Новини
Знайшла реліз і написала про нього ВК-спільнота "UA HC".
 
Досить-таки непоширений запис київського гурту раніше ніколи не видавався на фізичних носіях. "Habits" складалися із колишніх та теперішніх учасників гуртів "Time Of Defeats" і "Тартак". Зводив треки Jay Maas із гурту "Defeater".
 
"Habits" відіграли всього декілька концертів, хоча й встигли за цей період бути на розігріві американських хардкор-панків "Trial". Згодом колектив розпався через переїзд басиста до США. Гітарист приєднався до "Maloi", ударник же продовжує грати у "Time Of Defeats". А вокаліст залишився Василем Васильовичем Зінкевичем. 
 
Сама ж творчість  "Habits" - гарний приклад популярного в Україні у свій час мелодік хардкору. 

- [ Neformat.com.ua ]
Про це Neformat.com.ua розповів гітарист колективу Іван Семещенко. Нагадаємо, на початку лютого у соцмережах з'явився сингл гурту під назвою " Шантарам".  
 
"Цей сингл, можна сказати, став переломним у житті "The Friendzone Kings". Ми минулої весни вирішили що група себе вичерпала і випустили прощальний альбом. Потім цим же складом і плюс новим гітаристом переформувались в "Symbolist", випустили EP "Apotheosis", але щось далі діло не пішло. І от восени, через півроку після того як розпались, ми зрозуміли, що все-таки нам є, ще що сказати. Я скинув хлопцям заготовку "Шантараму", яка тоді називалась щось типу "asadasd", і ми зрозуміли, що це саме та пісня, з якою треба повертатися. Наш вокаліст, надихнувшись книгою Грегорі Робертса "Шантарам", написав текст, і ми буквально за пару днів все записали, звели і випустили у світ" - розповів історію створення синглу музикант. 
 
Втім, новий альбом, за його словами, ще доведеться почекати.
 
"Нового матеріалу, в принципі, вистачає, але альбом, скоріше всього, раніше осені не випустимо, оскільки хотілось би новий матеріал перевірити на концертах. Так що кличте на концерти, запрошуйте в інші міста, ми із задоволенням виступимо, вже засиділись без концертів", - додав І.Семещенко. 
 
Нагадаємо, "The Friendzone Kings" утворилися в 2013 році. Стиль їхньої музики - emo/post-hardcore. 
- [ Neformat.com.ua ]
“...And Out Come The Rancid” спільно з “Punk translator” представляють  антимілітаристичний збірник “STOP WARS - THE PEACE AWAKENS”. 
 
“Нет ничего плохого в еще одной песне про Единство. Время объединятся. Время жать руку и заключать мировую. Нас достаточно, чтобы остановить кровопролитие. И музыка поможет в этом.
 
В конце прошлого года мы с друзьями решили осуществить нашу давнюю идею, которая бы в это сложное для всех время объединила и сплотила людей, не зависимо от их географического положения. Мы принялись за создание панк-сборника, главный посыл которого заключался в творческом отпоре военизированной эпидемии, поедающей остатки всего того хорошего, что осталось в человеке. Мы тем самым, хотели продемонстрировать, что клеймо 'ватников' и 'бандеровцев' отпадает само-собой, лишь только человек протягивает своему оппоненту руку дружбы. Наш анти-милитаристический сборник - это аудио-букварь для начинающего интернационалиста. И пусть он поможет каждому, кто запутался. Каждому, кто хочет жить в мире, а не воевать ради него. Мы не секта, нет, и это не ебаная группировка. Энтузиазм и желание изменить мир к лучшему (как бы банально это не звучало) - вот, за что мы стоим. 
 
Всем UNITY и да пребудет с вами Панк-рок”, - саме так описали видавці свій реліз. 
 
До нього увійшло 32 треки російських, українські та білоруських виконавців. Серед вітчизняних команд бачимо  “Штопор”  (Запоріжжя), “14Дней” (Маріуполь), “Не Зламати!” (Київ), “ CUXAPN23” (Полтава),  “Ч.П.” (Золотоноша), “Вокіндогу (MashLaw)” (Київ), “ Go away!” (Севастополь), “Незамедлимое Действие” (Донецьк) та багато інших. 
 
Оформленням альбому займалася Ольга Харитонова, а за концепт відповідав Ілля Касьяненко.  
 
Завантажити повний альбом з усіма додатками можна за посиланням.
- [ Neformat.com.ua ]
Мова йде про проект київського музиканта Івана Семещенка. Релізи у нього з'являються дуже швидкими темпами. Так, лише 31 січня 2015 орку світ побачив альбом "Hellas", присвячений древньогрецьким міфам. Вже на початку січня у мережі з'явився сингл  "The City". А 18 лютого поціновувачі могли насолодитися EP "Speed Power Turbo Racer", який "Amphibian Man" присвятив швидкості, старим машинам, гонкам і гару. Власне, це можна зрозуміти і з назви. 
 
