Форум www.neformat.com.ua

Новости Статьи Обзоры Афиши Ссылки Форум Facebook Twitter Vk.com Mixcloud Last.fm YouTube
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Jazz/Blues

Jazz/Blues Список групп раздела | ragtime, dixieland, swing, neo-swing, bebop, avant-jazz, blues, rhythm'n'blues, soul, etc.

Метки: free jazz, world fusion
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 19.07.2013, 01:27   #1
аға
+/- Информация
Украина Марк Токар

Марк Токар
Львів-Київ, Україна

Біографія:
Цитата:
Марк Васильович Токар - український контрабасист. Народився у Львові. Музику вивчав у Львові, Кракові та Катовіцах (Польща). 2002—2004 був постійним учасником літніх джазових шкіл у Кракові під керівництвом Майкла Паркінсона (США). У 2006 році в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» навчався в Музичній академії імені Кароля Шимановського в Катовіцах (клас професора Jacka Niedzeli).

Протягом 2005—2006 року Марк Токар — арт-директор Міжнародного українсько-польського фестивалю Jazz Bez. Марк Токар разом з Мистецьким об'єднанням «Дзиґа» організував серію філармонічних джазових концертів у Львові Metro Jazz.

Його перший альбом Yatoku (з Юрієм Яремчуком та Клаусом Кугелем) був виданий лейблом Not Two 2006 року. Після цього музична кар'єра Марка Токаря різко пішла вгору. Починаючи з 2007 він є учасником Ken Vandermark Resonance Project, як музикант грає в багатьох проектах та на різноманітних фестивалях в США, Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці, Литві.

Марк Токар - перший український музикант, який грав на престижному фестивалі Chicago Jazz Festival (2012). Співавтор кількох музично-поетичних проектів в дуеті з поетесою Любов'ю Якимчук.

Марк бере участь у таких міжнародних проектах, як уже згаданий Ken Vandermark Resonance Project, а також Five Spot, Four, Varpaj, Yatoku. Одночасно він є лідером інтернаціональних проектів: Mark Tokar Quintet та Avtokar. Активно співпрацює з Уляною Горбачевською (проект Ультрамарин), Вацлавом Зімпелем (в т.ч. - Undivided), Клаусом Куґелем (спільне інтерв’ю на allaboutjazz). Також грає клезмер і циганський фольк у київському Pushkin Klezmer Band.

У липні 2013 року вийшов новий альбом у дуеті з саксофоністом Михайлом Балогом.
Альбоми:

Undivided - Moves Between Clouds (2011) 320 kbps CBR

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.

Mark Tokar/Michael Balog - Outer Frame (2013)

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)

SoundCloud

info

Michael Balog - saxophones;
Mark Tokar - double bass

live recording from 30th of June 2013
Uzhgorod, Ukraine
[свернуть]

Відео

[свернуть]

Власне враження:
Пан Марк - надто активна особа в сучасній музиці, щоб його минати. Поки не чув із ним жодного нудного проекту, надіюся ніколи й не почую. Сьогодні якраз слухав свіжий альбом із Балогом (його можна з саундклауду скачати за бажання), і був цілком задоволений. Хороше, стильне виконання. А концерт Undivided 2011-го - це взагалі перлина, один із найкращих альбомів того року. Шкода, що більше цих дисків у Марка Васильовича немає. Ну, але як буде зарплата, то інших кілька куплую - він у Києві, і відкритий до спілкування.

Последний раз редактировалось valmakar; 19.11.2013 в 13:12.
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
15 пользователя(ей) сказали спасибо:
Bike punk (13.12.2013), destro (03.01.2014), Elserhio (15.02.2015), lukaswet (22.07.2013), LyMph (23.07.2013), lynch law (19.07.2013), panamama (09.01.2014), pappous (24.04.2015), pridzp (27.10.2013), Ri Ra (14.12.2013), Rip van Winkle (08.01.2014), xbroodax (18.11.2013), Каспар Хаузер (26.06.2014), ромка (19.07.2013), Эрис (19.07.2013)
Непрочитано 23.07.2013, 23:46   #2
vinyl 7"
+/- Информация
Re: Марк Токар

Я не знаю, что написать здесь . Гордиться надо таким земляком, вот и всё.

Undivided -- отличнейший альбом.
LyMph вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
pappous (24.04.2015)
Непрочитано 24.07.2013, 00:25   #3
аға
+/- Информация

Я думал, может ты еще чего подкинешь, а то я мало записей с ним слушал.
Кстати, упомянутый в шапке Pushkin Klezmer Band играет довольно далекую от джаза музыку (но их концерты - это просто какой-то праздник). Вот, на пробу:
SoundCloud
SoundCloud
3 пользователя(ей) сказали спасибо:
panamama (09.01.2014), pappous (24.04.2015), Эрис (24.07.2013)
Непрочитано 17.11.2013, 23:53   #4
аға
+/- Информация

Roby Glod / Roberta Piket / Mark Tokar / Klaus Kugel - Op Der Schmelz Live mp3 cbr 320

free jazz

info

Track Listing:
  1. Dredger of Pig Rolls
  2. Lviv
  3. Budmo, Hay!
  4. Nazar
  5. Op Der Schmelz
  6. Still Alive

Personnel:
Roby Glod: alto and soprano saxophones;
Roberta Piket: piano;
Mark Tokar: double bass;
Klaus Kugel: drums.

