Новини
Київський колектив вчора повідомив, що у слухачів нарешті з'явилася можливість придбати альбом "Shadoof" на фізичних носіях. 
 
"Отличные новости!, к нам наконец дошла посылка с альбомом и мы бы конечно предложили вам раньше его купить, как только вернулись из штатов, но увы мы стали очень толстыми после бургеров и нам было лень с собой тащить эти блестящие винилы (400 грн) и диски (150 грн) пишите в личку отправим в ваш город", - повідомили музиканти. 
 
Нагадаємо, лонгплей був випущений  у червні цього року на американському лейблі "Wharf Cat Records". У липні команда відіграла міні-тур у Нью-Йорку. Американський ресурс Noisey порівняв колектив з гуртами Spacemen 3, the Jesus & Mary Chain, Big Black і Total Control. 
 
Дебютний LP колективу під назвою " Mascot" вийшов минулого року. Рецензію на нього можна почитати за посиланням.
 
"Бичкрафт" (noise rock/neo-psychedelia) - це чи не єдиний український гурт, про який писали на Noisey и Pitchfork. Їх дебютний альбом був випущений на вінілі, до того ще і нью-йоркського лейблу "Wharf Cat Records".   

- [ Neformat.com.ua ]
Організатори відомого фестивалю “Carpathian Alliance Metal Festival Open Air”  довго говорили про можливість проведення закритого але разом з тим і досить дорогого фестивалю у Карпатах із хорошими закордонними хедлайнерами.
 
Тепер же від слова вони перейшли до діла. На декількох українських букінгах уже можна придбати квиток за 3 тисячі гривень. У випадку, якщо організатори продадуть менше 600 квитків, обіцяють повернути всі гроші покупцям.
 
Наразі фестиваль заплановано на 28-30 липня у селі Пилипець. Організатори обіцяли, що дозволять відвідувачами із квитками вільний вхід-вихід, свою їжу та намети.
 
Що стосується лайн-апу, то остаточне рішення у закритій спільноті приймуть учасники фестивалю, які заплатять за квитки. Поки ж приблизно мова йде про наступний склад: Amon Amarth, Swallow the Sun, Moonsorrow, Батюшка, Rotting Christ, Mgla, Belphegor, Inqusition. Зі всіма гуртами провели попередні домовленості, і їх участь у фестивалі цілком реальна. Тим не менше, за останнім повідомленням оргів, квитки поки купило лише 11 людей, тож вони чекатимуть доки таких не стане хоча б 300.
 
Нагадаємо "CAMF 2016" проходив цього літа у Києві, а з деякими організаторами фестивалю були пов'язані фінансові скандали
- [ Neformat.com.ua ]

Досить молодий київський лейбл електронної музики видав уже другу збрку треків під назвою "klikl you". Нагадаємо, першу компіляцію лейбл випустив на дисках у березні цього року. 

"This is a daybreak in the stratosphere. An early breakfast in the middle of nowhere. Ultraviolet radiation makes no harm, it caresses you with its warmth, time does not exist any longer. This is the detached futuristic vibe of klikl you. Embracing soft core rhythm with a nerve. “It consists of the tiny flying bubble fragments combining into pulsating scampering sounds without any logic” describes the artist; and there is something majestic in its simplicity", - описує альбом лейбл. 
 
До другої збірки увійшли роботи як російських, так і українських виконавців, загальною тривалість майже годину вісімнадцять хвилин. Трекліст релізу дивіться нижче. Послухати "klikl you" поки можна на ВК-сторінці лейблу. 
 
01 - Spacemen 3 - It's Allright 
02 - Сердцедёр - Потерять память 2 
03 - Jerome's Dream - It's More Like a Message to You 
04 - City of Caterpillar - A Little Change Could Go A Long Ways 
05 - Anniebri - Колискова + instrumental bonus (let's spend to spring together) 
06 - Pumice - Dogwater 
07 - Karr - Be Quiet Bitch 
08 - Bryozone - Song 
09 - Bald Terror - Rotterdam 
10 - Karr - Drums Go Round 
11 - p.m. - Patt#4 
12 - Электропроект - Реклама 
13 - Indirect - Herb 
14 - unwound - valentine card / kantina / were, are and was or is 
15 - Deerhunter - Tech School 
16 - The Jesus and Mary Chain - Happy When It Rains 
 
"Isoline" орієнтований на місцеву незалежну електроніку, а також проекти з усього пост-СНД. 
- [ Neformat.com.ua ]
Днями світ побачив перший реліз запорізького screamo-колективу - "Sadako" (EP). Нагадаємо, він був впущений 3 вересня цього року командою, створеною з учасників гуртів "качели не стареют" та "Numero Nero".  Міні-альбом містить чотири треки, присвячені військовим діям, та їх руйнівним наслідкам.
 
"Всі треки альбому, присвячені військовим діям з часів Другої світової та їх руйнівним наслідкам.Основна увага зосереджена на японській дівчині  Садако Сасакі, яка потрапила під вплив радіації під час американського бомбардування Хіросіми - трек "sadako". Трек "Hans Landa" - про полковника Ганса Ланда із Тарантіновського фільму "Безславні виродки", і його конфлікт зі Шосанною Дрейфус. Трек "Наш корабль разбит" - про битву у Нормандії. Трек "Загроза життю" - про ситуацію в Україні, і наше загальне ставлення до війни", - описали міні-альбом музиканти. 
 
Лейбл "SURROGATE Rec." видав "Sadako" (EP) на касетах. Ціна копії - 30 гривень. 

- [ Neformat.com.ua ]
Альбом "как перестать бояться молний" появился в сети 28 сентября. Он состоит из 9 треков, которые можно свободно скачать на Bandcamp'е. Вместе с тем группа будет рада  финансовой поддержке от поклонников: "И если ты из тех людей, которые поддерживают андерграунд сцену, то ты можешь закинуть пару денег на наш бендкемп, купив альбом за цену "плати сколько хочешь". Все заработанные деньги пойдут на покупку педалей, драм-машины и тд, i swear!". 
 
Еще летом в сети появился клип "гаспа" на трек "как перестать бояться молний?", который и дал название релизу. 
 
“гранатово-ализариновое созвездие панкейка” (ГАСП ) - молодой проект из города Славутич. Он появился в январе 2016-го года. За этот относительно небольшой промежуток времени, группа выпустила два EP-альбома, несколько сплитов с другими отечественными группами, а также каверы на некоторые зарубежные композиции. В своём звучании гасп дарит слушателю мечтательные настроения и немного романтичности. Стилистически все творчество выдержано в стилистике іndie, shoegaze, lo-fi.

- [ Neformat.com.ua ]
Найближчий тиждень чернівецький сонграйтер проведе у різних польських містах, а згодом поїде до Словаччини. Почути Сашу Буля можна буде у таких містах:
 
29.09 – Łódź (Poland) 
30.09 – Warszawa (Poland) 
01.10 – Pińczów (Poland) – Borówka Music Festival
02.10 – Cieszyn (Poland) 
03.10 – Racibórz (Poland) 
04.10 – Sosnowiec (Poland) 
05.10 – Mysłowice (Poland) 
06.10 – Rzeszów (Poland) 
07.10 – Presov (Slovakia)
 
Власне у Словаччині 7 жовтня і завершиться анонсований раніше виконавцем великий європейський тур. На фото нижче показана половина туру "Sasha Boole". 
 
 
 
Sasha Boole / Саша Буль - чернівецький сонграйтер, кантрі/фолк виконавець, котрий грає на багатьох музичних інструментах. Його активна гастрольна діяльність почалась лише у 2014 році, проте кількість зіграних концертів от-от перевалить за другу сотню. За спиною музиканта два повноформатних альбоми, один з яких виданий на вінілі українським лейблом “AbyShoMusic”, та кілька синглів. Наразі Sasha Boole активно гастролює, здебільшого Європою, та працює над матеріалом для нового альбому. 3 березня Саша Буль виступив  на одній сцені з легендарним американцем King Dude. 
 
Почитати рецензію на Sasha Boole - Vol.1 (2013) можна за посиланням. 
- [ Neformat.com.ua ]
Поучаствовать в нем смогут все посетители фестиваля "ІншаМузика Festival". 
 
Благодаря техническим партнерам феста "JAM Музыкальные Инструменты" в холле клуба Бинго (в перерывах между выступлениями команд) пройдет "Guitar Battle". На участников ожидает множество призов, а также главный приз за первое место – гитара Yamaha. 
 
Для участия необходимо предварительно зарегистрироваться онлайн, а также подтвердить участие в день мероприятия 1 октября. Далее все просто: за 60 секунд участник должен показать, на что он способен. Условия будут равными, так что все будут использовать одинаковые гитары и комбики. 
 
Напомним, независимый лейбл "ІншаМузика" отметит свое 10-летие большим фестивалем, который проводится раз в 5 лет.  1 и 2 октября в киевском концертном клубе "Бинго" состоится "ІншаМузика Festival 2016", который соберет 20 интереснейших команд современной украинской сцены. После некоторых изменений состав фестиваля будет следующим:
 • Вагоновожатые
 • Stoned Jesus
 • MegamasS
 • Sinoptik
 • JONCOFY
 • Somali Yacht Club
 • Space Of Variations
 • Пісні Наших Днів (ПНД)
 • ГАЛяК
 • Cherry-merry
 • FaZZeR
 • Septa
 • PINS
 • Esquizet
 • My Personal Murderer
 • Krobak 
 • Машина Занята
 • MERVA
 • The Nietzsche
 • On The Wane
- [ Neformat.com.ua ]
Київський пост-рок гурт 29 вересня представив новий сингл після майже дворічного мовчання. Адже останній реліз - "About" EP - хлопці випустили ще у 2014 році.
 
"Держите наш новый сингл, специально к 63-й годовщине смерти Эдвина Хаббла!", - прокоментували сингл музиканти. 
 
Едвін Павелл Габбл (часто також Хаббл), чиє ім'я ми бачимо і у назві колективу, був видатним американським астрономом, дослідником галактик, позагалактичних туманностей. Він також сформулював закон Габбла і створив класифікацію галактик. Тож не дивно, що загалом творчість гурту і записи на їх офіційній сторінці просякнуті космічною тематикою. 
 
Сингл "Dodola" записувався на студії "Bobina Records", а його зведенням і мастерингом займався Микита Юдін.
 
Гурт "Edwin Hubble" виник у Києві восени 2013 року. Колектив був одним із ініціаторів проведення фестивалю "Space Fest". Музиканти пишуть  музику у стилях postrock / instrumental / prog / mathrock.  

- [ Neformat.com.ua ]
Представники нової української пост-панк сцени зберуться 30 вересня у київському клубі "Mezzanine", щоб поділитись зі слухачами своїми переживаннями, закарбованими у музиці. "Small Depo","il mio campo" та "Signals Feed The Void" — це три абсолютно різні погляди на те, яким може бути пост-панк. 
 
"il mio campo", до слова, відіграють на "просторі" дві нові пісні, які увійдуть в наступний реліз групи. Один з цих треків гурт вперше покаже публіці. Музиканти "Small Depo" буквально днями випустили новий мерч, який можна буде купити на концерті. А от "Signals Feed The Void" наразі працюють над новим альбомом. Що це буде, знають хіба самі хлопці, які дуже часто змінюють звучання своєї музики. 
 
"Простір у сприйнятті тої чи іншої культури — це два принципово різні предмети. Так вважав один відомий філософ та історик, так вважаємо і ми. Ба більше, сприйняття простору варіюється в рамках однієї спільноти в залежності від особливостей кожного конкретного її представника. До чого тут це все? Щоб натякнути на різноманітність сприйняття давно вже закритого гештальту — post-punk — учасниками нашого дійства", - вважають організатори концерту. 
 
Концерт відбудеться 30 вересня, початок о 19:00. Вартість квитів складає 100-130 гривень, при чому купити їх можна, як онлайн, так і у деяких київських місцях. 
 
 
- [ Neformat.com.ua ]

Це виявив та розповів про досягнення фронтмен, а заразом і головний PR-менеджер гурту, Ігор Сидоренко.

Музикант вирішив перевірити, чи були подібні досягнення у інших гуртів з аналогічною популярністю. Титанів, на кшталт, Queens of the Stone Age, The Melvins чи Black Sabbath, Ігор не враховував. Натомість сконцентрувався на колективах із розрядів Bigs (Sleep, Electric Wizard, Clutch, High On Fire тощо), Little Bigs (Graveyard (rip), Uncle Acid, Kadavar, The Sword, тощо) та Normies (Elder, Greenleaf, Ufomammut, Mars Red Sky, тощо). Як виявилося, аналогів у них немає. 

"I'm the Mountain" IS THE MOST POPULAR STONER/PSYCH/DOOM TRACK IN YOUTUBE HISTORY", - стверджує музикант. Тобто трек "I'm the Mountain" є найпопулярнішим психоделічним треком у історії сервісу Youtube. 

Ігор Сидоренко також додав, що це досягнення за рахунок реальних людей, оскільки гурт ніколи не платив за репости, коментарі чи перегляди. Прочитати повний коментар музиканта можна на Фейсбуці гурту.  

"Stoned Jesus"  — сучасний український музичний гурт, заснований Ігорем Сидоренком у 2009 році. Колектив за цей час уже гастролював Україною, Росією та Європою і випустив декілька альбомів. "Stoned Jesus" проводив тривалу і скрупульозну експансію на великі та маленькі західні сцени, тож загалом за спиною колективу вже понад 20 країн. Як наслідок — запрошення до США, Британії і врешті поява у переліку учасників одного із найбільших у світі рок-фестивалів "Hellfest-2016".  
 
Наразі "Stoned Jesus" збираються у тур закордон, а також по Україноі.  Зокрема, 1-2 жовтня їх можна буде почути у Києві на фестивалі “ІншаМузика Festival”. 
 
 
- [ Neformat.com.ua ]