ShamRocks випустили пісню до річниці Першої світової

Київський кельтік панк гурт презентує свою улюблену пісню "Kiltartan Cross" на слова ірландського поета Вільяма Батлера Єйтса українською. 

Пісня "Kiltartan Cross" оригінально вийшла у рамках міні-альбому "Ye Olde Chariot" (2017). Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням. Це музична інтерпретація класичного ірландського вірша "An Irish Airman Foresees His Death" Вільяма Батлера Єйтса. 

"У нинішні бурхливі часи ми намагалися показати задумливий спокій і порожнечу, які ми побачили у вірші, і які резонували з нами", - написали музиканти.  

Нагадаємо, Перша світова війна розпочалася у Європі 28 липня 1914 року і тривала до 11 листопада 1918 року; у ній брало участь 38 держав із населенням 1,5 млрд мешканців, а загинуло понад десять мільйонів солдатів і цивільних мешканців.

Пісня записана за участі Darwin Tremor з Zwyntar. За запис за зведення пісні відповідав Олександр Неміш. Саме вони допомагали ShamRocks записати й трохи раніше випущену українську версію пісні "Моллі Мелоун (Molly Malone)".

Сингл доступний на Bandcamp та невдовзі з'явиться на всіх основних стрімінгових платформах. 

Цього літа ShamRocks  можна буде почути на декількох фестивалях, а саме у:

  • Меджибожі (Фестиваль середньовічної культури "Епоха Героїв") 10 серпня;
  • Кам'янці-Подільському (Середньовічний фестиваль-ярмарок в Кам`янці-Подільському) 16 та 17 серпня.

ShamRocks - засновники руху кельтік-панку в Україні. На їх рахунку дебютний альбом "Captain’s Log" (2016), EP "Ye Olde Chariot" (2017). 

Посилання на сторінки гурту:

Сайт: http://shamrocks.band
Facebook: https://www.facebook.com/ShamRocksBand
Bandcamp: https://shamrocks.bandcamp.com
Soundcloud: https://soundcloud.com/shamrocks-band
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCucievCcHd8OiUamT-rzTGA
VK: https://vk.com/shamrocks

Neformat.com.ua