Gamardah Fungus анонсували новий альбом

Дніпровський колектив Gamardah Fungus у жовтні випустить новий альбом "Crossing The Wasteland". Спеціально до його виходу музиканти зняли відео. 

"Crossing The Wasteland" стане уже третім лонгплеєм гурту, який вийде на лейблі Flaming Pines.

"Створений під впливом подорожі до Індії, її культури та музики, яку хотілося подати з нового боку за допомогою гітар, автентичних інструментів і модульних синтезаторів.

Ми свідомо відмовились від класичного ембіентного підходу нашарувань кластерів і від польових записів. Натомість зосередились на мінімалізмі, повторах і паузах, притаманних народній музиці та рагам", - розповідає засновник проекту Ігор Ялівець. 

Саме ж відео прев'ю гурт зняв на території гончарної майстерні, яка, на думку учасників, ідеально підкреслила дух музики. 

Нагадаємо, попередній альбом колективу - реліз  "Fairytales" - вийшов у жовтні минулого року. Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням

Проект Gamardah Fungus сформований у 2009 році в Дніпрі саунд дизайнером Ігором Ялівцем і гітаристом Сергієм Ягодою. Якщо занурюватися в термінологію, то в опусах Gamardah Fungus можна почути drone ambient, dark jazz, експерименти з електроакустикою та авторські польові записи. На сьогоднішній день гурт має чимало релізів, відеокліпи і значний список творчих колаборацій з різними музикантами, режисерами, художниками, письменниками тощо.

Прочитати рецензію на реліз "Herb and Potions" (2016) можна тут.

Gamardah Fungus у соцмережах:

Вконтакте: https://vk.com/gamardahfungus
Bandacamp: https://gamardahfungus.bandcamp.com/
Facebook: https://www.facebook.com/GamardahFungus
Soundcloud: https://soundcloud.com/gamardahfungus
Vimeo: https://vimeo.com/gamardahfungus

На обкладинці - фото Yuriy Bulychev

Neformat.com.ua