Windswept презентував ще один трек з нового альбому

Український блек-метал проект нагадав про вихід свого нового альбому "The Onlooker" ще одним треком - піснею "Gustav Meyrink's Prague".

Ця пісня, як і випущений раніше трек "Stargazer" увійде до нового альбому гурту "The Onlooker", який побачить світ уже 8 лютого за підтримки лейблу Season of Mist. Реліз вийде у різноманітних форматах, а саме на дисках, вінілах та, звичайно, у цифровій версії. Усі вони вже доступні для пре-ордеру.

Загалом же робота міститиме 8 треків. 

Треклист альбому: 

1. I'm Oldness And Oblivion (intro)
2. Stargazer
3. A Gift To Feel Nostalgia
4. Disgusting Breed Of Hagglers
5. Gustav Meyrink's Prague
6. Insomnia Of The Old Men
7. Times Of No Dreamers & No Poets
8. Bookworm, Loser, Pauper

Гу́став Майрінк, згаданий у назві треку, - це відомий австрійський письменник-експресіоніст, драматург, перекладач та банкір. Найбільшу славу йому приніс роман "Ґолем", що став одним із книжкових бестселерів ХХ століття. Майрінк жив у Празі впродовж двадцяти років, тому це місто часто зустрічається у його творах.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Windswept випустив міні-альбом "Visionaire". Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням

Windswept - це дітище Романа Саєнка, який, нагадаємо, є також засновником гурту Drudkh. За стилістикою це все той же старий-добрий black metal. На рахунку проекту вже є кілька синглів, EP та дебютний альбом "The Great Cold Steppe". Почитати рецензію на нього ви можете за цим посиланням. 

Windswept у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/pg/windsweptukraine/posts/
Bandcamp: https://windswept.bandcamp.com/

Neformat.com.ua