24.06 KOЛOВOРOT. НОВЕ КОЛО | Київ
24.06 KOЛOВOРOT. НОВЕ КОЛО | Київ
24/06/2017
MonteRay Live Stage ()
18:00
500 - 800 грн.
Информация

КОЛОВОРОТ НОВЕ КОЛО - нащадок легендарного фестивалю КОЛОВОРОТ, який був не тільки відомим pagan black metal фестивалем у Східній Європі, але й символом співпраці найкращих груп, що кували саме такий різновид металевої музики в Україні та за її межами, здобувши культовий статус протягом багатьох років свого існування. 

У 2017 році фестиваль повертається - цього разу в місто Київ, разом зі святкуванням літнього сонцестояння 24 червня. Відвідувачі фестивалю стануть свідками виступів наступних гуртів: 

Graveland
 - славетний польський проект, що стояв у витоків black metal руху в Європі, але згодом еволюціонував у epic pagan metal і тільки нещодавно розпочав практику живих виступів. Це буде перший виступ GRAVELAND в Україні. 

NOKTURNAL MORTUM
 - українські майстри epic heathen metal art презентують свій новий довгоочікуваний повноформатний альбом "Істина" та виконають як нові, так і всім знайомі, перевірені часом гімни.

BURSHTYN - відносно нова група, створена ветеранами української сцени, які здобули свій основний досвід у складі DUB BUK і видали дебютний повноформатний альбом під новим прапором наприкінці 2016 року.