Статьи по автору Роман Шевченко

Продовжуємо писати про тих, хто займається візуальним оформленням українських релізів та івентів. Сьогоднішній наш герой — Dima Phase. У нього є кілька важливих проєктів — фотопродакшн whoispdf.com, де всі спільні роботи з фото він робить із Пашею Іткиним; проєкт, у якому Діма арт-директор й ілюстратор, і проєкт, де він займається муралами та картинами разом з Микитою Лаптіновим.

Продолжаем писать о тех, кто занимается визуальным оформлением украинских релизов и ивентов. Сегодняшний наш герой — Dima Phase. У него есть несколько важных проектов — фотопродакшн whoispdf.com, где все совместные работы с фото он делает с Пашей Иткиным; проект, в котором Дима арт-директор и иллюстратор, и проект, где он занимается муралами и картинами вместе с Никитой Лаптиновым.

Рубрика "Історія одного арту" присвячена художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. І сьогодні розповімо вам про Іллю Касьяненка, який дуже любить колажі й один з таких ви могли бачити на оформленні дебютного альбому Mr. Hypno & His Lo-Fi.

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. В рамках цієї рубрики художники описують процес створення однієї зі своїх робіт, а також трохи розповідають про себе, щоб ви могли торкнутися їх роботи та познайомитися ближче. Наступна наша героїня — художниця Альона Аскома.

Продолжаем рубрику "История одного арта", посвященную художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене. В рамках этой рубрики художники расскажут о процессе создания одной из своих работ, а также немного о себе, чтобы вы могли прикоснуться к процессу и познакомиться поближе. Следующая наша героиня — художница Алена Аскома.

Рубрика "Історія одного арту", присвячена художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені, триває. Сьогодні наш герой — одеський художник Сервер Терлекчі, який займається графічним дизайном, а у вільний від роботи час малює ілюстрації.

Рубрика "История одного арта", посвященная художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене, продолжается. Сегодня наш герой — одесский художник Сервер Терлекчи, который занимается графическим дизайном, а в свободное от работы время рисует иллюстрации.

В вересні цього року одесити White Ward видали свій другий повноформатний альбом "Love Exchange Failure" та вже встигли відіграти тур Європою на його підтримку. Ми трохи поспілкувалися с хлопцями про те, як він пройшов а також про зміни, які відбулися в гурті останнього часу. Детальніше читайте в нашому матеріалі.

Продовжуємо рубрику "Історія одного арту", присвячену художникам і дизайнерам, які працюють в українській андерграундній сцені. Сьогоднішній наш герой — не тільки ілюстратор, але також контрабасист київського гурту The Troubled і бармен у Кислому Томі. Зустрічайте, Антон Шкіпер.

Продолжаем рубрику "История одного арта", посвященную художникам и дизайнерам, которые работают в украинской андерграундной сцене. Сегодняшний наш герой не только иллюстратор, но также контрабасист киевской группы The Troubled и бармен в Кислом Томе. Встречайте — Антон Шкипер.