Новини
Короткометражный фильм "Eleanor" доступен для просмотра на Youtube. Это первая работа Кэтрин Витэк в качестве режиссера и первая работа Андрея Савина, вокалиста киевского Industrial проекта "SYSTEMASYSTEM", в качестве композитора. Саундтрек также вышел отдельно, прослушать его можно на бендкемпе. 
 
 
 
Действие фильма разворачивается в здании театра, где проходит прослушивание претенденток (Элли и Эллисон) на роль в спектакле "Трамвай желания". Эллисон язвительно называет Элли именем легендарной актрисы Элеонор, которая когда-то покончила жизнь самоубийством из-за той же самой роли. После того как Элли слышит это имя, она начинает испытывать психологическое давление.
 

- [ Neformat.com.ua ]
10 сентября в запорожском пабе " Chicago Blues " пройдет очередной концерт с достаточно интересным составом. После почти 4-месячного перерыва, на посетителей будет ждать ждет очень сильное шоу. На сцену выйдут семь банд с различных уголков Украины.
 • Norrbrand (blackened crust, metal punk, black metal) Санкт-Петербург, Российская Федерация
 • Дідько Лисий (death metal) Полтава 
 • CIOS (street punk) Хмельницкий
 • REABILITATOR (oldschool thrash metal)
 • Hinnom Vultures (metal punk, dark hardcore,crust) Запорожье
 • ZRADA (hardcore punk) Харьков
 • The Dops (punk rock) Харьков 

Интересно, что трешовие ребята REABILITATOR (Запорожье/Киев) будут в городе после двухлетнего отсутствия выступлений. А полтавский коллектив "Дідько Лисий" (death metal) и вовсе никогда не играл в Запорожье. 

Изначально в концерте также должна била играть российская панк-группа " Caries", но обстоятельства сложились неудачно и ребята должны были отменить выступление. 

Место: стейк паб Chicago Blues Запорожье, Соборный пр. (бывш. Ленина пр.), 152в 
 
Цена - 80 гривен, оплата только на входе. 
- [ Neformat.com.ua ]
Йдеться про вінницький one man band проект "Fishing Fight"  від  бас-гітариста гурту "Southwater Kid" - Олексія Корчика. 
 
"Идея такого проекта появилась давно, в 2010 году. Было интересно самому себе доказать что занятие музыкой с детства, не прошло зря. Трек за треком набивал руку играя на гитаре и бас-гитаре, пробуя разные звукоизвлечения, и аранжировки своих треков. На данный момент у меня больше сотни композиций, скорее всего все они будут здесь для прослушивания, многие были записаны одним дублем, и без особой обработки. Темы композиций приходили от эмоционального состояния. Либо это эмоции от просмотра фильмов, либо эмоции личностные", - розповідає про свої роботи музикант. 
 
Головна тематика його інструментальних треків - "Космос, Ночь, Звезды, Дождь". Щодо стилю музики, то і сам автор поки з ним не визначився. 
 
Послухати частину треків можна на ВК-сторінці проекту. 
 
- [ Neformat.com.ua ]
Цьогоріч Одеса знову збирає прихильників хардкор-панку на фестивалі на березі Чорного моря. Серед анонсованих учасників багато цікавих гуртів, як з України, так і з-за кордону. Днями організатори повідомили повний список команд, які гратимуть на "Маяк Festі": 
 • THE FLEX (Великобританiя)
 • GORILLA TROOPS (Санкт-Петербург, Росiя)
 • BANDARLOG (Москва, Росiя)
 • RAT'S EYES (Москва, Росiя)
 • HISTORY OF VICTORY (Ярославль, Росiя)
 • DEADFALL (Мiнськ, Білорусь)
 • FUCK IT ALL (Мiнськ, Білорусь)
 • I AM A PREACHER (Мiнськ, Білорусь)
 • BLUESBREAKER (Київ, Україна) 
 • SIKE (Київ, Україна) LAST SHOW 
 • MY VICTORY (Київ, Україна)
 • ТУЛИМ (Київ, Україна)
 • RUDE RIOT (Київ, Україна)
 • ORPHA (Київ, Україна) 
 • REMINDED (Київ, Україна)
 • STRIKE EACH OTHER (Київ/Тернопіль, Україна)
 • CLEARSIGHT (Одеса/Київ, Україна)
 • TANK-2000 (Київ, Україна)
 • КАТ (Харків, Україна)
 • OH, DEER! (Житомир, Україна)
 • TOMORROW (Одеса) 
 • HOMESICK (Одеса, Україна)
 • KINGPIN (Одеса, Україна)
 • YOTSUYA KAIDAN (Одеса, Україна)
Нагадаємо, для слухачів фестиваль готує ряд цікавих моментів, а саме возз'єднання гурту "MY VICTORY" та останній виступ команди "Sike". 
 
Фестиваль проходитиме 16-17 липня, однак, точне місце організатори поки не називають.  Що ж до квитків, то наразі їх вартість складає 350 гривень. Придбати їх можна у деяких українських містах, Кишиневі, Мінську . У день проведення ціни будуть наступними: 
1 день: 250 грн.
2 дня: 400 грн.
 
Нагадаємо, фестиваль славиться веганською кухнею, дістро від різноманітних лейблів, додатковими розвагами у вигляді турнірів по відеоіграх тощо. 
- [ Neformat.com.ua ]

Київський гурт виконує музику у жанрах психоделіки та стонеру. "Стоунер колектив з Києва, повільні низькі рифи, фуз, дум і атмосфера ранніх 70-х в стилі Black Sabbath, Blue Cheer, Acid Kind, Dead Meadow", - саме так описали колектив організатори весняного столичного фесту "Electric Experience".

Гурт видав альбом на лейблі "Nasoni" і активно гастролює Україною і СНД. загалом же їх доробок поки невеликий, але воно і не дивно, зважаючи на те, що виник колектив лише у 2015 році. Окрім того специфіка жанру передбачає довші за тривалістю треки, а це, відповідно, і більша кількість часу та зусиль. 

Почитати  рецензію на "Risin Sabotage - Risin Sabotage" (2015) можна тут. 

Відео нижче було записане нещодавно у Києві.

- [ Neformat.com.ua ]

Раніше ми повідомляли, що музичний проект із Києва шукав для співпраці талановитих людей, а саме мова йшла про написання реміксів на наступні його шість треків: 'Like Ships Without Anchors', 'Still', 'A Giant Wave', 'The Air Here Is Written With You', 'Reflections' and 'Like An Old Memory We Are Washed Ashore'.

Пропозиція знайшла відгук і сьогодні на бендкемпі проекту вже можна знайти повний перелік реміксів і, звичайно, послухати їх. Всього реліз містить сім треків: це одна пісня у виконанні самого "Endless Melancholy"  та шість реміксів за кількістю заявлених вище. 

Над реміксами працювали, як українські музиканти, так і закордонні:  Gamardah Fungus, Desolate Horiozns, Siavash Amini, Musicformessier, Equal Stones, Audio Obscura . При чому географія досить широка: це і Угорщина, і Нідерланди, і Росія, Великобританія і навіть Іран.  

"Endless Melancholy" - це музичний проект киянина Олексія Сакевича, який  створив його у листопаді 2011 року, аби виразити свою любов до інструментальної музики. З того часу проект встиг випустити дуже багато альбомів, синглів, EP, компіляцій... У різний час релізи "Endless Melancholy" випускались на таких лейблах, як Preserved Sound, Twice Removed, Hidden Vibes и AZH Music Label тощо. 

- [ Neformat.com.ua ]
Новий альбом тернопільського гурту вийшов сьогодні на польському лейблі SPOOK RECORDS.  Загалом реліз "Sentence" містить 10 треків (включно зі вступним Introduction та завершальним Outro). Альбом буде доступним на CD та для завантаження наприкінці липня. Зараз же його можна придбати лише онлайн.
 
Нагадаємо, 17 липня колектив "Strike Each Other" можна буде почути на одеському "Маяк фесті" 
 
"Strike Each Other"  - це тернопільський хардкор гурт, який виник у 2008 році. Перший виступ відбувся у травні 2009 року, цього ж місяця записалися 5 демо-треків. Згодом колектив записав та випустив декілька релізів, останній у 2014 році. Як зізнаються самі "Strike Each Other" на них найбільше вплинули такі гурти як: Shattered Realm, xAFBx, No Innocent Victim, In Blood We Trust, Circle Of Death, Screamin Silence, TRC, Seventh Star, Sworn Enemy, Terror, Death Before Dishonor, The Last Charge, Nasty і т.д.

- [ Neformat.com.ua ]
28 червня гурт представив нову пісню, яка увійде до запланованого релізу колективу. Нагадаємо, альбом " Sounds Like Murder " побачить світ 13 вересня і міститиме 13 треків. Він уже доступний для попереднього замовлення на бендкемпі колективу. Придбавши його, можна тим самим фінансово підтримати діяльність гурту. 
 
У створенні нової пісні " Red Code" брали участь чимало людей, зокрема додатковий вокал записав Діма Кожухар. Автор обкладинки - Денис Рекун. 
 
Гурт “Septa” - це одеський квартет, який виник у 2010 році. Стиль його охарактеризувати дещо складно, адже й самі музиканти для цього часто вживають різні стилі. У їх активі вже є два повноформатні альбоми та декілька синглів.  
Septa -2016)

- [ Neformat.com.ua ]
Одесского хардкора много не бывает. Южный город давно стал известен и своей хардкор-сценой, и тематическими фестивалями. Сегодня  хотим напомнить об одном коллективе с этого места, а именно группе "timeline". 
 
В 2014 году на стрэйт-эдж хардкор лэйбле "Reason Records" вышел единственный релиз этой группы  - "timeline - timeline" в виде CD-дисков. Он состоял из четырех треков общей длительностью более 15 минут.  Сейчас же российский лэйбл "Circled Records" переиздает на кассетах этот релиз. 
 
Интересно издание тем, что эти четыре песни - единственное, что оставила после себя группа. К слову, партии вокала в релизе исполнил вокалист другой известной одесской команды "Homesick".

- [ Neformat.com.ua ]

Житмирський гурт представив відеозапис нової пісні "Stardust", яку хлопці зіграли на репетиції. Окрім того, як зрозуміло із коментарів музикантів, триває робота над новим релізом, а саме записані ударні партії. 

Нагадаємо, останній більший реліз колективу - альбом "L.U.N.A.C.Y. " - виходив у 2013 році на американському лейблі "Razed Soul". 

Музику гурту "Violent Omen" часто описують як технічний треш, а самі хлопці зазначають, що йдеться про progressive-thrash-metal. Виник колектив у 2009 році і вже встиг видати три альбоми, декілька синглів та декілька каверів. 

- [ Neformat.com.ua ]