Обзоры по автору Almagest
Almagest

Не знаю, чи появою у вітчизняному андеграунді чергового блек-метал гурту (мова, звичайно, йде про меломанів "в темі") когось ще можна здивувати. Це наче, знаєте, професія електрозварювальника в Україні: ніби нічого особливого, але популярнішого фаху ще пошукати. Мабуть, це все через Патона; але повернемось краще до сфери екстремальної музики.

Almagest

Один із рецензентів культового порталу No Clean Singing даний реліз відніс до списку найкращих  міні-альбомів року, відзначаючи його "гарний склад і вражаючу майстерність виконання" та анонімність учасників, які за ним стоять.

Almagest

О, друже мій! Останні трачу сили,

В країні тій уявній живучи, 

Де образ твій, утрачений і милий, 

Де голос твій… Мовчи!

Almagest

Тему Космосу в блек-металі сьогодні сміливо можна назвати однією з найбільш експлуатованих і затребуваних як серед музикантів, так і в середовищі слухачів. Вона нам подарувала цілі плеяди різноманітних музичних проектів, концепцій та ідеологій, які опираються на дане поняття, правильно зрозуміти і описати котре, щоправда, задача не з легких.

Almagest

«— А ты не торопись — самые счастливые люди те, кто никогда не задавался этими проклятыми вопросами.

— Вопрос — это всегда желание познать, а для сохранения простых человеческих истин нужны тайны: тайна счастья, смерти, любви.

Almagest

Будучи однією із найстаріших досі активних вітчизняних блек-метал формацій, львівський гурт Paganland 4 грудня 2016 року презентував свій третій за 20 років повноцінний альбом З Карпатського Краю.

Almagest

Хто б міг подумати 5 років назад, коли вийшло дебютне демо «I» тоді ще нікому невідомих і зовсім юних одеситів White Ward, що в 2017-му їм судилось випустити дебютний повноформатник, ажіотаж навколо якого не буде поступатись довгоочікуваним Істина (Nokturnal Mortum) та Era of Threnody (Nargaroth), або неповторному Berdreyminn у виконанні ісландців Sólstafir, реліз котрих теж припав на один календарний місяць

Almagest

1 квітня 2017 року відвідувачам київського клубу Bingo було явно не до сміху: було радше до радощів, адже їм пощастило побачити на власні очі легендарних грецьких блек-металістів Varathron, які вперше за свої майже 30 років існування відвідали Україну.

Almagest

Погодьтесь, не часто доводиться зустріти серед усього сучасного творчого різноманіття людину-творця (музиканта), який ставить за мету створення не лише атмосфери для власних окремих творінь, а який прагне дати життя цілому світу, що вируватиме своїм життям, де музика одна зі стежок, що до нього вестиме слухача (чи то пак спостерігача).

Almagest

Не пройшло й півроку з моменту, коли основний проект харківського генія (принаймні одного з) Романа Саєнка Drudkh відмітився новим релізом спліт-альбомом з Grift  на початку осені 2016 року, як зовсім несподівано 5 січня вже 2017 року Season of Mist публікує новину, що весною варто чекати дебютного альбому The Great Cold Steppe чергового проекту («дітища» поки