Статьи по автору Сергій Усік

В останній день весни я потрапив на цікавий івент у київському клубі RiverPort, організований гуртом Straytones. Вечір закривав тоді ще невідомий мені гурт Esquizet — це було неочікувано круто і дуже емоційно. Після цього я пів ночі шукав якусь інформацію і виявив, що у мережі майже нічого про них немає. І вирішив це виправити.

В последний день весны я попал на интересный ивент в киевском клубе "RiverPort" организованный группой Straytones. Вечер закрывала тогда еще не известная мне группа Esquizet – это было неожиданно круто и очень эмоционально. После этого я полночи искал хоть какую-то информацию и обнаружил, что в сети о них почти ничего нет.

Riot on the Radio зібралися у Києві у 2007 році та створили дещо нове не тільки на українській, а й усій пострадянській сцені — музику в дусі Klaxons, приправлену серйозними текстами на гостросоціальні теми. За свою недовгу історію, хлопці встигли наробити шуму в інтернеті, дати інтерв’ю російському MTV, отримати дифірамби на свою адресу від музичного редактора московської "Афіші" та цілу сторінку в київській.