Форум www.neformat.com.ua

Купить рекламу на www.neformat.com.ua
Новости Статьи Обзоры Афиши Ссылки Форум Facebook Twitter Vk.com Mixcloud Last.fm YouTube
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Literature

Literature Обсуждение литературных произведений и их авторов

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 11.07.2007, 11:57   #1
DISPUNX NOT DEAD!!!
+/- Информация
Лесь Подерв'янський

Подерв'янський Олександр Сергійович (творчий псевдонім Лесь Подерв'янський) (3 листопада 1952) - український художник, автор сатиричних п'єс.
Народився Лесь Подерв'янський 3 листопада 1952 року. Киянин. Мешкає на Бесарабці (раніше на Липках). Має дочку і дружину. Дружина, дід і батько Леся - всі художники, як і сам Лесь. Закінчив художню академію (що раніше називалася Київським Художнім Інститутом) у 1976 році. Член Спілки художників України з 1980 року. Участь у виставках бере з 1976. Картини Леся зберігаються в Національному Художньому Музеї та багатьох приватних колекціях.
Лесь більш відомий завдяки своїм літературним творам, ніж картинам. Служив у армії з 1977 року. Там він почав писати історії з вигаданими героями та істотами в листах до товаришів. П'єси почав писати наприкінці 1970-х і на даний час написав більше 50. В своїх п'єсах за допомогою ритмізованого наративу, наповненого арготизмами, ненормативною лексикою та суржиком, Лесь описує шизофренічне буття-яко-текст пізнього СРСР. Ігровий аспект творів Подерв'янського приналежний постмодерністським практикам. Йому вдалось синтезувати надзвичайно влучні гротескні тропні конструкції (на кшталт: "Повинні ми любити всіх підарасів, злодіїв, убивць, бо кожний з них - народ, всі богоносці...", "Усюди смерть, розруха... Не буду більше пити я! Хоч, правда, яка розумная цьому альтернатива?"), які насьогодні увійшли до корпусу урбанічного українського неофольклору.

Бібліографія:
* Гамлєт (Фоліо: Харків, 2006)
* Король Літр (Фоліо: Харків, 2006)
* Павлік Морозов (Фоліо: Харків, 2006)
* Герой нашого часу (Фоліо: Харків, 2006)
* Множення в умі, або плинність часу (повне зібрання) (Фоліо: Харків, 2007)

Детальніше у вікіпедії.

Неоф. сайт: www.doslidy.kiev.ua
===========================================
Блин, если честно, я доже и не знал чот Подервьянский художник. Все в основном (ну и я тоже) знают его как автора "Гамлета" и других пьесок. Было время, он на меня произвел сильное вечатление.
lycanthropunk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.05.2014, 01:54   #151
free jazz improvisation
Supporter 
+/- Информация
Re: Лесь Подерв'янський

Мистецький арсенал. 17/05/2014

Les вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.02.2016, 12:03   #152
zoom back camera
+/- Информация

Лесь Подерв’янський: «Міністерство культури потрібно ліквідувати як пам’ятник Леніну»

grim вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 03.03.2016, 18:00   #153
zoom back camera
+/- Информация

Цитата:
Лесь Подерв'янський
Вчора о 14:12 ·

Таргани Миша і Гриша жили в ізбє. Їзба була дерев'яна, тепла і затишна, а ще там ароматно бзділо щами, онучами, гамном і брагою.

Крім Миші і Гриші в ізбє жили клопи Боря і Жора, і істоти, схожі на людей, підараси Фрол і Гєрасім. Підараси Фрол і Гєрасім їли щі і брагу, клопи Боря і Жора їли Фрола і Гєрасіма, а таргани Миша і Гриша їли тільки щі.

Миша і Гриша вдень ховались в щілях за іконами, а вночі вилазили погулять.
Підараси Фрол і Гєрасім поставили ніжки кроваті в миски з водою, щоб наїбать клопів. Але клопам це було похуй, бо вони залізали на стелю і звідти пікірували на Фрола і Гєрасіма.
Оскільки Фрол і Гєрасім їли багато браги, а клопи Боря і Жора їли Фрола і Гєрасіма, то всі четверо всігда були п'яні.

Фрол і Гєрасім раньше жили в Москві і гламурно тусовались, а потом їм стало стидно і вони емігрірували в ізбу, ближче до народа і справжніх цінностей.
до речі, Лесь вже на фб
https://www.facebook.com/lespodervanskij
grim вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.02.2017, 17:41   #154
non-imageness
+/- Информация

Лесь Подерв'янський у Рівному проанонсував свій перший роман "Таємничий амбал"

Цитата:
- Зараз я закінчую свій перший роман. Сподіваюсь він буде першим і останнім. Це процес є виснажливим і я нічим іншим не можу займатись, поки його не закінчу. Він про пошуки істини та її знаходження. Думаю, книга вийде добра.
Nico вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.02.2017, 10:50   #155
nobody canna cross it
+/- Информация

Непавелов вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Literature

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск