "Your Hands".