Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://www.neformat.com.ua/forum/)
-   Distorted Unit (https://www.neformat.com.ua/forum/distorted-unit/)
-   -   Herem (https://www.neformat.com.ua/forum/distorted-unit/15564-herem.html)

Sun of a Beach 17.06.2008 08:44

Herem

Група з Фінляндії, зібралися в 2005 році. Точно не скажу, що вони грають, десь називають і сладж думом і сладжем, а на металархівах написано сайкоделік стонер, їм я і повірив. Напишіть правильно жанр, я пофіксю.

Знайшов группу просто казковим чином. У моєї улюбленої письменниці минулого року вийшла книжка під назвою "Херем". Так от, десь тиждень тому один з її товаришів по ЖЖ запостив обкладинку (див. вище), ніби, глянь, як тебе піарять дез-металісти)) Я погуглив і знайшов ОЦЕ :pray::pray: Класні ріффи, думова атмосфера, вокалить жіночка.

Музиканти:

Valendis Suomalainen - Vocals
Juho Laitinen - Guitar
Patrick Ellison - Guitar
Tommi Hartin - Bass
Jani Peltola - Drums

Дискографія:

I am the sun (demo 2006)
Dogs of doom (demo 2006)
I Pulsa DiNura (2008)
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.

Лінки:

Офіц. Сайт
Металархіви
Ласт

Jötunn 17.06.2008 10:00

Ответ: Herem

чота я в них не въезжаю.

олег в. 17.06.2008 13:03

якщо не помиляюсь, тут ше думмітолу є, а от психоделіку поки що не помітив, ну, я впринципі тільки на третьому треці ))
як на мене група нічим не виділяється, одноденка. але її ще б я міг слухати, якби не тошнотний вокал :puke:

uliss 17.06.2008 14:42

ага, слухав недавно, нічним особливим не вразила...такоє...опосередкований сладж, хоча не люблю робити судження з одного прослуховування ну блін) куча всього та й період такий що прьот тільки етно і даб) вечорами ще стонер... :dontknow:

мивина родео! 17.06.2008 15:08

оффтопом, у Йотун пиздатый аватар, а Улисс стал украиноязычным?

олег в. 17.06.2008 15:13

uliss, та сама фігня. ну, не йде якось літом, в таку чудову погоду такий мрак слухати))

мивина родео!, а з якої то групи? шось таке, цуко, знайоме, але не можу згадати що =/

мивина родео! 17.06.2008 15:39

лоинен:deal:

uliss 17.06.2008 18:50

мивина родео!, я похуязычный) мой родной язык украинский, кстате) просто не заморачиваюсь и не напрягаюсь на каком говорить, на каком со мной общаються на таком и отвечаю... (считайте меня слабаком)))

Raven 17.06.2008 21:05

Может пригодиться кому. Вот случайно рыская по мерсенарио нашёл ссылочки на недостающие релизы

Sun of a Beach 19.06.2008 10:23

Цитата:

Сообщение от just another monkey (Сообщение 429558)
група нічим не виділяється, одноденка

Я заливав, старався, а воно фігня:stupid:. Мені група сподобалась більше, ніж ті, що тут активно хвалять, сам не знаю чому:dontknow:. Перші треки справді нічим не особливі, основна ціннсть альбому - шостий трек, саме там психоделія є, хоча і в помірних дозах, мозок не виносить)) Просто акустична вставка. Але я цей трек уже до дірок заслухав за кілька днів.

Цитата:

Сообщение от uliss (Сообщение 429653)
такоє...опосередкований сладж

Точно сладж? А назви схожі групи, бо на ласті в подібних вказаний якийсь різнобій - траддум в основному.

олег в. 19.06.2008 11:36

Kobold, ну, чувак, ти сорі, але мене та група не заціпила. ще раз скажу, що вокал там більше всього відразу викликає. згідно з 6 треком - у баришні чудний чистий вокал, якого чорта вона намагається притворитись злою сотоною, що порикує зпід ліжка, я не можу зрозуміти:dontknow:
а по музиці: у мене асоціації з діесто, сін оф енжелс, сонс оф отіс, десь так, мабуть.

Sun of a Beach 22.06.2008 08:37

Цитата:

Сообщение от just another monkey (Сообщение 431480)
якого чорта вона намагається притворитись злою сотоною, що порикує зпід ліжка, я не можу зрозуміти

:lol: Чистий вокал звичайно краще)) Але і такий мене не засмучує)

Цитата:

а по музиці: у мене асоціації з діесто, сін оф енжелс, сонс оф отіс, десь так, мабуть.

Дякую:agree: Ознайомлюсь.

