У Києві пройде другий Hell Serpent Rising Over Kyiv

10 лютого у MonteRay Live Stage вже вдруге відбудеться концерт Hell Serpent Rising Over Kyiv.

"Чорний Змій знов підіймає свою голову з глибини первісного Хаосу. Відчуй його крижаний подих. Найпотужніший концерт початку 2018-го. Тільки для справжніх прихильників вітчизняної важкої музики", - переконують організатори. 

Лайн-ап заходу:

Natural Spirit - гурт, який грає в стилі pagan-folk metal і зародився в найдавнішому місті Чернігові, що безперечно вплинуло на його музику та ідеологічну складову. Жіночий вокал, яскраві клавішні партії, аранжування яких, то заповнюють слухача глибокою атмосферою, то переливаються чудовою симфонією. Все це та використання багатьох народних інструментів роблять колектив дуже самобутнім і оригінальним явищем української сцени.

Hell:on - один з найкращих українських гуртів українського thrash / death дивізіону. Шаманські мотиви, експерименти зі східним звучанням, класичний зубодробильний метал. Все це ви побачите на сцені під час виступу цієї команди.

Balfor - це один з найбільш досвідчених і солідних гуртів української black / death metal сцени, який заявив про себе далеко за межами рідної країни. Матеріал з останньої платівки "Black Serpent Rising" тільки підтвердив цей статус. На вас чекає незабутнє і яскраве шоу.

Colotyphus - гурт з міста Лева. Музику даної команди можна охарактеризувати як суміш мелодійного атмоблеку та потужного тягучого думу, з цікавою мелодикою та чаруючою атмосферою. На концерті відбудеться презентація альбому під назвою "Spiritual Journey of a forlorn Soul".

Exact Division є однією з найстаріших українських метал-команд України. В рамках концерту хлопці презентують нову програму з платівки "Be Fair If You Can", яку видав  вітчизняний лейбл Nocturnus records цього року.

Spit Bile - відносно молода команда, створена у 2011 році під впливом американських і німецьких треш гуртів 80-х років. Грають дуже динамічний і цікавий матеріал, та вміють гарно його презентувати на сцені.

Початок заходу о 17.00. Квитки в попередньому продажі - 170 (фан зона) та 250 гривень (VIP).

Подія у соцмережах:

https://www.facebook.com/events/386638641772242

Neformat.com.ua