Статьи по автору Сандра Конопацька
press
1,046

Достойним підсумком або ж вишенькою на торті у співпраці Neformat.com.ua та Daily Metal є ТОП Сандри Конопацької, редакторки видання, а заразом і менеджерки київського power metal гурту Sunrise

Переглянути претендентів на ТОП-2017 від Neformat.com.ua та проголосувати за кращі на Вашу думку релізи можна тут. Результати голосування будуть оголошені наприкінці січня. 

687

Після першої колаборації Neformat.com.ua та Daily Metal, яку цілком можна назвати успішною, ми вирішили продовжити співпрацю і разом підбити підсумки цього року. Як то кажуть, одна голова - добре, а дві - краще)

Ми не претендуємо на певну виключність думки, адже точно жодна з редакцій не слідкує у деталях за світом поп-музики чи темою хіп-хопу, хоча зазирнути і намагаємося часом. Тим не менше для цього є, наприклад, премія Yuna чи інші тематичні сайти. Ми ж, зі свого боку, спробуємо показати, яким виглядав цей рік для українського музичного андеграунду.

433

Группа Cheshires была основана на берегах солнечной Одессы в далеком 2004 году. За плечами группы – 13 лет творческого пути, 5 видеоклипов и 4 студийных альбома. Последний из релизов – пластинка "Суперминор" – была записана известным киевским саундпродюсером Сергеем Любинским и вышла в начале 2017 года. В сентябре Cheshires отправились в украинский тур в поддержку альбома. А уже 20-го октября музыканты презентуют "Суперминор" в киевском Mezzanine.