Обзоры по автору Dragobrat Volynskyi

Феномен легендарного харківського pagan folk black metal гурту Nokturnal Mortum полягає в тому, що на відміну від переважної більшості гуртів з пост-радянського простору, котрі ставили та ставлять собі за мету бути «не гірше, ніж на Заході», Mortum’и просто робили те, що вважали за потрібне, так як вважали за потрібне, і лише тоді коли вважали за потрібне, не звертаючи при цьому жодної уваги ні на вимоги лейблів, ні на швидкоплинні тренди, ні на очікування фанів, ні на будь-які інші подібні фактори, що поставили не

Харківський музичний проект КОЛО – це неординарний підхід до українського фолку, втілений за допомогою еклектичного синтезування української традиційної мелодики із сучасною електронною музикою. Заснований влітку 2003 року, мультиінструменталістом та композитором Владиславом Редькіним (більш відомим під псевдонімом Munruthel), проект задумувався як такий собі інтелектуальний pop folk розрахований на широке коло слухачів.

Київська art rock’ова формація NOVI — це гармонійне поєднання музики, лірики, ідей, що закладені у цю музику та неповторної палітри почуттів, емоцій та роздумів, котрі виникають під час її прослуховування. Їхня музика — справжня, щира, без жодної фальші. Всі ті переживання, посили, заклики, ідеї, що знайшли своє відображення у ліриці, гармонійно поєднуються із легкою, приємною, але водночас небанальною мелодикою та чарівним жіночим вокалом.