Новости

Чернівецький інді-гурт нещодавно презентував свій другий альбом під назвою "war and love". 

"Важко було повірити, що ми все таки це зробили. На нашому шляху було багато перепон але зібравши всі сили ми все таки їх подолали. І це завдяки вам - дорогі наші слухачі. На презентації ми розповідали, як створювався цей альбом. Ну а для тих хто не зміг до нас потрапити ми коротко про це розповімо. 
 
Матеріал до альбому писався вокалістом в армійській атмосфері. Після його повернення ми вирішили якось цікаво подати цей матеріал. Почали співпрацювати з різними хорошими музикантами... вигадувати всяке, якомога цікавіше... та ми так і не змогли реалізувати всі наші "геніальні" ідеї. 
 
І тут ми собі подумали... А чому б не перестати ускладнювати собі життя і зробити, як в старі, добрі часи - записати все одним сетом, чесно, без правок і спроб, так - як воно йде... з тими емоціями, які є насправді... 
 
Результатом і став наш альбом. Хороший він чи ні судити не нам. Ми просто надіємось, що наша робота залишиться не тільки в наших серцях", - розповідають музиканти.  
 
Послухати і безкоштовно завантажити всі 8 треків релізу можна на Soundcloud'і гурту. 
 
Нагадаємо, перший альбом "it's time" з'явився у 2014 році, а дебютний реліз колективу - " One Year For A Dream" EP - побачив світ у грудні 2013 року.  
 
"I Have I Need" у соцмережах: 
 
Вконтактеhttps://vk.com/ihaveineed 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 30
14-16 липня на березі Чорного мора у місті Чорноморськ (колишній Іллічівськ) відбудеться вже четвертий  "BLACK SEA METAL FESTIVAL". 
 
Між тим уже частково відомі учасники фестивалю, а саме:
 
- HELL:ON, UA, thrash/death/groove metal
- SUNRISE, UA, power metal 
- IODGUARA, NOR, extreme metal
- СIЧГАРТ, UA, cossack thrash metal
- SINFUL, RU, symphonic black metal
- IGNEA, UA, modern oriental metal
- T.H.D., UA/MD, progressive thrash metal
- MOLPHAR, UA, death/black metal
 - HECTIC, UA, Technical Death Metal
- SHAMROCKS, UA, celtic punk, folk rock/metal
- OMOPHOR, Georgia, Melodic Death Metal
- DISINTEGRATION, NOR, Extreme Black Metal 
- BRAGE, NOR, Hard Rock, Metal, Funk. 
 
Загалом же організатори обіцяють, що на сцені виступить 30 різноманітних команд. 
 
До слова, квиток на три дні фестивалю поки можна придбати за 279 гривень. Вони доступні у Одесі, а також продаються через декілька онлайн-сервісів. Далі ціна буде зростати. 
 
"Black sea metal Festival"  у соцмережах: 
 
 
 
- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 111

21 березня український гурт випустив новий сингл під назвою "Aokigahara". Трек був спеціально написаний для збірника "Lunar Devotion" від лейблу ΠΑΝΘΕΟΝ. Присвячений реліз містиці японського лісу Дзюкай.

Послухати та придбати весь збірник можна за цим посиланням. Його ціна складає 3 євро. 

Раніше музиканти також повідомляли, що майже завершили запис свого чи не найбільш авангардного альбому, у якому звучатимуть гітари, модульні синтезатори, інтонаруморі й сякухаті. 

Прочитати рецензію на останній реліз колективу - "Herb and Potions" (2016) - можна тут.
 
Проект "Gamardah Fungus" сформований у 2009 році в Дніпрі саунд дизайнером Ігором Ялівцем і гітаристом Сергієм Ягодою.
 
Якщо занурюватися в термінологію, то в опусах "Gamardah Fungus" можна почути drone ambient, dark jazz, експерименти з електроакустикою та авторські польові записи. 
 
На сьогоднішній день гурт має кілька релізів в Україні та Великобританії, відеокліпи і значний список творчих колаборацій з різними музикантами, режисерами, художниками, письменниками тощо.  
 
"Gamardah Fungus" у соцмережах:  
 
Вконтактеhttps://vk.com/gamardahfungus 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 36
Рівненський гурт ще у вересні анонсував вихід свого другого лонгплею під назвою "Spiritual Journey of a forlorn Soul". 
 
І от 22 березня на польському лейблі Werewolf Promotion відбувся офіційний реліз альбому. Загалом він містить 8 треків. 
 
Записувався реліз протягом весни минулого року на "Tyrania studio". Його зведенням займався Khladogard. Він же разом із "Wolf's Design Studio". створив обкладинку альбому.  
 
Придбати альбом можна у вигляді дисків.  
 
Рецензію на попередній альбом "Colotyphus - Forgotten in the Past" (2015) можна почитати за цим посиланням. 
 
Гурт "Colotyphus" виник у січні 2015 року в Рівному. За півроку музиканти записали свій перший інструментальний альбом "Forgotten In The Past". Трохи згодом після декількох концертів та багатьох змін учасників, утворився і постійний склад колективу зі трьох людей: Гена Ковріжних - вокал/гітара, Роман Сапожніков - бас,  Катерина Катарсис  - клавішні. У своїх піснях  "Colotyphus" часто торкається тематики взаємодії людини з природою.  
 
"Colotyphus"  у соцмережах: 
 
 
 
- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 53

Франківський гурт залив у мережу офіційне відео на трек "Meridian". Ця пісня, нагадємо, увійшла у другий повноформатний альбом гурту "Awareness Ephemera", який вийшов наприкінці грудня минулого року. 

Гурт "Crypt Of Silence" виник у Івано-Франківську ще в 2009 році під назвою "Duskart" і мав бути виключно студійним проектом. Однак, вже наступного року з оновленим складом колектив вирішив  перейти до більш класичного Doom/Death звучання і змінити назву на актуальну. Дебютний альбом гурту "Beyond Shades"  вийшов навесні 2014-го. 

"Crypt Of Silence" у соцмережах: 

VKhttps://vk.com/cryptofsilence 
Bandcamp: https://cryptofsilence.bandcamp.com
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 74
Організатори двох культових українських фестивалів об'єдналися у 2017 році для проведення спільного масштабного заходу "Metal Heads Mission - Mayak edition". 
 
Анонсований фестиваль відбудеться у Затоці, що недалеко від Одеси, і триватиме з 2 до 5 серпня. Організатори, можливо, проведуть afterparty 6 серпня. 
 
Особливістю заходу стане те, що хардкор- і метал-команди ділитимуть одну сцену, ще і виступатимуть упереміш. 
 
Нагадаємо, раніше організатори "Маяк Фесту" повідомляли, що фестивалю у 2017 році не буде. Що ж стосується "Metal Heads' Mission", то востаннє подібний масштабний захід на березі моря проводився у 2013 році в Криму. 
 
Організатори "Маяк фесту" вже розпочали прийом заявок від гуртів на участь в  "Metal Heads Mission - Mayak edition".  З цього приводу пишіть сюди: mayakfest@gmail.com
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 195
Дніпровський проект представив слухачам свій третій повноформатний альбом Severoth - "Forestpaths".
 
Реліз офіційно вийшов  21 березня на дисках з лімітованим накладом. Його видав лейбл Werewolf Promotion. Видання містить буклет на 12 сторінок, тексти з українською лірикою. Обкладинка авторства Unholy Darkness.
 
Трекліст
 • Forestpaths I (Мікрокосм) 
 • Forestpaths II (Темної Ночі Очі)  - послухайте нижче 
 • Forestpaths III (Крижаний Танок) 
 • Forestpaths IV (Вже Неминуче Буде Сніг) 
 • Forestpaths V (В Серці Сивих Карпат) 
 • Forestpaths VI (Чумацький Шлях) 
 
Severoth  - це one-man проект дніпровського музиканта, котрий також є учасником гурту Endless Battle. На рахунку проекту вже три повноформатні альбоми. Рецензії на них можна почитати за цими посиланнями: Winterfall (2015), Самітність (2016). 
 
Severoth у соцмережах:
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 51

Киевская группа днями залила в сеть свой новый релиз под названием "D-A".  

"Пусть он будет вроде подписи под знаниями о том, как важно (несмотря на потери) сохранить нечто особенное. Или подписью о том, какой болезненной бывает потеря",  - сообщили музыканты.

Вскоре они обещают выпустить еще один один релиз. Пока же  "D-A" можно скачать на Бендкемпе по свободной цене. 

Pree Tone - группа из Киева, Украина. Создана на стыке революции и войны поздней зимой 2014 года. На их счету несколько EP. Почитать обзор на Pree Tone – Simmer [EP] (2014) можно здесь. 
 
Pree Tone в соцсетях:
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 46
24  березня у львівському клубі "UNDERGROUND" відбудеться цікавий захід за участі відомих українських ambient виконавців та німецького хедлайнера. А вже 25 березня цю ж компанію зможуть послухати мешканці столиці у "Plivkа". 
 
У лайн-апі заявлені:
 
- ANEMONE TUBE (Dark Ambient, Experimental, Industrial, Noise / DE)
 
Аудіороботи Anemone Tube є унікальною сумішшю дарк-ембієнту, нойзу, індастріалу і саунд-арту з сильним психогенним впливом. Використання звуків і настроїв, які постійно змінюються, можливо, одна з найбільш інтригуючих речей аудіо Anemone Tube.
 
- Monocube (Dark Ambient, Experimental, Industrial, Noise / UKR)
 
Monocube це український дарк-ембієнт проект, який творить музику з 2008 року. Його недавня участь в престижній компіляції  “Drone Mind“ LP на Drone Records (DE) отримала продовження у вигляді випуску другого, повноформатного альбому лейблом Malignant Records (US) наприкінці 2016 року. 
 
- Heinali (Ambient, Experimental)
 
Heinali - це псевдонім українського композитора і виконавця Олега Шпудейко, який працює в основному в області електроакустики. Самоучка, він почав свої перші стилістично еклектичні експерименти в 2003 році.
 
Його останні роботи в цілому можна назвати звуковими скульптурами, які базуються на звукових нашаруваннях, зацикленні, спотворенні і інших методах обробки звуку. Роботи Heinali  були випущені на Injazero, Sony Interactive Entertainment, Fluttery, NEN Records, Paradigms Recordings, Land Animal Tapes та інших лейблах.  
 
Початок концерту о 20:00. 
 
Подія у соцмережах: 
 
Львів
 
Вконтакте: https://vk.com/anemonetube_lviv
 
Київ
 
- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 70
Київський oriental metal гурт після випуску нового альбому "The Sign of Faithзібрався разом зі своїм релізом у тур під назвою "THE TOUR OF FAITH". 
 
"Друзья, мы рады анонсировать украинские даты «The Tour of Faith», мини-тура в поддержку нашего альбома «The Sign of Faith». Мы будем выступать в совершенно разных уголках Украины и надеемся, что вы сможете посетить хотя бы одно из наших выступлений. С собой везем новый альбом, новый мерч со скидками, метал и восток",  - повідомляють музиканти. 
 
Анонсовані дати туру:
 • 8 квітня — Modern Metal, Харків
 • 23 квітня — Ladies Rock Kiev, Київ
 • 29 квітня — Коза Бар, Тернопіль 
 • 7 травня — ROCK AREA, Чернівці
 • 14 липня — BLACK SEA METAL FESTIVAL IV, Чорноморськ
 • 16 липня  — Фестиваль "ТАРАС БУЛЬБА", Дубно
 • 5 серпня — Молодіжний рок-фестиваль "Калина у Вогні 2017", Жмеринка

 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 106

У січні минулого року харківський post-metal гурт представив свій дебютний міні-альбом "Blodørn – Blodørn". Почитати рецензію на нього можна за цим посиланням

Зараз ще гурт повідомив про вихід релізу на дисках. 

"Вдогонку уходящей зиме, хочу представить релиз, опоздавший больше, чем на год... В кооперации с еще двумя лейблами c'était cela notre amour и MØST Records, выдали таки этот многострадальный релиз. Исполнено в шестиполосном диджипаке с прекрасным артом от мрачного художника. Музыкальное наполнение представлено в лучших традициях современного пост-метала, с вкраплениями чистого вокала", - йдеться у повідомленні лейблу "Зимнее Море", який також долучився до випуску релізу. 
 
Наразі диск у Росії коштує 150 рублів, що дорівнює приблизно 70 гривням. 
 
Гурт "Blodørn" виник у Харкові в 2012 році. На рахунку колективу є сингл "Valhalla" та згаданий вище міні-альбом. 

"Blodørn" у соцмережах:

Bandcamp: https://blodornband.bandcamp.com/
VKhttps://vk.com/bldrn
Facebookhttps://www.facebook.com/bldrnband
Soundcloudhttps://soundcloud.com/bldrn

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 67

Після зміни 2/3 складу київський гурт представив слухачам перші результати спільної роботи оновленого колективу. 

