Статьи по автору Роман Шевченко

Рубрика "Історія одного арту", присвячена художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені, триває. Сьогодні наш герой — одеський художник Сервер Терлекчі, який займається графічним дизайном, а у вільний від роботи час малює ілюстрації.

Рубрика "История одного арта", посвященная художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене, продолжается. Сегодня наш герой — одесский художник Сервер Терлекчи, который занимается графическим дизайном, а в свободное от работы время рисует иллюстрации.

В вересні цього року одесити White Ward видали свій другий повноформатний альбом "Love Exchange Failure" та вже встигли відіграти тур Європою на його підтримку. Ми трохи поспілкувалися с хлопцями про те, як він пройшов а також про зміни, які відбулися в гурті останнього часу. Детальніше читайте в нашому матеріалі.

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. Сьогоднішній наш герой — не тільки ілюстратор, але також контрабасист київського гурту The Troubled і бармен у Кислому Томі. Зустрічайте, Антон Шкіпер.

Продолжаем рубрику "История одного арта", посвященную художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене. Сегодняшний наш герой не только иллюстратор, но также контрабасист киевской группы The Troubled и бармен в Кислом Томе. Встречайте — Антон Шкипер.

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. У рамках цієї рубрики художники опишуть процес створення однієї зі своїх робіт, а також розкажуть трохи про себе, щоб ви могли відчути цей процес та познайомитися ближче. Наш сьогоднішній герой незвичайний тим, що він родом з Мінська, але в українській андерграундній сцені його ім'я досить впізнаване.

Продолжаем рубрику "История одного арта", посвященную художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене. В рамках этой рубрики художники расскажут о процессе создания одной из своих работ, а также немного о себе, чтобы вы могли прикоснуться к процессу и познакомиться поближе. Наш сегодняшний герой необычен тем, что он родом из Минска, но в украинской андерграундной сцене его имя достаточно узнаваемое.

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам та дизайнерам, які працюють в українській андеграундній сцені. Наша наступна героїня — київська художниця Romana Ruban

Продолжаем рубрику "История одного арта", посвященную художникам и дизайнерам, которые работают в украинском андеграундной сцене. Наша следующая героиня — киевская художница Romana Ruban

Сьогодні в рамках рубрики "Історія одного арту", що присвячена художникам та дизайнерам, які працюють в українській андеграундній сцені, розповідаємо про львівського митця Олексія Дем'янюка