Bongzilla 04.07.2008 10:06

Re: Herem

Шикарная группа,нате вам ,бля, дулю:figa:,кто не выкупил:down:

Кобольд,ты спрашивал за сладж здесь?
Да,он тут есть,факт,тут вообще дохуя чего есть,причём всё построено на олдовом традишинал думе,а напихано тут и стонер дум и сладж дум и фьюнеральные такие отголоски и психоделия и ещё чтото в духе позднего тиамата "брайтер зе сан"в соляках,а в некотрых местах на Тор Хаммер похоже).И вообще-группа-интересная и оригинальная,факт:clever:
Риффы очень классные:agree:

Sun of a Beach 04.07.2008 11:01

Льоша, дякую:smile:. У них, до речі, на сайті в списку дружніх сайтів є посилання на сайт Рокі Еріксона, це вокаліст 13 Флор Елевейторс, я коли побачив це, одраз побіг качати їх альбом.
Ріфи просто космічні у них, я дивувався, що ніхто раніше не вподобав:crying:

adogg 04.07.2008 19:34

подобный вокал всегда вызывал у меня смех :stupid::rofl:

Sun of a Beach 07.07.2008 09:57

А ще в середині пісні Burning Sky є класний момент по спейс року:pray:.
adogg, тобі повинна подобатись група Аш Ра Темпл, якщо я все правильно розумію))

adogg 07.07.2008 12:27

Цитата:

Сообщение от Kobold (Сообщение 448045)
adogg, тобі повинна подобатись група Аш Ра Темпл, якщо я все правильно розумію))

Эта группа мне уже давненько нравится :smile::up:

TelOne 07.07.2008 18:23

охуенная группа, отличный звук, риффы тошонадо, да и просто песни очень хорошие, не надуманные. да и вокал в тему. по-моему, всё зашибись

Z-buffer 30.10.2008 11:33

Включил их вчера и прослушал весь альбом,не отрываясь.У них все отлично-и риффы,и звучание,голос вокалистки неплохой,а уж особенно когда она поет чистым-это вообще нечто:applouse:.Кач от музыки конкретный,даже не замечаешь как начинаешь покачиваться в такт музыке.Психоделичные моменты вызвали только положительные эмоции.И главное- все сделано добротно,крепко,звук плотный и приятный,музыка не дает скучать и не утомляет.Пятерка из пяти,группа офигенна):super:
P.S.
Посоветуйте,ребята,что-нибудь в таком духе):agree:

Bongzilla 30.10.2008 11:37

жми тэг траддум

Z-buffer 30.10.2008 11:43

Ну список получился из 20-30 групп,а можно самую-самую банду)?

Bongzilla 30.10.2008 11:53

слот послушай британский

Sun of a Beach 30.10.2008 11:58

Re: Ответ: Herem

Цитата:

у мене асоціації з діесто, сін оф енжелс, сонс оф отіс, десь так, мабуть.

Ось таке мені радив ОйБой, але боюсь, що він тут неправий. Я так нічого схожого для себе і не знайшов. Слот мене не зачепив також.:dontknow:

Добавлено через 59 секунд
З траддума я порадив би Сейнт Вітус з Вайнріхом.

rage 30.10.2008 13:21

Не помню, как звучит Херем, но к рекомендации послушать Слот присоединяюсь

мивина родео! 30.10.2008 13:22

Цитата:

Сообщение от Bongzilla (Сообщение 566980)
слот послушай британский

:pray::pray::pray:

Acephale 30.10.2008 21:03

Херем превосходны, одна из любимых групп с женским вокалом, да и помузыке всё пучком:in_love::super:

Botanik 13.07.2009 19:46

Всё выше написано впринципе. У кого сейчас холодно и идет дождь, врубайте немедля. это еще одна жемчужина. большое большое спасибо:beer:

LyMph 13.07.2009 20:03

Нравится мне женский брутальный вокал! Спасибо, интересная группа, буду слушать в дороге!

Leshiy666 21.07.2009 02:07

Не знаю кому как, но мне лично сабж охуеть как вкатил, с первого же трека причём, как грится любовь с первого взгляда :lol: , очь душевно и атмосферно так, да и качество записи на высоком уровне, а вокал просто ОХУЕНЕН :scream:, как по мне лично(местами ранние Холи Мозес и крастовый Мортифер вспомнились), да и сама Валендис лааапочка! :in_love:
P.S. Сабж слушать ночью самое то, имхо :idea: но проэкспериментирую и завтра днём послухаю ещё :yeah: Но ночью всё равно как по мне, думаю 3.14ZДАЧЕ будет! :up: Трэк, Dawn of the Last Day это просто тотальный вынос мозга :pray:

Цитата:

Сообщение от LyMph (Сообщение 861850)
Нравится мне женский брутальный вокал!

:agree: :beer:

Добавлено через 7 минут
Ну разве Валендис не лапочка(по середине) :in_love::in_love::in_love:

Добавлено через 6 минут
Кстати, нифиговые инфлеэнседы у них, состоят из половины моих любимых групп :super:

Influenced by: Autopsy, Black Sabbath, Candlemass, Carcass, Corrosion Of Conformity, Crowbar, Danzig, Down, Dozer, Electric Wizard, Fireball Ministry, High On Fire, Kyuss, Motörhead, Roky Erickson, Trouble(с)

Sun of a Beach 21.07.2009 02:27

Цитата:

Сообщение от Leshiy666 (Сообщение 869310)
Кстати, нифиговые инфлеэнседы у них, состоят из половины моих любимых групп

Та да, наявність там Рокі Еріксона мене взагалі здивувала дуже приємно.

Текущее время: 08:00. Часовой пояс GMT +3.