Резидент матиме перший живий виступ

Житомирський гурт наживо виконуватиме свої треки у Львові на популярній акції "Ніч поезії та музики non-stop", що проходить у рамках Форуму видавців. 

У Резидента це буде перший, а можливо, й останній виступ. Відбудеться він 16 вересня о 22.00 у клубі FEST Republic (вул. Старознесенська, 24-26).

Захід відбудеться в межах спецпроекту «Територія Свободи», присвячений 25-ти річчю встановлення дипломатичних стосунків між Україною та Сполученими Штатами Америки. Це поєднання найкращої поезії від іноземних та українських учасників Літературного фестивалю з прогресивною музикою відомих українських гуртів.

Музиканти:

  • MANU & оркестр INSO (Львів)
  • Мантри Керуака (Харків)
  • Вагоновожатые (Київ)
  • Альберт або найвища форма страти - музичний спектакль за п’єсою Андруховича
  • Резидент (Житомир)

Автори:

Алісія Гарріс (США), Наталі Гендаль (США), Барис Пятровіч (Білорусь), Андрей Хадановіч(Білорусь), Мария Мартисевіч(Білорусь), Галка Крук (Україна), Марюс Бурокас (Литва), Вітас Дешкніс (Литва), Сара Пуассон (Литва), Ерік Шімшік (Словаччина), Марія Іляшенко (Чехія), Юрій Завадський (Україна) , Олександр Фразе-Фразенко (Україна), Юрій Андрухович (Україна), Маріанна Кіяновська (Україна), Антон Слєпаков (Україна), Остап Сливинський (Україна)

На заході діятиме лаундж-зона та буде працювати "вільний мікрофон".

Вхід: передпродаж 100 гривень, на місці  - 150. 

Резидент – сайд-проект музикантів житомирського скрімо гурту "oh, deer!". Крім згаданого EP, у активі музикантів є ще два: "Демо" та "П" (обидва – 2015). Гурт Резидент працює на межі поезії та музики. Лірика гурту наповнена глибоким змістом та численними посиланнями. "Десь так звучав би Бумбокс, якби залишився грати на паті на восьмому поверсі", - переконані учасники. 

Проект у мережі:

Soundcloud: https://soundcloud.com/user-163654329/ 

Neformat.com.ua