Статті по автору Андрій Печаткін

Neformat Music Unity: трансформація індустрії, благодійність і нетворкінг

Підбиваємо підсумки нашої другої музичної конференції та ділимося відеонарізками з трансляції для тих, хто усе пропустив. 

mertvi dereva: aнтирелігійність, меншовартість та інші сенси (Блог)

Андрій Печаткін, учасник постблекового гурту White Ward та постпанково-експериментального Signals Feed The Void, за час затишшя в основних проєктах зайнявся своїм сольним творінням — проєктом mertvi dereva, який сьогодні презентує дебютний мініальбом "Чорна рілля". Далі сам Андрій докладно розповідає про свою роботу. 

Андрій Печаткін: Хотілося б займатись музикою до глибокої старості

Signals Feed The Void неочікувано повертаються з новим мініальбомом, отож, говоримо з учасником гурту Андрієм Печаткіним про нові пісні, вигорання від музики та роль мови у відродженому інтересі до української культури. 

Руйнуючи рамки: автентичність та екстремальна музика

Андрій Печаткін, відомий, як учасник гурту Signals Feed The Void, музику якого точно не назвеш пересічною, дебютував на нашому сайті у якості автора статті про експериментальну сцену Нової Каховки. Зараз же Андрій зробив підбірку колективів, музика яких часто не є легкою для сприйняття, але саме тим і вражає. Звісно, це дещо суб'єктивний підхід, але ми не маємо приводу сумніватися у доброму смакові та музичній ерудиції автора, тож сприймайте цей матеріал не як ТОП, або рейтинг, а радше як нагоду пригадати чи й відкрити для себе складних, але й цікавих, представників українського андеграунду. 

Відзвуки Каховської ГЕС

Нова Каховка — це невеличке містечко у Херсонській області, засноване на початку 50-х років минулого сторіччя водночас з Каховською гідроелектростанцією. Величезний індустріальний об'єкт намертво вріс у дику природу, назавжди змінивши оригінальний ландшафт: заплавні луки, озера, ліси. Столиця хана Мамая та близько 90 сіл — усе тепер покоїться під товщею води, але місцевість продовжує існувати, надихаючи нові покоління митців.