Люсі

Люсі – Енігма (2020)

У березні українська виконавиця представила слухачам свій перший довгоочікуваний повноформатник "Енігма". Пояснюємо, чому це впевнена заявка на потрапляння в топ року. 

Neformat.com.ua ©

1. Забуття
2. Марія Магдалина
3. Ной
4. Досить
5. Ворота
6. Пекло
7. Край
8. На Дні

11.03.2020

Люсі: Яким би ти не був профаном, музику релізити треба за всіма правилами

Люсі – це synthwave проєкт виконавиці Христини Варламової. Дебютна робота "Досить" вийшла у березні 2017-го, наступна – "Марія Магдалина" – через пів року, третя – улітку 2018-го, також в її доробку ще кілька синглів. У липні цьогоріч урешті анонсований вихід альбому – на вересень. Щоб його очікування було легшим, читайте наше інтерв’ю із засновницею.

Stay Tuned! Літо 2019

Майже ціле літо ми збирали наступний плейлист. Релізів було більше, ніж очікувалося, але водночас назбирати щось, що би справді захопило у достатній кількості було нелегко. А може, то просто сезонне. У будь-якому випадку пропонуємо вам послухати чергову редакційну підбірку найкращої, на нашу скромну думку, літньої музики. 

Люсі анонсувала дебютний альбом

Українська виконавиця представила слухачам вже п'ятий свій сингл, який отримав назву "Мало". Разом з тим дівчина анонсувала довгоочікуваний повноформатник. 

Люсі випустила нову пісню

Українська виконавиця представила слухачам вже четвертий свій сингл, який отримав назву "Забуття", та кліп на нього. Сама Люсі називає роботу "колисковою на ніч". 

17.08 Люсі | Львів

17.08.2018
FESTrepublic
free / 50 грн.

Люсі повернулася з новим кліпом

Українська виконавиця раптово з'явилася зі своїм дебютним відео "Досить" ще у березні минулого року. Наступна її робота -  "Марія Магдалина" вийшла  аж у вересні, тобто через півроку. Після її виходу дівчина знову зникла і тривалий час від неї не було жодних новин або релізів. І от днями у мережі зявився третій кліп Люсі на пісню "Ной".