Dope повертаються до Києва з ювілейним туром

Гурт Dope їде до Києва з ексклюзивною програмою, присвяченою 20-й річниці дебютного альбому – "Felons and Revolutionaries".

Колектив існує вже понад 20 років, і не схоже, що фронтмен Едсел Доуп збирається зупинятися. Саме тому вони їдуть у тур, щоб поділитися з новими і старими прихильниками вибуховою енергією, яка визначає їх легендарний дебютник.

Колектив утворився в неподалік Чикаго навколо двох братів – Едсела Доупа (вокал, ритм-гітара) та Саймона Доупа (клавішні). У 1999 році вони випустили дебютну платівку "Felons and Revolutionaries". Рекорд її продажів вони так і не побили, але й наступні альбоми мали чималий успіх. Наприклад, "American Apathy" (2005), на якому Dope закаверили Depeche Mode і N.W.A. відразу у день релізу потрапив на верхівку чарту Billboard Heatseekers.

На відміну від багатьох гуртів з 90-х, Dope надихалися геві-металом та індастріал-роком, особливо такими впливовими гуртами, як Ministry та Skinny Puppy. Але й інші жанри були їм не чужі – дебютна платівка містила кавер на пісню "You Spin Me Round (Like a Record)" гурту Dead or Alive, який можна також почути у фільмі "American Psycho". А трек "Debonaire" засвітився в стрічках "Scream 3" та першому фільмі серії "The Fast and the Furious". Dope майже постійно були в турах – то з Alice Cooper, то з Kid Rock, то сольно. І ось настав їх час повернутися до України.

Концерт відбудеться 17 жовтня у клубі Atlas. Квитки можна придбати онлайн.

Neformat.com.ua