Новини
Він увійде до спліта з норвежцями "Hades Almighty" -  "One Who Talks with the Fog / Pyre Era, Black!". У перекладі українська частина звучить, як  "Той, Хто Говорить З Імлою​". Цілий реліз офіційно вийде 3 червня, тобто вже за декілька днів. 
 
Наразі спліт уже доступний для попереднього замовлення у вигляді касет, дисків чи вінілу. Підготували музиканти також і тематичні футболки. 
 
Послухати трек "Golden Horse " поки можна лише у соцмережі Вконтакте. 
 
(Володимир Свідзинський - Темними ріками. 1932 рік, з недрукованої книжки МЕДОБІР. Передрук із газети «Час» (Фюрт, 1947-48)).
 
Темними ріками
Ніч тече по ізворах,
Сиво піниться на косогорах.
На синьому полі,
В райдужному колі,
Там-то паші, ще й цвіту багатого!
Вітер має патлами клятого.
Раптом на сході
Немов хто косою – черк!
І вдруге, світліше – дзінь!
Золотий кінь
Померк....
 
"Drudkh" - український блек метал гурт, створений у 2002 році. Лірику більшості композицій колективу складає поезія класичних українських поетів, серед них Тарас Шевченко, Іван Франко, Олександр Олесь, Олег Ольжич, Ліна Костенко. Наприклад, альбом «Лебединий Шлях» (2005) повністю побудований на тексті поеми Тараса Шевченка «Гайдамаки» (1841). В оформленні дисків переважно використовуються картини українських та російських художників XIX ст. (В. Перова, І. Левітана, О. Міхнушова, М. Кривенка, О. Мурашка).
- [ Neformat.com.ua ]
Він же стане останнім із серії. Про це йдеться на стодінці "RobustFellow".  "За останні роки нам разом вдалося трохи розворушити музичне підпілля. Ми дали поштовх та зарядили один одного позитивним творчим імпульсом. Ця збірка стане завершальною в своїй серії. Тож це останній шанс викарбувати своє ім'я в психоделічній історії. Після "Electric Funeral Cafe vol.3" Robustfellow Prods. витримає паузу та повернеться з новим, не менш масштабним, проектом", - розповіли про свої плани видавці збірника. 
 
Нагадаємо, у минулі роки вже побачили світ дві збірки  "Electric Funeral Cafe". До них увійшли вибрані треки українських психоделічних, стонер та doom команд. Втім, завжди хочеться більшого, тож за словами "RobustFellow третю компіляцію планують видати на трьох CD та збільшити тираж до 1000 копій, щоб вистачило усім бажаючим.
 
"По концепту "Electric Funeral Cafe" стилістично не має прив'язок, головне - це міцний, цікавий та хітовий матеріал. За вже звичною схемою "Electric Side" розкриє світлу сторону буття, в той же час "Funeral Side" буде заповнений міцною темною матерією. На 3й диск "Cafe side" будуть потрапляти пісні, які по своїй атмосфері вибиваються з "Electric" & "Funeral" side. У збірці будуть брати участь також кремезні світові банди - спеціальні треки від Robust Friendly Bands", - додали у Robust.
 
З  практики більшість гуртів приймають участь у фінансуванні збірки - викупають по собівартості 20-30 дігіпаків, таким чином отримують диски для подарунків, обмінів, продажу в турах та на концертах. Декілька груп, що приймали участь у першій та другій збірках вміло розпродали диски, розповсюджуючи їх в комплекті зі своїми альбомами та іншим мерчем та кажуть, що наступного разу візьмуть на себе більшу кількість.
 
Детальні умови участі в третьому виданні "Electric Funeral Cafe" можна знайти за посиланням. Дедлайн - 31 жовтня 2016.  Дата релізу - січень 2017 (традиційно на фестивалі "Winter Mass"). Попередні випуски EFC можна послухати тут:

- [ Neformat.com.ua ]
Концерт немецкой группы состоится в клубе Атлас. Песни команды соединили в себе великолепие джаза, аутентичность фолка, беззаботность реггей и ритмичные электронные мотивы. 
 
Клеменс Ребайн и Филипп Дауш, участники группы, как и положено современным музыкантам, начали с исполнения джаза в школе. Дальше записали в домашне-гаражных условиях свой первый альбом и стали его продвигать посредством социальных сетей. В век интернета слава не заставила их долго ждать. Уже спустя месяц после публикации простенького видео на песню “Stolen Dance” количество просмотров достигло пометки в 30 млн. На сегодня это видео является самым популярным среди клипов группы (240 млн просмотров).
 
Вскоре независимые музыканты выпустили  первый сингл “Stolen Dance” на собственном лейбле и сразу же покорили чарты Австрии, Франции, Бельгии, Швейцарии… А вот британцы позволили синглу от Milky Chance занять позиции в национальных чартах еще даже до официального релиза песни. Череду успеха продолжил альбом “Sadnecessary”, выпущенный в октябре 2013-го года. Он-то  и попал в чарты Billboard и плотно закрепился в зале славы Shazam’а.
 
