Обзоры по автору Almagest
Almagest

Трохи більше 3 років пройшло з моменту виходу останнього релізу миколаївців Cuckoo’s Nest альбому "Everything Is Not as It Was Yesterday", виданого відомим і вельми продуктивним китайським лейблом Pest Productions.

Almagest

Для Сергія, більш відомого за псевдо Metal Priest і заодно головного героя даної рецензії, Bestial Invasion є не просто однією з найвідоміших композицій піонерів тевтонського треш-металу Destruction, а власним метал-проектом, який з самого його початку мав би розкрити власний потенціал і як музиканта, і як композитора.

Almagest

"…немає того нового звичаю, який не був б старим"

Джефрі Чосер 

 

Almagest

21 жовтня, тобто майже два тижні назад на момент написання цієї статті, якось зовсім непримітно (принаймні для мене) вийшов новий лонгплей одного із найбільш неповторних вітчизняних блек-метал-проектів Zgard на чолі з єдиним його постійним учасником Яромислом.

Almagest

Не знаю, чи появою у вітчизняному андеграунді чергового блек-метал гурту (мова, звичайно, йде про меломанів "в темі") когось ще можна здивувати. Це наче, знаєте, професія електрозварювальника в Україні: ніби нічого особливого, але популярнішого фаху ще пошукати. Мабуть, це все через Патона; але повернемось краще до сфери екстремальної музики.

Almagest

Один із рецензентів культового порталу No Clean Singing даний реліз відніс до списку найкращих  міні-альбомів року, відзначаючи його "гарний склад і вражаючу майстерність виконання" та анонімність учасників, які за ним стоять.

Almagest

О, друже мій! Останні трачу сили,

В країні тій уявній живучи, 

Де образ твій, утрачений і милий, 

Де голос твій… Мовчи!

Almagest

Тему Космосу в блек-металі сьогодні сміливо можна назвати однією з найбільш експлуатованих і затребуваних як серед музикантів, так і в середовищі слухачів. Вона нам подарувала цілі плеяди різноманітних музичних проектів, концепцій та ідеологій, які опираються на дане поняття, правильно зрозуміти і описати котре, щоправда, задача не з легких.

Almagest

«— А ты не торопись — самые счастливые люди те, кто никогда не задавался этими проклятыми вопросами.

— Вопрос — это всегда желание познать, а для сохранения простых человеческих истин нужны тайны: тайна счастья, смерти, любви.

Almagest

Будучи однією із найстаріших досі активних вітчизняних блек-метал формацій, львівський гурт Paganland 4 грудня 2016 року презентував свій третій за 20 років повноцінний альбом З Карпатського Краю.