"Цей альбом я хотів зробити максимально швидким, панковим, простим і чесним. Я на декілька днів майже закрився в кімнаті з гітарою і почав придумовувати. Все що подобалось записувалось, в чому хоч трохи сумнівався, зразу видалялось. У результаті вийшло саме те що я і хотів. Як і кожен реліз "Amphibian Man", цей став підсумком якогось періоду життя", - розповів Іван Семещенко. 
 
Він також пояснив, чому так оперативно з'являються все нові й нові його релізи: 
 
"Пишучи новий матеріал, я завжди стараюсь записати його зразу як він був придуманий, щоб зберегти той особливий настрій. На мою думку пишучи альбоми раз в пару років, вилизуючи їх, перероблюючи, перезаписуючи, втрачається те що в них було закладено. Деречі сьогодні, в останній день зими, відбудеться реліз нового альбому "Contra Surf". Це перероблений у сьорф стилі саундтрек культової гри 80х "Contra". 
 
Загалом пісні проекту написані у стилі surf, surf-rock 

- [ Neformat.com.ua ]
Перший його виступ відбувся 6 лютого на “Excalibur Collective Release Show”. Тоді нагадаємо, DIY-група “Excalibur Collective” презентувала зін своєї вибраної графіки та перший стікер-пак. На їх презентацію колектив покликав деякі  музичні гурти, як-то "TANK-2000",  "SIKE", "REMINDED" чи "CRUDE BUSTER". 
 
Що цікаво, на заході вперше почули новий київський гурт “IZVERG”. По суті це був їх дебютний концерт. Свій матеріал хлопці готували не один рік. Записів нової хардкор-команди поки нема, але можна подивитися відеозапис їх “живого” виступу. 
 
 
Нагадаємо, DIY-група “Excalibur Collective”  існує вже трохи більше року, і за цей час встигла видати кілька касетних релізів, забезпечити афішами чималу кількість локальних панк-концертів, організувати 2 тури і кілька місцевих хардкор-шоу. Більше про їх діяльність читайте тут. 
- [ Neformat.com.ua ]
“Майбутнє української рок-сцени” - пафосно нарекло головне шоу країни “Х-Фактор” вихованців Андрія Хливнюка - гурт “EPOLETS”. Одразу після закінчення телепроекту хлопці дали зрозуміти: сидіти, склавши руки, вони не збираються. Та презентували свій третій альбом у рекордні строки. За 2 місяці плідної, а іноді навіть цілодобової роботи в студії, музиканти випустили свій третій довгоочікуваний лонгплей під назвою “Cult”.
 
І характеристика «довгоочікуваний», і самовпевнена назва “Cult” у даному випадку цілком виправдані. 2015-й приніс гурту такий несамовитий підйом та хвилю популярності, що найпоширенішим коментарем про них у соцмережах стало “Коли ж вони схоплять зоряну хворобу?”. Адже, тільки за останнє літо гурт став учасником вісімнадцяти музичних фестивалів по всій країні, розділивши таким чином статус найфестивальнішої команди країни з гуртами “Brutto” та “O.Torvald”. Завдяки цьому серед українських меломанів не лишилось тих, хто не чув про “EPOLETS”. Але цієї аудиторії хлопцям здалося замало. Наприкінці 2015-го вони взяли участь в одному з популярних вокальних шоу країни - «Х-Фактор». Після цього їх пісні заграли на рінгтонах не тільки школярок столиці, але й сільських таксистів. Телебачення таки робить свою справу:
 
 
 
Наставником гурту на цьому шоу був Андрій Хливнюк, що привернуло до “Epolets” увагу ще й фанів “Бумбоксу". І пішло-поїхало: за кілька місяців до спільноти ВК приєдналося 15 тисяч учасників, в різних містах утворилися фан-клуби гурту, а виступи почали неодмінно супроводжуватися масовими флешмобами. Також автограф-сесії після виступів стали нескінченними і почали більше нагадувати фінальну сцену з фільму «Парфумер», ніж зустріч з прихильниками творчості. Мабуть, саме тому назвою альбому стала не одна з пісень, як це зазвичай буває, а “Cult”. Фронтмен гурту Павло Варениця пояснює це так: «З усією відповідальністю можу стверджувати: найважливіше в житті кожного учасника “EPOLETS” - це музика. Це наш єдиний культ. Тому не варто сприймали назву альбому як зухвалу. Насправді вона сповнена щирої поваги до нашої спільної справи».
 
До речі, у слухачів була можливість скласти деяку уяву про альбом ще до його виходу: в якості тизерів музиканти презентували 2 сингли - “Залиш мене” та “Скажи”. На перший з них навіть було відзнято романтичний лайв прямо на бекстейджі одного зі згаданих  вище 18-ти фестивалів:
 
 
 
Обидві пісні вийшли досить ліричні та, судячи з відгуків, більше порадували жіночу половину прихильників гурту. Але вихід альбому показав, що “Epolets” не розгубили той драйв, за який їх кличуть на всі фестивалі. Характерних “блокбастерів” в “Культі” не менше, ніж у попередніх двох альбомах. Але дещо таки значно змінилося: аранжування стали значно різноманітніші і красномовно показали, що музиканти почали завзято експериментувати з саундом. Наразі в одному альбомі сусідують зовсім різні за настроєм та звучанням пісні: від гранжу, сповненого розпачу (трек «Ниє це в мені»), до олдскульного позитивного диско (треки «Мелодія», «Море»). Кожна наступна композиція відрізняється від попередньої та примушує хоча б з цікавості дослухати альбом до кінця. 
 
Єдине, що укладає усю цю строкату пісенну мозаїку в один альбом, це її відвертість, бо всі пісні пережиті наживо. Павло Варениця зізнається в цьому: «Альбом “Cult” вийшов дуже особистим. Навіть занадто. З кожною з цих пісень насправді пов’язане конкретні місце, подія, настрій, персонаж… Це мандрівка моїм особистим життям та моєю коханою країною. Приєднуйтесь, помандруємо разом )».
 
Дарина Батозська, концертне агентство HMG

- [ Neformat.com.ua ]

Музичне життя на півострові триває. 5 березня у сімферопольському клубі "Frigate" відбудеться концерт під назвою "ВЕСНА ТРЕВОГИ НАШЕЙ".

Виступатимуть на ньому чотири місцеві гурти. Серед них севастопольський пост-панк колектив "Море Ясності", котрий нещодавно вадав однойменний EP; а також їх земляки - молодий гурт "Утопия15" (поп-панк) та "48 часов" (панк-рок). Останні нещодавно випустили одразу два EP "Деньги нельзя есть" i "Причины не сойти с пути". Четверті учасники концерту - ялтинський пост-рок гурт "This Cold Normandy". Вони у січні видали на касетах лімітований реліз "This Cold Normandy" (EP, 2014).

 

- [ Neformat.com.ua ]

Вінницький хіп-хоп колектив сьогодні представив реліз під назвою  "Перезарядка". Він містить сім реміксів на пісні гурту від Latinoz! Beatz та Smuff tha Quiz. Останній повноформатний альбом "Падваротні" - "ВЫСТРЕЛ ИЗ!.." побачив світ 31 грудня 2015 року. 

Сам гурт, який ще любить називати свою музику хардкор репом, виник на початку 2010 року. У своїй ліриці хлопці торкаються багатьох гостросоціальних тем, як-от вплив ЗМІ на колективну свідомість, проблеми молоді, важливість глибинного розуміння хіп-хоп культури. 

 
- [ Neformat.com.ua ]
Перший представив молодий гурт "Під натиском". Банда сформувалася у грудні 2015-го року з людей, які ніколи не грали у гуртах раніше. На даний момент вони видали перший демо-альбом. Крім випущених трьох пісень у банди в запасі є ще три, які вони не поспішають публікувати, оскільки ці пісні увійдуть до майбутнього повноцінного альбому. 
 
Своєю музикою хлопці показують свій протест проти всього  що стоїть на нашому шляху, всього, що на нас "тисне", заважає жити. Це протест проти: держави, релігії, стереотипного суспільства. Так само гурт підтримує антифашистські погляди. Перший виступ гурту відбудеться вже 12-го березня з такими гуртами як "Mental Strength" (Hardcore, NYHC, Київ), " Время Увечий" (Hardcore Punk, Запоріжжя), "Hellcome" (Metallic Hardcore, Кривий Ріг) та Doggery (Hardcore Punk, Кривий Ріг - Нікополь).
 
 
Про останній гурт також варто розповісти детальніше. Адже зовсім нещодавно, 24 лютого у мережі явився їх свіжий реліз - "Demo '16". 

- [ Neformat.com.ua ]

Київський музикант вже певний час працює над саундтреками для гри "UnDungeon".

Це суміш з action і RPG в піксельної оболонці, яка працює за правилами roguelike-ігор. Гравець бере під своє управління одного з 7 персонажів і відправляється у подорож по вельми незвичайному світу в пошуках свого призначення. Але шлях неблизький і досить небезпечний. Кожен з персонажів має свій власний набір абілок і унікальний плейстайл - планується АоЕ-снайпер, парочка асасінів, танк-петовод і ще багато цікавого. Розвиток персонажа відбувається на зразок "Risk of Rain" або "The Binding of Isaac" - за допомогою знайдених у подорожі предметів з аномальними властивостями, які посилюють, доповнюють або змінюють здатності і характеристики персонажа. Детальніше про гру можна почитати за посиланням. 
 
Над саундтреком для гри працює київський електронно-експериментальний музикант stonefromthesky. Наразі він уже презентував три треки для  "UnDungeon". 
 

- [ Neformat.com.ua ]