Клеменса Ребайна и Филиппа Дауша приглашали во многие европейские телешоу и группа обрела популярность.  Далее пошла череда гастролей по лучшим концертным площадкам Европы, одной из которых и станет клуб Атлас 2 июня. Начало концерта в 19:00. 

- [ Neformat.com.ua ]
Молодий київський колектив "Fazzer" представив слухачам свій дебютний кліп на пісню "Rockshit". 
 
"История группы такова, что в один момент парни, через которых прошли сотни концертов, взяли инструменты и изложили собственное виденье современной музыки. Работники одного из столичных клубов стали музыкантами. Достаточно внезапно. И для себя, и для тех, кто увидел их спонтанное выступление. Одними из зрителей был культовый режиссер Виктор Придувалов и оператор Евгений Креденцер. Решение о съемке было принято тут же. Спустя неделю парни уже записывали сингл на студии Revet Sound под руководством Сергея Любинского...",  -так описує історію гурту лейбл "ІншаМузика". 
 
Жодних релізів у колективу поки немає, тому оцінюйте відео.  

- [ Neformat.com.ua ]
15 июня на Арт-заводе на разогреве у легендарной группы Skillet выступят мощные и свежие "DETACH". На счету этой молодой украинской команды совместный трек с вокалисткой Vivienne Mort Даниэллой Заюшкиной, постоянные концерты в Украине и не только, выступления на культовых фестивалях Maxidrom и Нашествие. 
 
В результате слаженного альянса музыкальных инструментов на их выступлениях звучит хорошая, качественная и очень западная альтернативная музыка. Презентация первого официального альбома «I AM», которая состоялась 13 марта 2016 года, просто порвала Sentrum и собрала аншлаг.
 
"Skillet" уже давно признаны одной из лучших групп христианского рока. Существуя и записывая свои композиции на грани индастриал-металл и хард-рока, добавляя в этот сплав энергетику живого вокала – музыканты заслужили славу и уважение огромного количества поклонников.Совсем недавно коллектив представил свой новый альбом «Rise». Они известны своими масштабными и яркими шоу. 
 
Музыканты порадуют поклонников самыми интересными новыми композициями и, конечно, сыграют мелодии, ставшие основой их популярности. Начало концерта в 19:00. Кстати, специально для своих украинских поклонников  "Skillet" записали видеоприглашение. 

- [ Neformat.com.ua ]

27 травня у мережі з'явився дебютний EP колективу -  "Prove Your Right For Existence". Реліз складається зі п'яти треків, які присвячені різній тематиці. У пісні "Call Home", наприклад, йдеться про батьків.

"Каждый прошедший год приближает нас к самостоятельной и взрослой жизни. Покидая отцовские дома, мы создаем собственные семьи, стараемся добиться максимального успеха. Шагая по карьерной лестнице, мы стремимся к превосходству и вечному достатку, но в этой суете забываем о тех людях, которые дали нам жизнь, вложили всю любовь и тепло в наши сердца, готовых в любой ситуации прийти к нам на помощь: сказав ласковое слово, прижав в объятиях могут исцелить от всех переживаний. Наши учителя жизни - наши родители. Дай Бог им здоровья и долгой жизни", - писали у коментарі до тізеру цього треку музиканти. 

Окрім того у співпраці зі Володимирем Штунем, хлопці готують новий кліп на трек "Call Home". Дата його виходу поки невідома. 

Зведенням альбому займалися "BLASTBEAR SOUND". 

Послухати реліз можна за посиланням.

Гурт "Days Like Chapters" виник у Луцьку. Уже декілька років хлопці працюють над власною музикою, виступають на українських фестивалях. Дебютний кліп гурт презентував у 2014 році. 

- [ Neformat.com.ua ]

Мова йде про ретровейв-проект харків'янина  Віталія Чиса. 

"С гордостью представляю вам свой дебют в написании совместных работ. И первая моя совместная композиция написана вместе с гигантом Spacesynth музыки из Дании - DYNATRON!  Было очень интересно работать с этим человеком, т.к. он чувствует подачу материала, и прекрасно импровизирует, попадая 100% в атмосферу того, что и было задумано. P.S. Есть вторая версия этого трека. Её вы сможете найти в грядущем альбоме Dynatron", - повідомив музикант. 

А ось "космічний відеоряд" на спільну пісню Earmake та Dynatron.

 

Проект "Earmake" випустив дебютний повноформатний альбом "Sunset Dream" 25 квітня 2015 року.  Окрім того у його доробку декілька EP та синглів. Джерело натхнення музиканта криється у фільмах 80-х, особливих VHS записах та американських міських пейзажах. 

