Articles by author Роман Шевченко

Харківському гурту Заводь виповнюється 10 років, і на честь цієї події світ побачив довгоочікуваний новий альбом "Уже заря зажглась". Ми поспілкувалися з музикантами гурту, щоб дізнатися про зміни, які відбулися у команді.

Якщо вже ностальгувати за гуртами, що завершили своє існування, то без згадки про цю команду — ніяк. Житомирський скрімо гурт oh, deer!, без сумніву, можна назвати одним з флагманів української панк-сцени, а їхній вплив на жанр незаперечний — багато хто з музикантів та слухачів досі виділяє колектив, як одне з найяскравіших явищ нашої сцени. Тож нагадаємо вам хронологію життя команди.

В усі часи візуальне оформлення афіш і релізів було невіддільною частиною будь-якої музичної сцени. Сьогодні ми вас познайомимо з Кирилом Лєсним — талановитим художником, що встиг попрацювати з Bad Act, Suffer, Tank-200, Firestep і багатьма іншими командами. Про створення обкладинок, афіш для хардкор концертів і не тільки — в нашому інтерв'ю.

Продовжуємо розширювати вашу географію музичних смаків і сьогодні мова піде про стоунер тріо Slice & Dice з Миколаєва. На рахунку хлопців уже три сингли та безліч виступів на просторах нашої батьківщини, включаючи участь у фестивалі Electric Meadow. Ми зв'язалися з Артуром, Євгеном і Марком, щоб розпитати докладніше про музичне життя у Миколаєві, творчості та про інше.

Большинству наших читателей Евгений Свищёв известен как вокалист симферопольской мелодик-хардкор комады Memorials, но это далеко не единственная его заслуга. Мы попросили Женю рассказать о своих увлечениях, переезде во Львов, возможном реюнионе Memorials и не только. Подробнее читайте в нашем интервью.

В преддверии Нового Года black metal проект Lutomysl порадовал поклонников выходом нового долгожданного альбома "Ecce Homo". У нашего портала появилась уникальная возможность пообщаться с Павлом Шишковским и разузнать подробности.

В мае 2017 года прошли последние концерты культовой одесской группы Flёur – после 17 лет совместного творчества пути Ольги Пулатовой и Елены Войнаровской разошлись. Тем не менее обе исполнительницы продолжают радовать поклонников сольными песнями и выступлениями. Мы пообщались с Ольгой Пулатовой о сольном творчестве, сновидениях, которые вдохновляют и не только.

Дебютний альбом "Київ" дуету Брудні наробив шуму на українській сцені. Це й не дивно, адже не кожного дня ти можеш почути як хлопець та дівчина (бас та барабани) лише удвох трощать своєю музикою та енергією майданчики від клубів до фестивалів. Хто ж вони такі, герої сучасної української рок-музики? Ми вирішили взяти інтерв`ю у Брудних, щоб знайти відповіді на це та інші питання.

Производительности электронно-акустического проекта Gamardah Fungus из Днепра стоит позавидовать – на днях дуэт презентовал уже 10-й (!) по счету альбом. Каждый релиз команды – эксперимент, впитывающий в себя духовный опыт участников и расширяющий кругозор слушателя за счет использования необычных музыкальных инструментов и отсутствия привязанности к любым музыкальным жанрам. О "юбилейном" релизе, необычных местах выступлений, кинематографе и не только, мы пообщались с Игорем Яливцом (электроника) и Сергеем Ягодой (струнные).

Одесская группа Mother Witch & Dead Water Ghosts давно полюбилась украинским поклонникам тягучей психоделической музыки. На счету команды два полноформатных альбома и множество выступлений на различных мероприятиях и фестивалях. В последнее время новостей о коллективе и концертов стало значительно меньше и мы решили разузнать чем живет MW&DWG в данный момент. Об этом и не только – в нашем интервью с вокалисткой Марией Теплицкой.