Record Label: NEMU Records
[свернуть]
3 пользователя(ей) сказали спасибо:
pappous (24.04.2015), sashulina (18.11.2013), xbroodax (18.11.2013)
Непрочитано 18.11.2013, 23:10   #5
аға
+/- Информация

Тимчасом, я тільки помітив, що Outer Frame більше недоступний у повному обсязі з саундклауду, так шо скоро залию архівом. Але ця обставина навіть не так мене pдивувала, як те, що в дуету Михайла Балога і Марка Токаря з’явився ще один альбом:

Mark Tokar/Michael Balog - Silhouette (2013)

free jazz

2 пользователя(ей) сказали спасибо:
pappous (24.04.2015), Эрис (19.11.2013)
Непрочитано 18.11.2013, 23:19   #6
Moder hardcore
+/- Информация

Да, архивом хорошо бы
xbroodax вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 19.11.2013, 10:27   #7
аға
+/- Информация

Outer Frame архівом у шапці, насолоджуйся
Новий якось потім теж заллю.
Пользователь сказал спасибо:
xbroodax (19.11.2013)
Непрочитано 12.12.2013, 13:30   #8
аға
+/- Информация

Вчора таки зустрівся з паном Марком, купив Op Der Schmelz і Undivided 2011-го. Оформлення в обох дуже приємне, але Undivided - взагалі один із найкрасивіших дисків, які я маю. Днями сфотографую і скину сюди.
І десь перед новим роком куплю ще два концерти (один - подвійний, із Кеном Вандермарком, другий - Varpaj, на ньому теж присутній Куґель), і залию сюди
Непрочитано 12.12.2013, 18:34   #9
Gott weiß ich will kein Engel sein
+/- Информация

Довелось слышать Ukr-a-Pol в 2008 году на Житомирском джаз-фестивале.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 03.01.2014, 00:11   #10
a reckoning is not to be postponed indefinitely
Supporter 
+/- Информация

Цитата:
Сообщение от valmakar Посмотреть сообщение
Outer Frame архівом у шапці, насолоджуйся
Были бы там еще теги, так я бы уже наслаждался, а так придется другой альбом поставить первым в очереди, пока в этом проставляю.
Лунный самогон вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 04.01.2014, 22:57   #11
...
+/- Информация

valmakar, я так понял, ты лично знаком с сабжем? а подскажи, пожалуйста, Silhouette и Outer Frame выходили на ЕСМ или это просто закос по дизайну? на Дискогзе просто информации почти ни про какой его релиз нет вообще. или это селф-релизы все? спасибо заранее)
yalivec вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.01.2014, 13:04   #12
аға
+/- Информация

yalivec, не те, шоб знайомий, але про записи знаю з соцмереж - вони ніде не видавалися, і судячи з того, шо Outer Frame був залитий наступного дня після концерту, то все писалося в цифру, і редагувалося дуже мінімально. Балог є і вконтакті, і на фейсбуці - можеш по його сторінках погуляти, подивитися.

Добавлено в 12:04 / Предыдущее сообщение было написано в 12:03

Цитата:
Сообщение от Лунный самогон Посмотреть сообщение
Были бы там еще теги, так я бы уже наслаждался, а так придется другой альбом поставить первым в очереди, пока в этом проставляю.
халепа. я був упевнений, шо проставив теги, прошу вибачення.
Непрочитано 26.06.2014, 16:39   #13
аға
+/- Информация

Тут свіжий концерт Тріо Марка Токара виклали. От перша композиція, всі інші - на тому ж каналі, рекомендую. Скидати все не бачу сенсу, бо Балог постійно потім чистить профіль, і в темі мертві посилання, як тепер уже з Силуетом (який би теж кудись залити спеціально).

SoundCloud

Склад: усе ті ж Токар і Балог + львівський ударник Ігор Гнидин (http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...ckolad-pl.html), один із найцікавіших в Україні - я завжди заворожено дивлюся і слухаю його гру

Плюс, тут найшов старий подкаст джаз.фм, присвячений Токару. В тому числі звучить http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...yaremchuk.html.

Добавлено в 16:39 / Предыдущее сообщение было написано в 16:35

Забув сказати, до чого я це все: тріо буде виступати цього року на Артполі
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Jazz/Blues

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск