Статьи по автору press
press

Цією публікацією ми розпочинаємо ще одну непостійну рубрику - Neformat Family, у рамках якої розповідатимемо вам про минуле. Справа у тому, що форум Неформату - це, як горище вашої бабці, справжній скарб із давніми андеграундними релізами та гуртами. І ось ми добралися до цих запилених бітів інформації, готові їх відчухати та донести до вас у найкращому вигляді! 

press

Сьогодні у рамках рубрики про українські клуби ми розповімо вам про калуський Maxwell Pub та його особливості. Цікавими історіями із діяльності закладу з нами поділився його засновник -  Максим Барна. 

press

Ми трошки лінувалися і пропустили кілька ТОПів місяця, але ось повернулися до цієї теми, бо у сучасному інфополі таки важко за усім встежити( Тож перед вами кращі релізи квітня. Правила їх відбору ті самі, що й минулого разу.

press

Чергова екскурсія у рамках нашого Travel Guide відбудеться у Рівному! Поділитися особливостями міста погодився Андрій Гандзюк, він же Джонні Дивний  - МС хіп-хоп гурту Ціна Ритму та творець проекту Пароль від Сейфу. Він детально розповів нам про музичні локації міста, улюблені напої, фаст-фуд  і навіть привідкрив завісу таємничої "заброшки" поблизу центра Рівного.  

press

Мы продолжаем рубрику об украинских клубах, в которой раскрываем их историю и особенности! Сегодня героем нашей публикации будет киевский Coschey Local DIY, который известен не только концертами, но также и большой коллекцией зинов, мастер-классами, лекциями, киноклубом и многими другими интересными инициативами. 

press

Чергова публікація рубрики Travel Guide розповість про особливі місця Тернополя, якими з нами поділився гітарист місцевого скрімо-гурту Elephant Opinions - Петро Стойків. Цілком очікувано, у його переліку з'явився музичний клуб "Коза", але також ми дізналися, де у місті краще сходити на фалафель або пиво, і котра місцина найбільше підходить для зустрічі заходу сонця. 

press

За плечами сегодняшнего героя столько удачных начинаний, что можно снять отдельное видео о его творческой натуре. К чему бы он ни приложил руку - получится захватывающее и интересно. Валик Лапшин, Yotsuya Kaidan, Одесса. Психоделические группы, украинская классика, подземный рэп и много другого, на что стоит обратить внимание.

press

Сьогоднішній Travel Guide заніс нас до міста Чернівці, описати яке люб'язно погодився ніхто інший, як відомий місцевий сонграйтер Саша Буль (Sasha Boole). Він намагaвся не оминути жоден із запропонованих нами пунктів, а тому гайд вийшов дуже деталізованим. Залишилося лише завантажити текст на телефон і можна вирушати у подорож! 

press

Мы продолжаем новую рубрику об украинских клубах, в которой раскрываем их историю, особенности и даже некоторые секреты! Сегодня героем нашей публикации будет киевский Ass Co Bar. Он, может, и не имеет такой длинной истории как Бинго или Барви, но очень быстро получил статус культового в определенных кругах. Панк, угар, хорошая компания и выпивка, - за всем этим вы смело можете отправляться именно сюда. 

press

Дмитрий Оникиенко, ритм-сердце днепровской танцевально-постпанковой группы Zagreb, сегодня расскажет о своих предпочтениях в отечественной музыке.