Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://www.neformat.com.ua/forum/)
-   Boards (https://www.neformat.com.ua/forum/boards/)
-   -   Фолк - панк - рок гурт шукає гітариста, м. Київ (https://www.neformat.com.ua/forum/boards/86242-folk-pank-rok-gurt-shukae-gitarista-m-kijiv.html)

unclepaul 08.11.2018 19:04

Фолк - панк - рок гурт шукає гітариста, м. Київ
 
Київський фолк-панк-рок гурт шукає гітариста для співпраці. Якщо вам подобається: The Ramones, Offspring, Blink 182, Sex Pistols, Bad Religion, Dropkick Murphys - або щось схоже - то вам до нас.

У нас є: регулярні концерти в Києві і не тільки, авторський матеріал на повноформатний альбом, стабільна фан-база, здатність працювати в "нуль" або "плюс", можливість ловити фан від виступів, реалізувати власні творчі ідеї в рамках концепції гурту. На початковому етапі можлива сесійна співпраця, якщо спрацюємось - перехід на повну.

Що ми очікуємо від колеги-гітариста:
  • Вправність з інструментом - партії не надто важкі, але грати їх треба чітко, чисто і впевнено;
  • Відповідальність - здатність адекватно планувати діяльність, з'являтись вчасно на репетиції і концерти, виконувати взяті на себе зобов'язання;
  • Фінансова спроможність - бажання і спроможність інвестувати у розвиток гурту, зокрема мерч, дизайн, запис альбому тощо;
  • Обладнання - нормальний власний інструмент і все, що, на вашу думку, до нього потрібно;
  • Адекватність та почуття гумору - на індивідуальній основі :)
Також бажано мати досвід / вміння "працювати" на сцені (палити напалмом, а не витріщатись на власні шкарпетки) та співати бек-вокал, але якщо що - навчимо.

Рекомендований вік - від 25 до 35 (середній вік інших музикантів).

Решту деталей - питайте в особистих повідомленнях, або пишіть на e-mail. Якщо вже налаштовані радикально змінити своє музичне життя - надсилайте приклади своїх робіт (аудіо/відео), поспілкуємось.


Текущее время: 21:29. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot