Ламповий канц
Ламповий канц
30.04.2016
Арт-пространство "Mezzanine"
19:00
80 - 100 грн.

«Ламповий канц» — перший публічний івент, представлений порталом про українську музику muzmapa.in.ua. Уже півтора року команда Muzmapa активно стежить та втручається в музичні процеси та звертає увагу своїх читачів на часом недооцінені гурти з різних регіонів України.


Ідея, що полягала у створенні музичної карти України, переросла в повноцінний інформаційно-аналітичний ресурс про українську музику, який нещодавно переродився в новому дизайні. Початок нового етапу своєї діяльності Muzmapa вирішила відзначити  30 квітня в арт-просторі Mezzanine за підтримки трьох самобутніх музичних гуртів — Small Depo (Київ), Ocean Bloom (Одеса) та Mandarinaduck (Запоріжжя) — у теплій, «ламповій» атмосфері.


Учасники:


1. Small Depo (Київ, homeless post-punk)

 


Їхня музика,що обіймає жанровий постпанковий стовбур та сміливо використовує, здавалося б, заїжджену та неперспективну форму в традиційній пострадянській манері, швидко прописалася в головах слухачів. У ній звучать відголоски різних емоцій — від відчуття самотності та жаги до життя до дорожніх пригод та любові до ближнього. Small Depo встигли випустити дебютний альбом «Бродяга» на мейджор-лейблі Moon Records, втрапити в ротацію М1 та вдало з’їздити в український тур. 30 квітня музиканти зіграють у рідному Києві і вкотре покажуть, що летять угору надто швидко, щоб говорити про них як «молодий і перспективний гурт».

 


https://vk.com/smalldepokiev

https://www.facebook.com/smalldepo/

https://www.instagram.com/smalldepo/


2. Ocean Bloom (surf-rock, Одеса)

Одеські серф-рокери Ocean Bloom вперше приїдуть до столиці,  щоб представити свої візуалізовані музичні дійства для київських любителів бачити те, що чують. Атмосферний лаундж-перформанс  у відстороненій  реальності із зануренням у морське життя — це все Ocean Bloom, що нещодавно випустили свій дебютник та уже встигли заслужити щиру увагу публіки. Абсолютне поєднання жанрової та візуальної стилістики — це не яскрава обгортка, а основа свого роду унікального музичного перформансу.


https://vk.com/oceanbloom

https://myspace.com/oceanbloomband

https://oceanbloomodessa.bandcamp.com/


3. mandarinaduck (Запоріжжя, shoegaze/slowcore)

Нечасті гості столиці, запорізькі шугейзери mandarinaduck повертаються до Києва. Другий повноформатний альбом Gardensouls (2015) та сингл There’s nothing to cry about скромно зайняли першу сходинку серед недооцінених релізів східної України в рейтингу Muzmapa. Однак магія спрацювала й альбом здобув визнання в більшості профільних медіа та став широковідомим у вузьких колах. Максимально тепла психоделія, невимушеність, нехарактерний жанру мінімалізм та ментальна любов у ритмі венозної пульсації — на такому зв’язку будується характерність та унікальність запорізьких «мандаринів».

https://www.facebook.com/mandarinaduck

https://vk.com/mndrndck

https://soundcloud.com/mndrndck

https://mandarinaduck.bandcamp.com/music


Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=Gi01fEPVAB8

https://www.youtube.com/watch?v=MhTKNab61