- [ Neformat.com.ua ]

Київські музиканти вперше виконали новий трек "Burns Me From Inside" на фестивалі "Electric Experience Festival 2016" 26 травня. Там же і записали його на відео. До слова, це був перший живий виступ після тривалого мовчання колективу. 

"Вчора на концерті ми зіграли нову пісню, написали її за тиждень до фестивалю. Цією композицією ми відкривали наш виступ, шкода трохи провтикав чувак, що відповідає за світло, а в цілому дуже непогано", - написав гурт. 

Також "The Heavy Crawls" готують невеличкий тур Україною, щоб пограти нові пісні і презентувати свій новий альбом. Поки затверджені наступні міста: Вінниця, Кам'янець та Луцьк.

Колектив "The Heavy Crawls" ( ex "The Crawls") існує вже три роки (зі 2013-го). У листопаді 2013 гурт презентував свій альбом "The Crawls" у столичному клубі «Диван», після чого підписав контракт зі німецьким лейблом "Nasoni Records" і видав альбом обмеженим тиражем на вінілових платівках. Влітку 2014 The Crawls підписали контракт на видання 7" платівки з грецьким лейблом G.O.D. Records.  Наразі музиканти працюють над новим, третім за ліком, альбомом, готуються до туру, пишуть нові пісні та доробляють власний сайт.

- [ Neformat.com.ua ]
Евгений Филатов, больше известный под псевдонимом “The Maneken”, утром 26 мая представил новый релиз под названием “60%”, который является второй частью альбома "Sale".
 
“Вторая часть альбома Sale богата на фичеринги. Мне хотелось украсить музыку The Maneken максимально разнообразным женским вокалом. Мне очень нравится как поют все три приглашенные певицы, каждая в своей уникальной манере, создавая неповторимое звучание в каждой композиции. Теперь очень хочется собрать всех, кто записывался на этом альбоме, на большой концертной презентации, которая состоится в конце этого года, после выхода третьей, заключительной части Sale”, - говорит Манекен.
 
"The Maneken" – электро–рок группа / сольный проект Евгений Филатова, основанный 2007 года в Киеве. На данный момент "Манекен" имеет 5 полноформатный альбомов, (шестой готовится к выходу), один ЕР и несколько синглов. Также является продюсером нескольких проектов, самый известный и успешный из которых – "ONUKA", созданный вместе с его женой Натой Жижченко.

- [ Neformat.com.ua ]
Одеський screamo гурт поділився одразу декількома новинами зі своїми підписниками. 
 
Перш за все, гурт готує одразу декілька сплітів:
 
"- сплит со шведской группой Det är därför vi bygger städer в рядах которой были замечены участники таких групп как Careless, No Omega, Ken Burns и Disembarked отправляется на пресс уже в середине следующей недели. Его онлайн версия увидит свет в скором времени. Это будет односторонний 7-ми дюймовый белый винил с красивым принтом на обратной стороне.
 
- 5-way сплит с Healing Powers, I Hate Sex, Ghostlate и Thisismenotthinkingofyou почти готов и тоже скоро уходит в пресс. Это будет 7-ми дюймовый винил, выпущенный силами одного молодого британского лейбла - Rubaiyat Records.
 
- необычная для нас 6-ти минутная dark hardcore песня для сплита с нашими друзьями КАТ уже записана и нуждается лишь в последних штрихах, а ребятам осталось только дописать вокал и они отправляют свои две песни на сведение. По нашим расчетам, этот релиз увидит свет в конце лета и это тоже будет 7-ми дюймовый винил".
 
Зведенням нових треків займався звукорежисер і музикант Джек Ширлі. "Этот парень играл в Comadre и работал с такими культовыми группами как Funeral Diner, Loma Prieta, Beau Navire, Deafheaven, Oathbreaker и многими другими. Мы безумно довольны полученным звуком",  -зауважили музиканти. 
 
Окрім того "Yotsuya Kaidan" до туру із гуртом "КАТ" підготувала нову партію мерчу, як зі старим тасманійським вовком, так і зі новим дизайном.  Його слухачам покажуть зовсім скоро. 
 
Що ж до  дебютного 7" вінілу з с EP "Tired Of Tomorrow's You", то він нарешті готовий. Його вже переслали на основний німецький лейбл гурту - lifeisafunnything. Після перевірки якості платівка доїде і до України, зокрема, до самих музикантів, а також до місцевого лейблу Samegrey Records.
 
Влітку почути гурт можна буде на великих фестивалях "Маяк Fest 2016" та "Burn the Scene for Fun ∞". 
 
Гурт "Yotsuya Kaidan" наразі представляють четверо музикантів, двоє із яких раніше займалися гуртом "Mariesena". Втім, тепер, через два роки після розпаду, їх музика стала "быстрее, злее, грустнее, качевей и с лирикой на русском".  
- [ Neformat.com.ua ]