Soom випустив новий кліп

Харківський гурт Soom та лейбл Robustfellow Prods. представили нове відео на трек "Вщент" з нового альбому колективу, який вийде уже цього тижня.

"Хаотичне зображення подорожі геть з палаючої полонини до міста, чиєю фортецею є Держпром. Шановна пані Ганна з Білорусі, що ніколи не була у Харкові, відчула атмосферу безбожного міста і передала її саме так, як того вимагає наґнане бачення світу. Чому утка? Тому що коляска", - коментує роботу гітарист та вокаліст колективу - Al Kova.

Над анімацією для відео працювала Анна Ковалевич, а обробкою відео займалася Дарина Чернічкіна.

Нагадаємо, лейбл Robustfellow Prods. уже розпочав попередній продаж лонгплею "Джєбарс". На Бендкемпі гурту уже доступні диски, футболки, кепки і навіть еко-торби з символікою гурту. Окрім того можна придбати цифрову версію релізу, попередньо оцінивши трек "Коляска" із нього. Офіційно  "Джєбарс"  вийде 20 квітня, а вже за тиждень його можна буде послухати у Києві на першому Robust Evening.

Поки ж можете оцінити нашу рецензію на реліз. 

Гурт Soom виник у Харкові в 2013 році.. Постав гурт на згарищі проектів, що лежали у витоків харківської стонер/сладж сцени ще з 2010-го року, як-то Smoke Grass From Jewish Ass, SRAM і Fumantia Mauris. Перетерпівши багато змін у свідомості, у 2016-му році був сформований золотий склад: Amorth – ударні, Tomrer – бас, Kova – гітара/вокал. За період з 2013 по 2017 рік Soom записали три спліти з Pressor, Diazepam, Ил та Вѣна, один ЕР "Жах і Огида", один повноформатний альбом "Ніч на полонині", а також тричі потрапили на збірку Electric Funeral Cafe від RobustFellow.

За наступними посиланнями можна почитати рецензії на "Soom - Ніч на Полонині" (2014) та спліт "ВѢНА feat. SOOM" (2017)

Soom у соцмережах:

Bandcampsoom.bandcamp.com
VKvk.com/soomdoom 
Facebookfacebook.com/soomdoom
Youtubeyoutube.com/channel/UCpNXXOqRpIYIUwTToqlY7lw 

Neformat.com.ua