"Записали на днях два кавери, перший на прогресивну пісню Atomic Rooster (перше рок-тріо в складі гітара-клавіші-ударні) з альбому "Death Walks Behind You", а другий це Хендріксовська переробка блюзового стандарту, написаного ще в 1941 році, пісня, яку грали такі музиканти як Мадді Вотерс, Джон Лі Хукер, Джимі, сучасні групи Gov't Mule, Gary Clark Jr.
 
Записали ці кавери ми не просто так, цим ми хотіли показати, куди буде рухатися група далі, з новими музикантами. Наша музика стане більш складною та прогресивною, звук урізноманітниться (новий саунд чи якось так), будуть нові аранжування, вплив блюзу, гаражу та психоделу 60х, звісно ж залишиться, без цього це не Heavy Crawls :)
 
Пісні ми записали лайвом, додали лише кілька доріжок, тому строго не судіть нас, це наша перша колективна робота!", - розповіли музиканти.  
 
Нагадаємо, у січні київський гурт підписав 7-річний контракт з українським лейблом "MOON Records". У 2017 році, склад групи знову змінився. Гурт покинули Інесса Жогер та Іра Малишевська. Натомість ударником став Андрій Захар'їн, а на клавішах почала грати Ната Віткхалюк.  
 
Колектив "The Heavy Crawls" ( ex "The Crawls") існує вже три роки (зі 2013-го). У листопаді 2013 гурт презентував свій альбом "The Crawls" у столичному клубі «Диван», після чого підписав контракт зі німецьким лейблом "Nasoni Records" і видав альбом обмеженим тиражем на вінілових платівках. Влітку 2014 The Crawls підписали контракт на видання 7" платівки з грецьким лейблом G.O.D. Records.  Починаючи з жовтня 2015 дует стає тріо і починає писати нові пісні та їздити в тури. У жовтні 2016 року гурт випустив новий альбом "The Heavy Crawls".
 
"The Heavy Crawls"  у соцмережах: 
 
Facebook:https://www.facebook.com/thecrawls "> https://www.facebook.com/thecrawls 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 77

18 березня у мережі з'явився новий альбом ужгородського панк-рок гурту - лонгплей під назвою “Ready To Go“.

Вихід релізу хлопці анонсували ще на минулу весну, однак через деякі технічні нюанси його офіційний реліз був перенесений. Зараз же альбом нарешті можна завантажити чи послухати на Бендкемпі колективу. Загалом він містить 9 треків. 
 
Альбом записували Ілля Орлов та Віталій Лєвшаков,а його зведенням займався Бодя Yo Yo.
 
До слова, востаннє релізи "Doping"випускав ще у 2009 році.
 
Із травня гурт зможе відновити концертну діяльність. Окрім того у музикантів на осінь є вже матеріал та плани на запис ЕР. 
 
Гурт "Doping" сформувався у серпні 2005-го року трьома друзями. Впродовж наступного року проходять концерти містами України і перший виступ за кордоном (у Словаччині), записуються демо. У 2007-му Doping записує дебютний альбом і відправляється у свій перший український тур разом з "10-20 Без Выходных".
 
У 2008-му разом з друзями Total Konfus (сьогодні – Dikloud, Німеччина) проходить тур Росією та Україною, виступ на міжнародному панк-фесті "South Punk Fest" (2008, 2009). Травень 2009 – випуск другого альбому “Wrong Perfection”, тоді ж тур Україною, а у вересені – і Європою, з презентацією релізу, загальною тривалістю – 5 тижнів (Німеччина, Швейцарія, Австрія, Угорщина, Румунія, Україна). Червень 2010 – тур Україною-Росією з новою програмою. У 2016 році гурт відновив активну діяльність. 
 
"Doping" у соцмережах: 
 
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 72
Український Dark folk / Ambient  гурт поділився своїми останніми новинами. 
 
"Зустрічайте нового постійного учасника і саундпродюсера проекту ABENDLAND — відомого автора-виконавця, музиканта й звукоінженера, лідера груп DEAD FAITH, ВОРОЖДЕНЬ (а також проекту ТОТЕМ) — Володимира Кучинського! У нашому оновленому проекті він, як ви вже могли здогадатися, відповідатиме за саунд і написання музики", - йдеться у повідомленні музикантів. 
 
Водночас проект покинув один із його засновників - Сергій Ягода (учасник "Gamardah Fungus"). 
 
Максим Солодовник залишається голосом і лідером проекту й зі свого боку може підтвердив незмінність ідейно-естетичного курсу й загального музичного вектору проекту "ABENDLAND".  
 
