Новости

Київський  groove metal колектив залив у мережу свій перший лонгплей "Wild Lands".

Дебютний повноформатник вийшов на українському лейблі Nocturnus Records у вигляді дисків. Також можна придбати цифрову версію релізу. 

 Трек-лист "Wild Lands".

1. Last Alarm
2. Hot Steel
3. Wild Lands
4. Unstoppable
5. Stupid Bitch
6. Rise
7. Get The Meth
8. Overdose
9. Crossfire
10. Friday Drunken Feast

"Традиційно тут є пісні про кохання і навпаки, ліричні оповіді про усілякі паскудства та навіть біблійні сюжети", - розповів гурт. 

Гурт Pomsta виник у 2008 році в Києві.На рахунку гурту кілька синглів, міні-альбом, а зараз і повноформатний альбом.

Pomsta у соцмережах:

https://vk.com/pomsta_metal
https://www.youtube.com/channel/UCXvzw8ptuv6__ZNwMx3OVAw
https://www.facebook.com/pomstaband

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 31

Київський гурт анонсував концерти у кількох містах України. Перший відбудеться вже сьогодні у Слов'янську. 

Розклад туру: 

17.11. - Слов'янськ, Barrel club
18.11 - Краматорськ, Alchemist Bar
24.11 - Дніпро, Крем
25.11 - Жовті Води, Art-cafe Etage

Гурт Руки'в Брюки виник у Києві в 2007 році. Музиканти грають традиційний rockabilly та Jump Blues середини 50-х. На їх рахунку вже кілька альбомів, а у репертуарі, як власні треки, так і класика рок-н-ролу 50-х років. 

Руки'в Брюки у соцмережах:

https://www.facebook.com/rukivbryuki.rvb/
https://vk.com/rukivbryuki
https://rukivbryuki.bandcamp.com/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 25

Український колектив нарешті представив слухачам свій новий, неодноразово анонсований раніше лонгплей "Сон". 

"Пісні з альбому — це розповідь про боротьбу та труднощі, з якими стикається людина в сучасному урбаністичному та глобалізованому світі, подорож від найнижчої точки падіння до вільного польоту, від смерті до переродження. “Сон” — це метафора життя, в яке не віриш до кінця, сприймаєш як ілюзію… Але “прокинувшись від нього, ніколи не заснути знов", - розповідають музиканти. 

Над зведенням альбому працював Брюс Сурд — британський музикант та саунд-продюсер, лідер гурту The Pineapple Thief, також відомий співпрацею з такими грандами сучасного прогресивного року, як Opeth, Anathema, Katatonia, Riverside, Tesseract та Blackfield.

Подивитися інтерактивну візуалізацію альбому можна за цим посиланням. 

Новий реліз можна послухати та придбати на сервісах Youtube, Soundcloud, iTunes, Apple Music, Spotify та Google Play. 

Обійми Дощу — київський рок-гурт, створений у 2006 році. З самого початку колектив взяв за основу оригінальне поєднання ліричних віршів, мелодійності акустичної гітари, витончених струнних аранжувань, емоційного вокалу та прогресивного звучання ритм-секції, об'єднавши у своїй аудиторії шанувальників різних стилів — від неокласики і фолку до прогроку та металу. У  2009-му гурт випустив дебютний альбом "Елегія"

Обійми Дощу в соцмережах:

http://facebook.com/obiymydoschu/
http://rain.in.ua
https://www.youtube.com/channel/UCaIicVkwg97fWe2Ssv4RLNg
https://soundcloud.com/obiymy-doschu 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 70

Украинская исполнительница презентовала новую песню и видео, которое снималось в Японии. 

За год с момента выхода дебютного EP "Spark" на лондонском лейбле RMN Music в октябре 2016, Hindu успела поездить со своими мечтательными концертами по Украине, отыграть два мини-тура по Англии, выступить на фестивалях в Германии, Италии и Тунисе.

Сейчас Таня вовсю занята подготовкой второго лонгплея Hindu, выход которого запланирован на февраль 2018. "There to Fight" - первый сингл с будущей пластинки.

Режиссером видео стала фотограф из Берлина Алина Рудя. Видео было снято в Токио и рассказывает историю про одиноких чудаков в большом городе, некоторым из которых все же везет найти друг друга. 

Hindu - DIY дрим-поп проект киевлянки Тани Янковской, которая самостоятельно сочиняет и записывает песни в домашней студии. 

Hindu в соцсетях: 

Soundcloud: https://soundcloud.com/thisishindu
ВК: https://vk.com/thisishindu
FB: https://www.facebook.com/thisishindu/
Instagram: https://www.instagram.com/thisishindu/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCNFfEMqy081HWbstHNs4qMA  

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 65

Дніпровський пост-рок гурт залив у мережу два нові треки - "Fall" та "Dissolved".

Музику гурту можна послухати онлайн на Soundcloud чи Google Play. 

Afterphase project - гурт із Дніпра, котрий є реінкарнацією Stephano Goes Wrong. Останні припинили діяльність цього року. SGW проіснували 2 роки а за цей час встигли видати 2 альбоми і кілька синглів. Ініціатором створення нового проекту став ударник SGW Сергій Курбатов. 

Afterphase project у соцмережах:

https://soundcloud.com/dbpfowt6s29x
https://www.facebook.com/afterphaseproject/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 90

Український гурт залив у мережу новий альбом під назвою "Case".

Супроводжує появу нового релізу ціла містична історія:

"Це історія одної цікавої справи, з якою повинен був справитися детектив Крістофер Орфей. З того часу пройшло багато років, і я абсолютно впевнений, що в цьому світі немає смертної людини, яка може вам розповісти цю історію, окрім мене. До речі, дуже скоро я теж помру, і вірте мені чи ні, цей факт мене більше не хвилює: я знаю занадто багато, і в житті я бачив дуже багато зим.

Детектив Орфей був незвичайною людиною, і я вважаю, що він був свого роду містиком. Він казав, що кожна людина носить маску (або навіть дві), і його робота полягає в тому, щоб витягнути цю штуку з їхніх облич. Хоча ми розгадали стільки випадків разом, всі його секрети для мене все ще дуже незрозумілі, і я не можу знайти значення навіть половини з них.

Орфей сказав, що з якоїсь обґрунтованої причини йому не дозволяли розповідати про цю справу словами, тож він дав мені цей запис і закликав мене якнайшвидше бігти з міста. Він сказав, що наше життя перебувало в небезпеці, і промайнуло щось дивне про контроль і некерованість сили. Він сказав, що я отримаю повідомлення, як тільки відтворюю запис. Я включив його, і на касеті була музика, яка звучала на зразок джазу". 

Альбом можна послухати онлайн та придбати в цифровій формі на сервісах  Bandcapm, iTunes, Spotify та Gooogle Play.  

Дізнатися більше про стиль Jazz-Hop, який представляє гурт, можна у нашій статті. 

The Cancel Band - це гурт, який живе між Львовом і Києвом. У своїй творчості музиканти поєднують джаз із хіп-хопом.

The Cancel Band у соцмережах:

ВК: https://vk.com/thecancelmusic
Soundcloud: http://soundcloud.com/thecancel
Bandcamp: http://thecancelmusic.bandcamp.com
Facebook: http://facebook.com/thecancel
Youtube: https://www.youtube.com/user/thecancelband

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 79

Як звучить сучасне місто? Хтось потрапляє в ефіри радіостанцій і збирає великі концертні майданчики, а хтось обирає нетипові локації для своїх виступів і користується можливістю онлайн продажів музики. Як працює музична індустрія за сучасних умов і які інстурменти є у молодих виконавців, щоб заявити про себе?

16 листопада пропонуємо поспілкуватися з Ляною Мицько - організаторкою фестивалів на території “!FESTrepublic Club”, яка раніше також працювала над розвитком концертного майданчику одного з найпопулярніших клубів Львова - "Underground”. Впродовж 8 років Ляна організовує у Львові події під загальною назвою "Лінія втечі". Це більш ніж 250 концертів молодих чи маловідомих гуртів. Весь цей час вона привчила львів’ян слухати нетипову музику, яка відрізняється від того, що потрапляє до ефіру радіостанцій.

Модеруватиме розмову Тарас Малий, учасник команди Urban Space Radio

Організатори спробують відійти від звичного формату подій в Urban Space 100 і проведуть  розмову просто за баром та поговорять:

- про альтернативну музичну культуру
- про найпомітніші музичні середовища в українських сучасних містах
- про львівський андеграунд та місцеву музичну спільноту
- про те, як організувати музичну подію, а також про виклики і перспективи розвитку альтернативного музичного ландшафту у Франківську.

Вже в грудні у Івано-Франківську відбудеться знаковий концерт гурту Вагоноважатые, який є одним з найяскравіших представників української альтернативної сцени. Власне, цей bar-talk є частиною передпрограми та смакування цього концерту, а також частиною безстрокової програми “Як звучить (пост)індустріальний Івано-Франківськ?”. Програма реалізується громадською організацією “Інша Освіта” в рамках культурної стратегії навколо ревіталізації заводу Промприлад. Логістичні рішення забезпечує Агенція освітніх івентів “Інші”. 

Подія у соцмережах: 

https://www.facebook.com/events/161383794461439/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 60

White Ward — это один из самых ярких и необычных блэк-метал коллективов, которые появились в Украине за последние годы. Максимально гармоничное сочетания блэка, джаза и электроники выделяет группу не только на постсоветском пространстве, но и делает ее достойным представителем европейской сцены. 

Дебютный альбом группы вышел на культовом французском лейбле Debemur Morti Productions, а в иностранной прессе его уже прозвали метал-версией легендарного "Perdition City" норвежцев Ulver. В последний день осени ребята посетят Запорожье в рамках своего первого тура.

Концерт состоится при поддержке Skepsys sci fi death metal (Запорожье) и Necrocannibalistic Vomitorium Запорожье (gore grind/death). 

Действие будет происходить в Арт-кафе Black&White (бывший 7-ой Док) 30 ноября. Вход - 60 гривен, оплата на входе. 

Концерт в соцсетях: 

https://vk.com/event155574973

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 25

Відомий київський андеграундний колектив представив новий трек "Shaman’s Movie", який є провісником виходу однойменного альбому. 

"Композиция "Shaman’s Movie" является результатом плодотворных усилий и невероятных работ DoZa за последние несколько лет, на протяжении которых песня претерпевала метаморфозы и сопровождала концерты группы.

Запись сингла была частью сверхзадачи, поставленной DoZa для себя: записать весь материал накопившийся за двадцатилетнюю историю существования коллектива.
Песню "Shaman’s Movie" Артур Ткаченко (вокалист) написал в "патлатые" 90-е а точнее летом, 1996-го, в палатных условиях, у походного костра, когда алкоголь закончился и в ход пошло поедание жаб.:))

Спустя несколько лет, та заготовка положила основу песни для классического состава группы периода песне-форм. Кино Шамана это сага о постмодернизме, о вечности сюрреалистических форм и течении смыслов, психоделического характера", - розповідають музиканти.

Пісня була записана у тривалий студійний період 2013-2017 років, а тому визначити конкретну дату практично нереально. Матеріал музиканти записали на студії  "Start Sound Studio". Мастерингом займався Микола Самарін з Orange Studio. Обкладинку для релізу створили Дмитро Валігура та Tusso Tusse. 

DoZa - гурт, який виник у Києві в 1998 році, свій стиль описують як acid indie rock. 

DoZa у соцмережах:

https://dozaband.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/DoZaBand/

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 283

Відомий британський гурт повертається до України, при чому цього разу концерти відбудуться одразу в трьох містах: Львові, Києві та Чорноморську. 

Організатором Winter Assault Tour 2018 виступає не менш відома промо-група Obscure Promotion. В його рамках Napalm Death також відвідають ряд міст Чехії, Словаччини та Молдови. 

Разом із Napalm Death у турі їздитимуть грайндери Contrastic та death metal колектив Deathrite.

Українські виступи: 

23.02. Львів / Fest Republic
24.02. Київ / Sentrum
25.02. Чорноморськ / Metropolis Arena

Нагадаємо, на рахунку у Napalm Death величезна кількість змін складів учасників, цілих 16 альбомів, і навіть місце в Книзі рекордів Гіннеса за найкоротшу пісню в світі ("You Suffer", яка триває 1,316 секунди). 

Подивитися, як пройшов весняний виступ  гурту у Києві можна за цим посиланням.

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 292