Довгий Пес

Довгий Пес та Jointjay видали трек про розлуку

Днями репер Довгий Пес та бімейкер Jointjay разом створили та видали трек "Липа гарно пахне". Також артисти зняли на пісню кліп.

Довгий Пес та Хлопець зачитали про досягнення мети всякою ціною

Українські хіп-хоп виконавці записали спільний трек "Ставка на імені" на біт Jointjay.

Довгий Пес та Lussy Sky випустили відео про мету та вічні цінності

Львівський хіп-хоп виконавець Довгий Пес та дев’ятиразовий чемпіон світу з брейк-дансу Lussy Sky презентували спільну композицію та відео "Від колиски до могили".

Довгий Пес та Jointjay написали трек до дня 4:20

Учасники українського хіп-хоп гурту Ціна Ритму МС Довгий Пес та бітмейкер Jointjay презентували відео на спільний трек "Пуф-Пуф".

Довгий Пес та Jointjay зняли відео про супергероя, що робить усіх добрішими

Учасники українського хіп-хоп гурту Ціна Ритму МС Довгий Пес та бітмейкер Jointjay презентували відео на спільний трек "Jointman".

Візуалізація музики: як, де та для чого

Раніше ми вже писали, як випустити альбом та просувати його у соцмережах. А сьогодні хочемо зосередитися саме на візуальній складовій релізу — обкладинках та вдалих способах презентації релізу на різних платформах (та носіях), кожна з яких диктує дещо різні формати та механіки взаємодії.

Довгий Пес випустив новий трек та відео

Український хіп-хоп виконавець презентував новий трек "Лайна П" та екранізував його.

Український реп навиворіт

Пилип OG — далеко не новачок у царині репу і слідкує за українськими реп-релізами вже з десяток років. Тож сьогодні в дусі “непрошених порад”, як то робив нещодавно Фін Маккенті (The Punk Rock MBA), він проаналізує творчість п’ятьох яскравих українських реперів та порозмірковує над тим, які сильні та слабкі сторони вони мають.

Екранізовано спільну роботу Джонні Дивного, Аппекса та Вутабі

Екранізовано раніше презентований сингл учасників львівського хіп-хоп гурту Ціна Ритму Джонні Дивного, Аппекса та бітмейкера Вутабі "Не угадав".

Довгий Пес випустив новий кліп

Український хіп-хоп виконавець презентував новий трек "У лісі" та кліп на нього. Ліс тут виступає метафорою спокійного та радісного середовища, де людині так добре, наче у дитинстві. 

Довгий Пес випустив новий альбом

Український хіп-хоп виконавець презентував новий повноформатний альбом "#олскул". Робота над релізом тривала близько року. 

DJ Shon та Zombo працюють над спільним альбомом

Львівські музиканти DJ Shon та Zombo випустили спільний трек "Перезимуєм", до створення якого долучилися також репер Довгий Пес і саксофоніст Yatsyna. 

Довгий Пес: Музика у 2020 — це нонсенс

Зовсім скоро український реп-виконавець Довгий Пес презентує свій новий повноформатний альбом "#олскул". Ми вже послухали цей реліз та поспілкувалися з виконавцем про нього і не тільки. 

Тепла реп-осінь

Колись я сказав, що прийдеться робити підбірки не сезонні, а щомісячні, бо репу стане більше. Завангував, тож тепер ваш уважний Пилип працюватиме ще більше, і це означає, що маємо вереснево-жовтневу підбірку свіженьких релізів. Нумо слухати.

Довгий Пес та Jointjay випустили новий кліп

Український хіп-хоп виконавець Довгий Пес та бітмейкер Jointjay презентували кліп на нову пісню "Чебуреки на вагу". За 15 хвилин очікування на доставку чебуреків, музиканти постарались вкласти в один куплет максимальне змістове навантаження.

Довгий Пес випустив новий сингл

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, який цього року вже представив слухачам міні-альбом "10 хвилин на березі моря", презентує новий сингл "Мама принца хотіла".

Довгий Пес випустив ще один сингл

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, який цього року вже представив слухачам міні-альбом "10 хвилин на березі моря", презентує новий сингл "У сірому кольорі".

Довгий Пес випустив новий сингл

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, який цього року вже представив слухачам новий міні-альбом "10 хвилин на березі моря", презентує свіжий сингл "Салют із провінції".

Довгий Пес випустив новий лайв

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, який нещодавно представив слухачам новий міні-альбом "10 хвилин на березі моря", презентував лайв на трек "Гуд" з цього релізу. 

Довгий Пес випустив новий міні-альбом

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, представив слухачам новий міні-альбом "10 хвилин на березі моря", створений за участі одеського бітмейкера Original Dizzy.

Довгий Пес випустив новий сингл

Український хіп-хоп виконавець, учасник рівненської формації Ціна Ритму, представив слухачам свою нову пісню "Невиспані" та кліп на неї.  

Довгий Пес – Соціальний алкоголік (2018)

Один з найпродуктивніших МС українського хіп-хопу випустив свій черговий реліз під назвою "Соціальний алкоголік". У сольній творчості Пес завжди дуже полюбляє експериментувати, пробує співпрацювати з абсолютно різними бітмейкерами, відповідно, у більшості випадків, кожен його сольний реліз може кардинально відрізнятися від попереднього, і звичайно ж, від творчості у складі колективу Ціна Ритму.

Neformat.com.ua ©
 1. Укрейніан шєт |Trump Beats prod|
 2. Забудь проблеми (п.у Ned) |A.Rubik prod|
 3. Бартер (п.у Nemo322) |Sane prod|
 4. Вітер (п.у Drud) |Trump Beats prod|
 5. Старателі (п.у АльпаЧіно) |Trump Beats prod|
 6. Не втрать голову |Giantkey prod|
 7. Сьоме чуття (п.у Дрофа) |Kiingr x God Rodney prod|
 8. Кріппі (п.у Ціна Ритму) |Sane prod|
 9. Аутро |Trump Beats prod|
 10. Укрейніан шєт (п.у Nemo322, Дядя Вова, Кашляючий Ед, Денні Дельта, Джонні Дивний)
   
12.09.2018

Довгий Пес випустив новий альбом

"#СОЦІАЛЬНИЙАЛКОГОЛІК" – новий альбом Довгого Пса, учасника формації Ціна Ритму, який розроблявся близько року.

Довгий Пес - Chill on da Spot (2017)

Наверное, это странно писать на русском о рэпе на украинском, так как знаешь оба языка. С другой стороны, про хип-хоп на английском у меня пока статей тоже не было, поэтому пусть пока будет так. Так даже интересней.

Лет 6 назад один мой хороший друг закинул послушать речитатива с Западной Украины со словами типа "такого андера я у нас услышать совсем не ожидал, они настоящие". В этой обойме тогда попались Кашляючий Ед, Довгий Пес и их группы.

Neformat.com.ua ©

1. Як день ? 03:03
2. Chill on da spot 02:07
3. Реп всьому голова 02:46
4. Хворий син 02:17
5. Як день ? Instrumental 03:02
6. Chill on da spot Instrumental 02:38
7. Реп всьому голова Instrumental 02:43
8. Хворий син Instrumental 02:31

19.10.2017