"Плани на 2017-й лишаються незмінними: запис нового синглу та другого LP проекту. Наразі ми не назвемо жодних конкретних термінів, але радимо слідкувати за нашими анонсами", - додають учасники колективу. 
 
Гурт "ABENDLAND" було засновано в Україні пізньої осені 2014 року. До першого складу новоствореної банди увійшло двоє артистів: Макс Солодовник – вокал, переклад лірики українською мовою, концепція проекту, візуальний дизайн; Сергій Ягода (учасник "Gamardah Fungus") – гітара, бас, польові записи, семпли, синтезатор, цифрові барабани; музика та аранжування, саундпродюсування. Дебютний студійний повноформатний альбом колективу вийшов 17 травня 2016 року. 
 
"ABENDLAND" у соцмережах:
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 69
18 марта украинская команда выпустила новый трек под названием "ОСТАЛОСЬ СОВСЕМ НЕМНОГО".  Обложку для релиза нарисовала Валерия Сухаренко
 
Услышать "ГАСП" в Киеве можно будет 9 апреля вместе с коллективами "бегущий с ножницами", "Станция Видеопарк" и "ЦРВЕНИХ ЦВЕТОВА".
 
“гранатово-ализариновое созвездие панкейка” (ГАСП ) - молодой проект из города Славутич. Он появился в январе 2016-го года. За этот относительно небольшой промежуток времени, группа выпустила несколько EP,  сплитов с другими группами, а также каверы на некоторые зарубежные композиции. В своём звучании гасп дарит слушателю мечтательные настроения и немного романтичности. Стилистически все творчество выдержано в стилистике іndie, shoegaze, lo-fi.
 
"ГАСП " в соцсетях: 
 
 
 
 
- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 78

Організатори відомого галицького фестиваль стоунеру та психоделії анонсували досить несподіваного учасника "Electric Meadow". Це старий косівський гурт під назвою "Гуцули".

"Ми, інколи, навіть не здогадуємось, що приховує від нас історія. Ці вуйки грали рок в часи коли це ще не було мейнстрімом. Щоб мати змогу виступати перед публікою потрібно було грати "заказуху". Справжнього героїзму вартувало прагнення грати те, що розходилось з політикою партії. Але Гуцули то все мали в носі. Вони пережили декілька буремних епох, щоб мати змогу виступити на наступній Поляні. Перед Вами ікона української рок-музики - гурт Гуцули!",  -повідомляють організатори фестивалю. 

Інші анонсовані учасники: 

 • VOKONIS (SWE, Borås) - stoner metal / Ripple Music Family (California)
 • BLACK SMOKE (PL, Wroclaw) - sludge, stoner, doom
 • SHINE (PL, Bielsko Biala) - stoner doom / Electric Wizard fanatics
 • HIDDEN TRAILS (BE, Diest) - psychedelic / space / members of Hypnos69, Elektrohasch Records
 • Pyraweed (AZ, Baku) - sludge / stoner / Wacken 2016 members
 • Strauss (EN, London) - progressive / postmetal / Electric Meadow friends with presentation of first LP
 • One For Sorrow (EN, London) - groove / stoner / progressive
 • Starchitect (UA, Kherson) - progressive / math / postmetal
 • Zukkor Zzov (UA, Odesa) - occult / stoner / cabaret/ female vocal 
Нагадаємо, вперше "Electric Meadow" відбувся у 2012 році. Це західноукраїнська ініціатива розвитку сцени stoner року та суміжних стилів. Фестиваль, за словами організаторів, розвиває традиції музики 60-70-х та локальну сцену, культивує psychedelic rock, sludge, desert rock, shoegaze, doom, drone, post metal, black sabbath,  fuzz, beer, weed тощо. 
 
"Electric Meadow"  традиційно відбувається на Львівщині, "посеред галицького лісу, поміж боліт і сонячних полян".
 
"Electric Meadow" у соцмережах: 
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 109
Український гурт днями випустив офіційне лайв-відео на пісню "Pisces". Це певною мрою новий погляд на трек, оскільки саме на ньому можна почути партії у виконанні нового ударника Влада.
 
"Наверное идея записать новую версию “Pisces” родилась, когда мы впервые сыграли её с Владом Уласевичем в качестве нового барабанщика. Его барабанные партии заставили песню звучать совершенно иначе. Наконец прошлой зимой у нас появилось свободное время, мы арендовали студию Исток в Киеве, записали живьем весь трек и сняли это на видео, потом добавили сверху дополнительные партии вокала и гитар.
 
