Статьи по автору Raiden Raiden
Raiden Raiden

Гера Луїдзе добре відомий, як українському андеграунду, так і ширшому колу слухачів, адже є лідером гурту The Hypnotunez, який кілька років тому засвітився на українському шоу X-Фактор. Темнішу та більш експериментальну сторону творчості Гери представляє його сольний проєкт Mr. Hypno & His Lo-Fi, про який ми неодноразово писали. Тож сьогодні говоримо про старт музичної кар'єри Гери, його проєкти, той самий X-Фактор, європейські панк-сквоти та інші цікаві речі. 

Raiden Raiden

Те, що починалося як ідея написати про львівський хардкор гурт Ratbite, переросло у велике інтерв'ю з фронтменом львівського death metal гурту 1914 Дмитром Кумаром. Тож у тексті мова піде про 1914, той самий Тостер, колекцію платівок та ще купу цікавих речей.

Raiden Raiden

Артем Миняйло - участник группы Bojevilla, организовал мероприятие под названием Outsider Fest. Каждый раз, когда мы видимся у нас выходят довольно интересные диалоги о музыке, состояние сцены и о том, что вообще происходит с сучукрмузом. На этот раз я решил поделиться таким экспириенсом с читателями.