Музичний форум Selector PRO вперше пройде в онлайні

Британська Рада в Україні та Music Export Ukraine перезапускають відомий міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO у новому форматі. На заході, що відбудеться онлайн 12-14 лютого 2021 року, зустрінуться представники музичної індустрії з понад 15 країн для нетворкінгу, дискусій та семінарів у реальному часі. Участь у форумі безкоштовна.

"За минулий рік музична індустрія кардинально змінилася. Локдауни в усьому світі змусили організаторів фестивалів боротися за виживання, а численні технічні експерти світового класу опинилися серед безробітних. Невизначеність, пов’язана з пандемією, загострила стурбованість з приводу посилених факторів стресу та проблем із психічним здоров’ям серед фахівців музичної індустрії. Обравши тему форуму "Gap Year for Music" (Відпустка для музики), організатори Selector PRO мають на меті стимулювати дискусії, обмінюватися рішеннями та можливостями, і в результаті, краще зрозуміти виклики, з якими сьогодні стикається музична індустрія.

Студенти зазвичай беруть відпустку у навчанні (Gap year), щоб перезарядитися, попрацювати над новими ідеями для майбутнього та увірватися в нього зі свіжим запалом. Попри всі виклики, з якими ми стикалися минулого року, ми рішуче налаштовані зробити те саме й у музичній індустрії. Тому ми розглянемо й деякі успіхи в галузі з 2020 році. Найголовнішими стануть виступи Ріка Селмона (директор ATC Management, генеральний директор Driift, Велика Британія), який розповість про нещодавній успіх стрімінгів Лори Марлінг та шоу "Idiot Prayer" Ніка Кейва в Александра Пелес. Юрій Базака (kontrabass promo, Україна) розповість, як за декілька тижнів організувати онлайн-фестиваль за участі міжнародних артистів та залучити понад 200.000 глядачів з різних куточків світу. Ашот Данієлян (Ilkhom Rock Fest, Узбекистан) поділиться своїм досвідом міжкультурної співпраці попри обмеження, які для всіх нас встановив 2020 рік. 

Серед інших подій, що відбуваються під час форуму: відкрита бесіда з Саллі-Енн Гросс (керівниця магістерського курсу з менеджменту в музичному бізнесі, Університет Вестмінстера, Велика Британія), у якій вона поділиться своїм великим досвідом в області охорони психічного здоров’я музикантів. Кріс Кук (співзасновник та генеральний директор Complete Music Update, Велика Британія) проведе семінар зі створення надійних каналів надходження доходів у музичному бізнесі на основі своєї знаменитої книги "Dissecting the Digital Dollar". Інші заходи будуть присвячені розмовам про залучення аудиторії, ліцензування музики в аудіовізуальні твори, сталість музичної індустрії як в екологічному, так і в бізнес-розумінні. Минулий рік дав нам можливість проаналізувати ситуацію, вдосконалитись і рухатися вперед, щоб створити кращу та доступнішу музичну індустрію для ширшої аудиторії", - йдеться у пресрелізі. 

Цьогоріч на форумі зберуться музичні фахівці з понад 15 країн (Західні Балкани, Південний Кавказ, Туреччина, Україна, Росія, Ізраїль, Центральна Азія) для участі у семінарах, нетворкінгах та панельних дискусіях зі своїми колегами з Великої Британії. Форум Selector PRO за допомогою спеціально розробленої онлайн-платформи також допоможе учасникам познайомитися з експертами, які найбільше відповідають їхнім професійним інтересам, а ще представити себе та свої творчі концепції у найкращому світлі.

Щоб отримати доступ до Форуму, потрібно лише зареєструватися. Після реєстрації учасники отримають персональні дані для входу.

Selector PRO – це серія професійних заходів під керівництвом Британської Ради в Україні, що відбуваються з 2017 року. Вона має на меті посилювати зв’язки між британським та українським музичними секторами, підтримувати розвиток молодих талантів у індустрії, сприяти налагодженню ефективних бізнес-процесів у музичній індустрії.

Music Export Ukraine – це незалежна ініціатива, створена для допомоги українським артистам у встановленні міжнародних контактів, промоції своєї творчості та розвитку свого таланту та кар'єри на глобальному ринку. Основними завданнями ініціативи є консультації з артистами, організація спільних проєктів, програмування міжнародних обмінів та організація єдиної музичної конференції в Україні, присвяченої експорту музики – Music Conference Ukraine.

Більше інформації про форум тут:

https://www.britishcouncil.org.ua/en
https://musicexportukraine.com/
https://www.facebook.com/events/1305187069863257/

Neformat.com.ua