News

ETEP (European Talent Exchange Programme) – одна з перших програм підтримки музики на європейському рівні, яка сприяє букінгу артистів з Європи на фестивалі Європи та за її межами.

Багато артистів, які отримали підтримку від ЕТЕР на старті своєї кар’єри, стали успішними. Серед них, зокрема, Idles, Fontaines D.C., MØ, Noisia, The Kooks, The XX, Years & Years та ряд інших. Загалом же ЕТЕР посприяв 4392 концертам 1609 артистів у 38 країнах світу. Були серед них і українці. Так учасниками програми в різні роки стали Onuka, Даха Браха, Sasha Boole, Dakh Daughters, Panivalkova.

"У сучасному перенасиченому музикою світі підтримка, яку забезпечує ЕТЕР, дуже важлива. Особливо для артистів, за котрими не стоїть величезна команда з менеджерів, агентів та рекламників. У моєму випадку це допомогло з букінгом кількох великих європейських фестивалів та відкрило для мене австрійський музичний ринок", – розповідає Sasha Boole.

Як працює ЕТЕР для артистів? Взимку в Нідерландах проходить ключова платформа нетворкінгу та обміну для європейської музики – фестиваль-шоукейс ESNS (або Eurosonic Noorderslag). Його лайн-ап формується із заявок артистів, поданих на сайті ESNS. Як ініціатива ESNS, програма ETEP має партнерів серед фестивалів (128 цього року), які приїжджають на подію і зацікавлені обирати до своїх лайн-апів саме артистів шоукейсу ESNS. Учасниками програми стають з одного боку фестивалі, які обрали таких артистів, а з іншого – обрані артисти. Окрім того ESNS щоразу відвідує понад 4000 делегатів музичної індустрії, серед яких представники більш ніж 400 міжнародних фестивалів. 

Подати заявку на Eurosonic 2021 можна з 1 травня за цим посиланням. 

ETEP також постійно розвивається. Тож у 2020 році програма має намір залучити нових партнерів, а саме 11 неєвропейських фестивалів, пропонуючи артистам ще більше можливостей поза Європою.  Також програма активно співпрацює з експорт-офісами – агенціями в різних країнах, які сприяють просуванню локальних артистів на міжнародній арені. Таким чином, ETEP має на меті давати імпульс міжнародній кар’єрі європейських артистів і освітлювати участь ETEP-фестивалів у цій місії.

Детальніше тут: 

https://esns.nl/etep/intro/
https://etep.nl/

- [ Neformat.com.ua ]

Ужгородський хардкор-панк гурт випустив новий трек під назвою "Спадок людства".

Цей кавер-версія пісні харківського blackend crust проєкту Life is Hell. Останній, за словами колективу, був унікальним явищем для української хардкор-панк сцени. По собі Life is Hell залишив чотири номерні релізи, згодом об'єднані у загальну антологію, яку можна знайти на bandcamp.

Нагадаємо, раніше цього року The Symbioz випустив новий міні-альбом "Перетинаючи межі". Почитати на нього рецензію можна за цим посиланням

The Symbioz був утворений в Ужгороді у 2004 році, а тому може вважатися одним з найстаріших активних хардкор гуртів України. За час свого існування видав два повноформатні альбоми, один міні-альбом і три спліти. 

The Symbioz у соцмережах: 

https://www.facebook.com/The-Symbioz-201142409903535/
http://thesymbioz.bandcamp.com
https://www.instagram.com/thesymbioz_punk/

- [ Neformat.com.ua ]

Рівненський хіп-хоп виконавець представив свій новий альбом під назвою "Служи Собі", що вийшов у співпраці з бітмейкером Вутабі, та є у доступі на стримінгових платформах.

За словами автора, новий реліз — це альтернативний реп, протиставлений звичним уявленням про рими на мінусах, альбом на перетині стилів, сумбурної романтики провінційних хрущовок-панельок-сталінок та андеграундної рейв культури.

"Альбом "Служи собі" писався в селі. В давно опустілій хаті мого діда-художника. Ця хата служить для мене запасним аеродромом у безкінечній робочій подорожі містами та країнами. Між вокзалами, студіями та тусами", — каже аппекс.

Обкладинкою альбому слугує колаж, створений аппексом власноруч з радянських журналів. 

6 грудня у Львівському клубі Teatr.Club відбудеться презентація альбому виконавця у рамках презентації проєкту Паліндром.

аппекс — це сольний проєкт одного з учасників рівненського хіп-хоп гурту Ціна Ритму. На його рахунку вже чимало синглів та кілька відео.

аппекс у соцмережах:

https://soundcloud.com/appeks_lzr_dmg
https://www.facebook.com/ApeksLzrDmg/

- [ Neformat.com.ua ]

Альбом "Mental Health" харківсько-львівської виконавиці вийшов на касетах ще на початку літа на лейблі 260tapes, а цифрова версія стала доступною на стримінгових платформах лише останніми днями.

Стиль, у якому працює Регіна Железнякова можна охарактеризувати як electro-pop/synth-pop. За її словами, цей альбом став для неї певного роду терапією, з чого виникає його назва, що перекладається як "ментальне здоров’я".

"Багато разів мої композиції допомагали мені прибрати відчуття тривоги, глибокого смутку та страху. Коли я помітила закономірність, вирішила об’єднати їх у єдиний альбом, — каже Регіна. — Мені подобається ідея того, що я можу транслювати різні відчуття через музику тому я дуже рада поділитися цим альбомом з іншими людьми".

Обкладинку авторка створила сама. Це один з її старих колажів, який, на її думку, краще за все поєднується з концепцією альбому.

Regina Collage — це новий музичний проєкт художниці та дизайнерки Регіни Железнякової, учасниці гуртів H.Soror та Produkty, екс-басистки харківських гуртів City Of Me та nearr

Regina Collage у соцмережах:

https://www.facebook.com/regina_collage-102390047915366
https://reginacollage.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/uni4nv95fzai

- [ Neformat.com.ua ]

Український гурт випустив кліп на пісню "Ноль" з нового альбому "Ложь" разом зі співачкою Renevich.

За словами колективу, нове відео — це "докладний туторіал для людей, схильних триматися за минуле та не відпускати втрачене.

"Ноль" — друга спільна робота Зэ Джозерс та Майї Реневич aka renevich, емо-співачки та музикантки з Івано-Франківська. У 2018-му вони випустили трек "Зачем ты хочешь жить" на мікстейпі "Подуставшая Юность".

Відео на пісню зняв Євген Микитка. Зэ Джозерс познайомились з ним під час туру "Сложные машинные биты" на початку року, коли Євген разом з командою знімали матеріали для JagerVibes. "Ноль" — перша художня робота Євгена у якості режисера. Раніше він працював над кліпами Пошлая Молли, Бабминтон, Агонь та інших.

Нагадаємо останній повноформатний альбом "Ложь" гурт випустив 22 листопада. Послухати його можна на усіх стримінгових платформах. Презентація альбому відбудеться 21 грудня у київському клубі Mezzanine за підтримки Ницо Потворно. 

Зэ Джозерс (екс-The Jossers) – гурт, що виник у місті Калуш Івано-Франківської області. У дискографії The Jossers міні-альбом "T-Shit" EP (2014), лайв-збірник "Sprookjesteam" bootleg (2014), повноформатний альбом "Unsupported Bravery of Local Kids" (2016) та лайв-альбом "Unsupported Bravery of Local Gigs" (2017). Восени 2017 року випустили міні-альбом "Спор" з новою назвою. Зэ Джозерс  стали фрешменами року за версією премії Jager Music Awards 2018.

Зэ Джозерс у соцмережах:

https://www.instagram.com/zejozers/
https://vk.com/zejozers
https://www.facebook.com/zejozers/

- [ Neformat.com.ua ]

Степан Гончаров, екс-фронтмен проєктів North та Soul Conditions, випустив дебютний альбом свого сольного проєкту Pyramid Son, що отримав назву "Hard Times" і доступний на стримінгових платформах

Робота над платівкою тривала рік. Протягом цього часу було випущено чотири сингли, три з яких увійшли до альбому, та п'ять інструментальних композицій, названих Episodes.

"Для мене "Hard Times" – як фільм, цілісна робота з логічною структурою. Саме тому я раджу всім слухати його в задуманому порядку та повністю. Він про роль і ціну часу та спогадів, про переоцінку власних поглядів і переконань на певному етапі життя, а та також про те, як важливо, пам’ятати минуле, але не прив’язуватись до нього – завжди йти далі. Думаю, що ці речі актуальні для кожного з нас, тому сподіваюсь, що кожен знайде щось своє в цьому творі," – розповідає про свою роботу автор. 

За словами музиканта альбом на 100% був створений в домашніх умовах за принципом DIY – від запису інструментів та вокалу до створення обкладинок до всіх релізів. На початку 2020 року Степан також обіцяє видати збірку інструментальних композицій, до якої ввійдуть як вже видані "епізоди", так і нові.

Pyramid Son – новий електронний проєкт Степана Гончарова. До дебютного альбому протягом року виходили сингли. 

Pyramid Son у соцмережах:

https://www.facebook.com/sonpyramid
https://soundcloud.com/sonpyramid
https://pyramidson.bandcamp.com

- [ Neformat.com.ua ]

Харківський блек-метал проєкт представив новий трек "Позбавлення", що увійде до його наступного альбому.

Реліз матиме назву "Занепад" та вийде 5 січня за підтримки лейблу Vigor Deconstruct Records. Окрім цифрової версії будуть доступні касети, вініли та футболки з принтом альбому. Замовити їх можна вже зараз, 

"Цей проєкт справді пройшов повне коло: "Позбавлення" демонструє те, що зробило ранній svrm настільки чудовим, поряд із тим, що зробило останній svrm, можливо, ще крутішим. Пісня (і весь альбом) містить добре розкритий шмат ранньої роботи svrm, сповнений океанічної напруженості, а також більш мелодійний сонграйтинг, що з'явився у пізніших релізах. Результатом є відчуття енергійності, не придушене жодним супердепресивним обертоном, попри ті підтексти, які, безумовно, існують і малюють музику svrm в найпохмурішому сірому кольорі", - йдеться в описі альбому.  

Треклист:

1. У Пеклі
2. Над Свіжими
3. Позбавлення
4. Старість
5. Шлях До Смерті

Почитати рецензію на перший повноформатний альбом svrm - Лихиї вітри стогнуть без упину (2018) можна за цим посиланням. 

За проєктом svrm стоїть Сергій Ткаченко, співзасновник харківського гурту Заводь, а також автор проєкту Trumna . Перший реліз svrm під назвою "7" він випустив у травні 2015 року.  Загалом же на рахунку проєкту уже кілька демо, альбомів та EP. 

svrm у соцмережах:

https://svrm.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Svrm-407478693053139/

- [ Neformat.com.ua ]

Ірландсько-український репер виклав на стримінгові платформи сингл "Голодний", що увійде до альбому "Нічого Особистого", який планується до виходу 13 грудня.

Трек має похмурий автобіографічний відтінок. Сам автор розповідає про його створення наступне:

"Текст був написаний ще десь 2 роки тому, просто чекав свого часу. Після того, як світ побачив мій перший альбом, який на той час викликав певний резонанс, було багато коментарів від різних людей в інтернеті на рахунок того, що я нудно читаю, і які в мене квадратні та слабкі рими. Відповідно, вся ця інфа накопичувалась в мені, після чого я написав текст Голодного, в якому висміюю власну персону, говорю від імені критиків, які обговорювали мій перший альбом (майже всі слова від імені людей з інтернету, які я використав в треку, на 80 відсотків відповідають дійсності, тобто, вони саме так і писали)".

Продакшном займається Сергій Юсипюк, що відомий як один з організаторів наймасштабнішого україномовного хіп-хоп фесту ПроМОВА та творець сайту hip-hop.com.ua. Сергій на офіційній сторінці у Facebook почав челендж з випуску альбому, де розписував усі нюанси роботи над цим проєктом. Над артом працював Антон Шевцов, а ідея арту належить Віктору Журавському. За словами продакшн-команди, тут є алюзії на Картмана (персонаж мультсеріалу "Південний Парк"), Notorious B.I.G. (a.k.a. Biggy Smalls) та хейтерів, що шепочуться за спинами.

НЕформат (справжнє ім'я Микола Вайнер)— український хіп-хоп виконавець, що базується в Ірландії. Дискографія налічує кілька ЕР, фітів та синглів, що вийшли протягом 2017-2019 років.

НЕформат у соцмережах:

https://www.facebook.com/neformatmusic
https://soundcloud.com/format_ne
https://neformat.fun/
https://www.instagram.com/neformat_music

- [ Neformat.com.ua ]

За два місяці після виходу дебютного альбому львівський проєкт презентує нову пісню "мауглі" та кліп на неї. Це перший сингл з нового альбому паліндрома.

Запис пісні відбувся на студії Art Sound Media.  Автори музики паліндром та Ігор Хоркавий.

А вже цієї п'ятниці, 6 грудня, паліндром вперше зіграє наживо свій дебютний альбом у Львові. На презентації Степан виконуватиме також нові треки з майбутнього релізу. Концерт відбудеться у TEATR.Club (Ляльковий театр). Також на концерті у рамках українського туру зіграє представник темного джазу Ghost Cities – проєкт мультиінструменталіста Миколи Лебедя, учасника київського тріо H.Soror та Українського Імпровізаційного Оркестру.

Паліндром — проєкт львівського hip-hop виконавця Степана Глави, відомого також за сольним проєктом Кашляючий Ед. Орім того він є учасником гурту Глава 94. У серпні цього року проєкт випустив дебютний повноформатний альбом "Про сьогодні, завтра і вчора". Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням.

Паліндром у соцмережах:

https://soundcloud.com/stepan-glava
https://www.facebook.com/palindroms
https://www.instagram.com/suicidecough
https://www.youtube.com/channel/UChC0-DWHSWUMbK-P1HzEs3Q

- [ Neformat.com.ua ]

Альбом інді-поп гурту отримав філософську назву "I Was Stupid, Now I’m Not" та вийшов на лейблі Mnogo Vody.

Основна концепція альбому — легка, чиста музика без рамок і пошуку суворої форми. Головними ідеологи є пара Дмитро Мальцев та Лола Колосовська, які стверджують, що гурт не женеться за трендами та має "нетутешній настрій та внутрішню філософію". За словами музикантів, це музика без жодних кордонів, рамок, не оглядаючись на локальну кон’юнктуру.

У записі взяли участь ударник Михайло Бірченко, що також задіяний у проєкті Layah, та мультиінструменталіст Lucas Bird, чий альбом нещодавно вийшов на лейблі Masterskaya. Зведенням та мастерингом займався Юрій Буличов, обкладинку зробили One Glimpse та Eugene Cameel.

Banned Society — молодий гурт, що виходить за рамки інді-попу. Музиканти знаходяться у різних містах, проте дискографія налічує щонайменше три альбоми.

Banned Society у соцмережах:

https://soundcloud.com/awsm_music
https://www.facebook.com/bannedsociety
https://www.instagram.com/banned.society/

- [ Neformat.com.ua ]