Макс Пасечник из Morton Studio Студия звукозаписи сделал просто великолепный новый вариант сведения и вот результат – студийный клип на Pisces в ее новом варианте звучания.
 
Работать над видео-частью мы позвали Олега Rooz'а , известного украинского клипмейкера, работающего с тяжелыми коллективами как у нас в стране, так и за рубежом, кстати парень отметился сотрудничеством с the Dillinger Escape Plan, Enter Shikari и John Coffey, а нам он знаком по работе над нашим клипом Just Another прошлым летом", - розповіли учасники JINJER. 
 

"Jinjer"  — український метал-гурт, заснований у 2009 році в місті Горлівка, Донецької області. З моменту існування група випустила два повноформатні альбоми, один EP та декілька кліпів. Останнім часом команда працює зі всесвітньо-відомим лейблом  "Napalm Records". Наразі базується колектив у місті Львів. У липні 2016-го гурт "JINJER"  офіційно видав свій другий повноформатник  "KING OF EVERYTHING".  А вже у грудні гурт отримав звання кращого українського метал-колективу за версією премії BUMA

"Jinjer"  у соцмережах: 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 103
На початку березня київський гурт представив свій перший студійний сингл під назвою "BADTRIP". Пісня зводилася на "JARO SOUND", а обкладинку для релізу намалював Дмитро Назаренко.
 
У новому синглі гурт поєднав сильний жіночий вокал із важкою атмосферною музикою.  
 
"Chasing Embers" - це молодий київський гурт, який виконує музику у стилях alternative metal/nu-metal. У своїй творчості гурт орієнтується на такі гурти як System Of A Down, Deftones, Mastodon тощо. 

SoundCloud: https://soundcloud.com/chasingembers/
Bandacmphttps://chasingembers.bandcamp.com/ 
VKhttps://vk.com/chasingembers 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/chasingembersua/ 
Instagram: https://www.instagram.com/chasingembersua/ 
Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCtkdMDqdiXQUGpxoYbREf3Q

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 82
Львівський репер нещодавно випустив новий альбом під назвою "Ближче до Землі". 
 
"НЕформат" – це український реп-виконавець, який займається музикою вже близько десяти років. Спочатку він писав тексти російською під ніком GOL. Однак у 2012 хлопець записав перший україномовний трек і став "НЕформатом". Таке ім’я обрав через любов до експериментів. 
 
Реліз зводився на студії "5E Rec". Автор обкладинки - Анастасія dobra Шевчук.
 
Альбом"Ближче до Землі" почав писатись ще 3 роки тому, але був завершений тільки тепер. Його автор, до слова, наразі живе закордоном. 
 
"НЕформат" у соцмережах: 
 

- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 92
Запорізький колектив все ще залишається без гітариста, а тому музиканти шукають нову людину на цю роль. Потрібна, втім, людина саме із Запоріжжя, адже у цьому місті живе решта учасників гурту. 
 
Оголосили "Hinnom Vultures" і свої вимоги до потенційного учасника гурту. Далі мовою оригіналу: 
 
1 - Свой инструмент :) 
2 - Возможность репетиций с нами (2 раза в неделю) 
3 - Платёжеспособность (возможность платить за репетиции и, в случае необходимости, за дорогу на выездных выступлениях) 
4 - Возможность выезжать для выступлений в другие города и за пределы Украины 
5 - Ответственность (распиздяи, жесткие бухари и тусеры просьба не беспокоить). Для нас важно, чтобы тебе это нравилось то, чем ты занимаешься и чтобы для тебя это не было временным увлечением, и угарчиком 
6 - Хотя бы примерно разбираться в нашем жанре. Не обязательно слушать только это, но будет большим плюсом если ты разделяешь наши музыкальные интересы. 
 
Весь матеріал для нового гітариста вже готовий, розписаний і потребує лише розбору із колективом. Бажаючі можуть писати сюди: 
 
https://vk.com/id156579486 
https://vk.com/fuzzy_buzz 
 
"Hinnom Vultures" вперше зібралися 20 травня 2015 року. З того часу склад колективу змінювався тричі, але це не завадило музикантам досить часто виступати на різноманітних концертах, а також видати дебютну демку. У вересні минулого року вийшов їх однойменний альбом. Почитати рецензію на Hinnom Vultures - Self ​Titled (2016)  можна тут. 
 
"Hinnom Vultures" у соцмережах: 
 
- - [ Neformat.com.ua ]
Комментариев:
Просмотров: 68